ایده و طراحی:

ما اینستا ربات را طراحی کردیم تا شما را در جذب و افزایش فالوور، لایک و کامنت در اینستاگرام کمک کند.

شاید شما افراد مشهوری را دیده باشید که مخاطبان میلیونی در اینستاگرام دارند و با خود فکر کرده باشید که حتما یک تیم خوب استخدام شده اند تا برای کنترل و پیشرفت پیج این افراد کار کنند. اما جمع آوری این تعداد از مخاطب، فعالیت بسیار زمانبری خواهد بود و از عهده یک یا چند نفر خارج است.

پس این افراد چگونه در اینستاگرام پیشرفت میکنند و چرا تا این اندازه در جذب فالوور موفق هستند؟

البته شما می توانید با استخدام یک تیم و تلاش شبانه روزی و صرف هزینه های بسیار زیاد به این موفقیت برسید، اما عجله نکنید، ما راه حل ساده تری داریم!

تحقیق و توسعه:

اینستا ربات ابتدا با یک ایده ساده شروع به کار کرد. باید یک راه آسان تر برای افزایش فالوور ها ایجاد میشد.

در آغاز “اینستاربات” یک طراحی ساده ایجاد کرد تا از نظر کیفیتی و قدرت تاثیر آزمایشاتی را انجام دهد. این آزمایشات روی اکانت های اینستاگرام شخصی انجام شد.

طولی نکشید که قدرت تاثیر آنچه طراحی شده بود شگفت زده شدیم طوری که دیگران بسیار مشتاق بودند تا بدانند از چه روشی برای افزایش فالوور های پیج اینستاگرام استفاده کرده ایم که در این مدت زمان کم تا این اندازه تاثیر داشته.

قدرت اینستاربات:

هدف اصلی ما هموار ایجاد محیطی کاربر پسند و ایجاد حس اعتماد در مخاطبانمان بوده و هست.

بسیاری از کاربران “اینستا ربات” معتقد هستند که با استفاده از خدمات ما توانسته اند فالوور های جدیدی را با کیفیت بسیار بهتر و هم سلیقه با موضوع خود، پیدا کنند. این قدرت اینستا ربات است! برخی از کاربران شب ها بعد از ثبت سفارش فقط به این عشق می خوابند که صبح وقتی از خواب بیدار شدند و اکانت اینستاگرام خود را چک کردند با تعداد زیادی فالوور جدید، لایک و کامنت های مختلف روبرو شوند.

اینستا ربات هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز فعال خواهد بود، درست مانند یک تیم حرفه ای که برای امور خود استخدام کرده اید. این همان زیبایی کارکرد “اینستاربات” است، همه چیز تحت کنترل شماست.

بروزرسانی وارتقا:

“اینستاربات” از شوق مشاهده نتایج روز به روز پیشرفت کرد تا سریع تر، بهتر و کارآمد تر شود.

این همان چیزی ست که به ما انگیزه می دهد هر روز به فکر توسعه این روش باشیم. اینستاربات تلاش کرده تا با اضافه کردن ابزار ها و ویژگی های جدید، محبوبیت خود را در رسانه های اجتماعی حفظ کرده و در اوج باشد.

کماکان آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما برای توسعه ربات و عملکرد آن خواهیم بود.

موفقیت:

“اینستاربات” از آغاز توانسته کمک های تاثیر گذاری به افراد مشهور، کسب و کارها و اشخاص کند.

روش های زیادی وجود دارد که رقبای “اینستاربات” با ارائه آنها به شما فالوور هایتان را افزایش می دهند. اما حتی یکبار هم که از آنها استفاده کرده باشید متوجه خواهید شد که پیج شما را نابود کرده اند. اما تجربه کاربران اینستاربات ثابت میکند که بعد از استفاده از خدمات استثنایی اینستاربات، کاربران به وضوح تغییر و رشد پیج خود را مشاهده کرده و همین امر باعث تداوم استفاده از این خدمات بوده است.

آیا آماده هستید که از امروز یک تحول اساسی به اکانت اینستاگرام خود بدهید؟ همین الان شروع کنید، ما شما را در انتخاب تصمیم درست برای پیجتان کمک می کنیم.