جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
آموزش ربات اینستاگرام

آموزش ربات اینستاربات

آموزش ربات اینستاگرام
آموزش ربات اینستاربات

روی دکمه ورود / عضویت در بالای سایت کلیک کرده و سپس ایجاد حساب کاربری را انتخاب کنید.

در صفحه جدید فیلدهای خواسته شده را به ترتیب تکمیل نمایید.

نکته: ایمیل تان را بدون www وارد کنید.

نکته: حتما شماره موبایل صحیح خود را وارد نمایید چون جهت تکمیل عضویت حتما می بایست کدی که برای شما پیامک می شود را در انتها در داخل پنل ثبت نمایید.

آموزش ربات اینستاگرام

طبق تصویر بالا تمام موارد خواسته شده در این مرحله را به دقت تکمیل کرده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

در مرحله بعدی یک کد فعالسازی به ایمیل شما ارسال می شود که باید در محل گفته شده تایپ کنید. در داخل ایمیل ارسالی یک لینک هم وجود دارد که میتوانید بجای وارد کردن کد روی همین لینک کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود. مانند تصویر زیر:

نکته مهم: ممکن است ایمیل ارسالی به بخش Spam ایمیل شما وارد شده باشد، پس حتما پوشه Spam ایمیلتان را بررسی کرده و با انتخاب ایمیل اینستاربات و کلیک روی گزینه Not spam ایمیل مربوطه را به inbox خود منتقل نمایید.

آموزش ربات اینستاگرام

در مرحله بعد نوبت تایید شماره موبایل است، کدی برای شما پیامک می شود که در قسمت مربوطه باید وارد نمایید. مانند تصویر زیر:

آموزش ربات اینستاگرام

بعد از تایید شماره موبایل وارد پنل ربات اینستاگرام شوید.

از قسمت پیشخوان گزینه ثبت اکانت را انتخاب کنید و در قسمت مربوطه آیدی پیج خود را بدون @ تایپ نمایید و روی دکمه ثبت کلیک کنید. مانند تصویر زیر:

آموزش ربات اینستاگرام

پیج شما همانند تصویر زیر به پنل اضافه شده و به مقدار مشخص شده شارژ تست رایگان به صورت اتومات به پیج شما اضافه می شود.

آموزش ربات اینستاگرام

مژده: بر خلاف ربات های اینستاگرامی موجود در بازار که تنها یکبار شارژ تست در اختیار شما میگذارند، در اینستاربات به تمام پیج هایی که به پنل کاربری خود اضافه میکنید شارژ تست رایگان اضافه می شود!

بعد از ورود به پنل کاربری ربات با تصویر زیر روبرو خواهید شد که بخش به بخش توضیح خواهیم داد:

پنل اینستاربات

در منوی سمت راست با این گزینه ها روبرو می شوید:

شارژ پنل: در این قسمت شما میتوانید با اتصال به درگاه پرداخت شارژ کاربری پنل ربات خود را افزایش دهید.

پیشخوان: این بخش شامل دو قسمت می باشد:

 1. ثبت اکانت: در این قسمت میتوانید پیج های خود را به ربات اضافه کنید
 2. لیست اکانت ها: در این قسمت میتوانید همه پیج هایی که به ربات اضافه کرده اید را بصورت یکجا مشاهده کرده و تنظیمات کارکرد آنها را کنترل و مدیریت نمایید.

شارژ پنل: این بخش شامل ۳ قسمت می باشد:

 1. خرید شارژ: در این قسمت میتوانید مانند قسمت شارژ پنل، اقدام به خرید شارژ برای ربات های خود نمایید.
 2. افزودن شارژ به اکانت: در این قسمت میتوانید شارژ موجود در پنل خود را به پیج های مختلفی که اضافه کرده اید انتقال دهید.
 3. گرفتن شارژ اکانت: در این قسمت میتوانید شارژ موجود در پیج های خود را به پنل تان منتقل کنید.

فعالسازی اپلیکیشن: در این قسمت اپلیکیشنی که برای فعالیت ربات نیاز است که در گوشی اندرویدتان نصب کنید قرار داده شده است که بعد از نصب می توانید با فشرند دکمه درخواست کد در این بخش، کد مورد نظر را در اپلیکیشن وارد کرده و اقدام به فعالسازی آن نمایید.

صورت حساب های مالی: در این بخش لیست کلیه پرداخت هایی که تا کنون در پنل ربات داشته اید را میتوانید مشاهده نمایید.

تنظیمات پنل کاربری: در این بخش که شامل چندین قسمت مجزا می باشد، قادر خواهید بود که نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره همراه و رمز عبور خود را ویرایش نمایید.

تیکت: در این بخش میتوانید از طریق ارسال پیام تیکت به پشتیبانی، سوالات و مشکلات احتمالی را با کارشناسان بخش پشتیبانی در میان بگذارید.

در اینستاربات شما میتوانید محدودیت سرعت فعالیت ربات را خودتان تعیین کنید. و برای مثال به ربات دستور دهید در روز ۱۰۰ نفر را فالو و ۲۰۰ پست را لایک و برای ۵۰ پست هم کامنت بگذارد و در نهایت ۹۰ نفر را آنفالو کند.

برای این منظور در پنل کاربری ربات از بخش پیشخوان روی لیست اکانت ها کلیک کنید. سپس روی دکمه تنظیمات پیج مورد نظری که به پنل اضافه کرده اید، کلیک نمایید:

تنظیم فالوور گیری ربات اینستاگرام

در صفحه جدیدی که باز می شود در قسمت محدودیت فعالیت های روزانه شما میتوانید سرعت فعالیت ربات را تنظیم نمایید. اگر پیج اینستاگرامتان را به تازگی ایجاد کرده اید از سرعت کم شروع کنید. سرعت ربات در چهار سطح قابل تنظیم می باشد که حالت چهارم بصورت دستی می باشد و میتوانید اعداد را خودتان بصورت تجربی تنظیم نمایید:

بعد از تعیین سرعت مورد نظر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

تنظیم سرعت ربات

توجه: به هیچ عنوان در استفاده از سرعت بالا طمع نکنید. ابتدا ربات را با سرعت های پایین تر استارت کنید. الزاما استفاده از سرعت بالا باعث جذب بیشتر و نتیجه بهتر نمی شود، این تنظیمات و اهداف ثبت شده در بخش تنظیمات هستند که کیفیت و نتیجه استفاده از ربات را برای شما مطلوب تر میکند. ربات تنها طبق قوانین اینستاگرام و محدودیت های آن میتواند فعالیت کند پس همانطور که شما به صورت دستی با فالو و انفالو کردن بیش از حد ممکن است بلاک شوید ربات هم دقیقا همینطور است و با فعالیت بیش از حد ممکن است اینستاگرام اکانت شما را بلاک کند. پس طمع نکنید!

توجه: اگر پیج اینستاگرامتان را به تازگی راه اندازی کرده اید حتما ۱۰ روز باید از زمان ساخت اکانت شما گذشته باشد و ایمیل و شماره موبایل خود را در پیج تان ثبت و تایید کرده باشید و حداقل ۵ پست در پیج تان نیز وجود داشته باشد و در نهایت بعد از این موارد ربات را با سرعت کم استارت نمایید.

و اما میرسیم به مهم ترین بخش تنظیمات ربات در واقع نقش هسته اصلی ربات شما بر عهده این بخش هست. در اینستاربات شما میتواند چندین نوع هدف مختلف برای ربات خود تعریف کنید و در بازه های زمانی مختلف یک یا چند هدف را بطور همزمان فعال نمایید.

برای تنظیم اهداف ربات می بایست از بخش پیشخوان وارد قسمت لیست اکانت ها شده و بعد از کلیک روی دکمه تنظیمات پیج مورد نظرتان در پنل کاربری اینستاربات، در صفحه باز شده روی هدف جدید کلیک کنید

تنظیم اهداف اینستاربات

توجه) البته همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید از قبل دو هدف برای شما بصورت پیشفرض تنظیم شده است، یکی مربوط به هدف فالو، لایک، کامنت و دایرکت و دیگری مربوط به هدف آنفالو. شما میتوانید طبق این اهداف ربات را فعال نمایید یا اینکه روی دکمه حذف آنها کلیک کرده و هدف جدید خود را تعریف کنید.

بعد از کلیک روی دکمه هدف جدید در صفحه باز شده شما بخش مختلف را مشاهده میکنید که به ترتیب هر بخش را کامل توضیح خواهیم داد:

میز فعالیت: در این قسمت شما قادر خواهید بود که هر یک از عملکرد های فالو، لایک، کامنت، دایرکت و لایک کامنت را فعال یا غیرفعال نمایید و به ربات دستور دهید کدام یک از این عملکرد ها را در پیج شما انجام دهد.

توجه) در این بخش یک دکمه ذخیره مشاهده میکنید که می بایست بعد از تکمیل تمام تنظیمات این صفحه حتما روی این دکمه کلیک کنید تا تنظیمات شما اعمال شود.

عنوان هدف: در این بخش برای این تنظیماتی که در حال ست کردن آن هستید یک نام انتخاب کنید.

مثلا اگر هدف شما جذب فالوورهایی با جنسیت خانم می باشد میتوانید این فالوورهای را از پیج های آشپزی یا پیج های مربوط به مد و پوشاک جذب کنید. پس میتوانید دو نوع هدف تعریف کنید که نام یکی را اهداف مربوط به آشپزی و دیگری اهداف مربوط به مد و پوشاک نامگذاری کنید. مزیت جدا کردن اهداف به این شکل این است که شما در یک نوع از اهداف مشاهده میکنید که اهدافی که لایک میکنند در پیج های آشپزی بسیار فالوورهای فعالی هستند پس این نوع پیج ها را به عنوان هدف لایک تعریف میکنید اما در پیج های مد و پوشاک روی فالوورهای این پیج ها تمرکز میکنید.

تگ ها: در این قسمت میتوانید تعدادی هشتگ دلخواه یا متناسب با موضوع فعالیت خود برای رباتتان تعریف کنید. بر این اساس میتوانید ربات را مجبور کنید تا با کاربرانی که از هشتگ مورد نظر شما استفاده کرده اند، تعامل فالو، لایک، کامنت و دایرکت داشته باشد!  برای فعالسازی حتما تیک مربوطه را فعال و در قسمت مشخص شده هشتگ های خود را تایپ کرده و روی دکمه  کلیک کنید.

مهم: سعی کنید چندین هشتگ مرتبط با موضوع فعالیتتان که در اینستاگرام چندین هزار بار استفاده شده اند را انتخاب کنید.

تنظیم هشتگ ها در ربات اینستاگرام

با استفاده از دکمه جستجو میتوانید هشتگ های مرتبط با موضع مد نظرتان را در اینستاگرام پیدا کنید. برای مثال کلمه پوشاک را تایپ کرده و روی جستجو کلیک کنید با تصویر زیر روبرو خواهید شد که تمامی هشتگ های مرتبط با پوشاک و تعداد دفعات استفاده شدن آنها در اینستاگرام را میتوانید مشاهده نمایید. هر کدام از هشتگ ها که مد نظرتان بود را تیک زده و در پایان روی دکمه افزودن کلیک کنید.

جستجوی هشتگ های ربات اینستاگرام

موقعیت ها: در این قسمت میتوانید تعدادی موقعیت یا لوکیشن جغرافیایی دلخواه برای رباتتان تعریف کنید. بر این اساس میتوانید ربات را مجبور کنید تا با کاربرانی که از لوکیشن مورد نظر شما در پست هایشان استفاده کرده اند، تعامل فالو، لایک، کامنت و دایرکت داشته باشد!  برای فعالسازی حتما تیک مربوطه را فعال کرده و روی دکمه افزودن کلیک کنید و در کادر مربوطه نام استان یا شهر یا محله مورد نظرتان را تایپ کرده و روی دکمه جستجو کلیک کنید.

توجه) لوکیشن مد نظرتان را میتوانید یکبار بصورت فارسی و یکبار بصورت انگلیسی جستجو کنید. مثلا تهران یا tehran

نکته) از مکان های معروف نیز میتوانید استفاده کنید، برای مثال اگر در لوکیشن مورد نظر شما یک رستوران بسیار معروف وجود دارد میتوانید نام آن رستوران را تایپ کرده و جستجو نمایید ممکن است آن رستوران با تعریف لوکیشن خود و استفاده کاربران در اینستاگرام از این لوکیشن باعث شود که شما تعدادی از افراد بومی را جذب پیج خود کنید!

تنظیم لوکیشن در ربات اینستاگرام

نام های کاربری: در این قسمت میتوانید تعدادی از پیج هایی که با موضوع فعالیت شما همخوانی دارند یا هر نوع پیج دیگری را به عنوان هدف برای ربات تعیین نمایید. شما قادر خواهید بود برای هر هدف بصورت مجزا تعیین کنید که ربات روی فالوورهای پیج مذکور فعالیت کند یا روی فالویینگ های آن! برای فعال کردن این بخش ابتدا تیک مربوطه را فعال کرده سپس روی دکمه افزودن کلیک نمایید سپس آیدی پیج مورد نظر خود را تایپ کرده و روی جستجو کلیک کنید و بعد از زدن تیک پیج مورد نظر روی دکمه افزودن کلیک کنید.

فالوورگیری از پیج های دیگر توسط ربات

کامنت ها: در این قسمت میتوانید کامنت هایی که میخواهید ربات از طرف شما زیر پست های کاربران هدف قرار دهد را تنظیم کنید.  ربات زیر آخرین پست کاربرانی که پیج شان در حال پرایوت نباشد کامنت ها را درج خواهد کرد. ربات به شما اطمینان میدهد که زیر هر پست تنها یکبار کامنت میگذارد و از درج کامنت تکراری خودداری خواهد کرد. ما پیشنهاد می کنیم که حداقل ۱۰ کامنت با جمله بندی متفاوت در این بخش تنظیم کنید. مقدار کل نظرات نباید بیش از ۳۰۰ کاراکتر باشد. کامنت نمی تواند بیش از ۴ هشتگ داشته باشد. این کامنت نمی تواند بیش از یک URL داشته باشد. این کامنت نمیتواند شامل تمام حرفهای بزرگ باشد.

کامنت گذاری اتومات در اینستاگرام

کامنت دایرکت: در این قسمت میتوانید تعدادی پیام دایرکت تنظیم کنید تا ربات آن ها را برای کاربران هدف ارسال کند. حداقل ۱۰ نوع پیام با متن های متفاوت تنظیم کنید. ربات بصورت تصادفی یک پیام را انتخاب کرده و برای کاربر ارسال میکند. ربات این اطمینان را به شما میدهد که دایرکت تکراری برای کاربری ارسال نکند. مقدار کل متن هر دایرکت نباید بیش از ۳۰۰ کاراکتر باشد. هر دایرکت نمی تواند بیش از ۴ هشتگ داشته باشد، نمی تواند بیش از یک URL داشته باشد، نمیتواند شامل تمام حرفهای بزرگ باشد.

ارسال دایرکت انبوه با ربات

سایر: در این بخش تعدادی عملکرد جانبی برای ربات تعبیه شده که میتوانید هر کدام را فعال یا غیرفعال کنید:

 1. لینک کپی شود: با فعال سازی این قابلیت سیستم لینک پست های اینستاگرام را ذخیره میکند و در بخش گزارش اقدامات انجام شده، اهداف را بصورت دقیق تر نمایش میدهد.
 2. عملیات روی اکانت های خصوصی: با فعال سازی این قابلیت سیستم علاوه بر پیج های عمومی (پابلیک) اقدامات تعامل بر پیج های خصوصی (پرایوت) را هم انجام میدهد.
 3. چند عملیات روی یک اکانت هدف: با فعال سازی این قابلیت ربات علاوه بر پست آخر با چند پست دیگر کاربران نیز درگیر خواهد شد و لایک و کامنت برای چندین پست هر کاربر خواهد زد.
 4. ویدئو: با فعالسازی این گزینه ربات روی پست های ویدئویی هم لایک و کامنت خواهد زد.
جذب کاربران پرایوت در اینستاربات

توقف خودکار: با غیرفعال کردن این گزینه میتوانید برای هر عملکرد ربات محدودیت تعدادی تعین کنید. برای مثال شما میخواد برای اهداف آشپزی ربات فقط در روز ۵۰ لایک بزند، اما برای اهداف مد و پوشاک روزی ۱۵۰ لایک بزند پس از طریق این گزینه در هر دو نوع هدف میتوانید تنظیمات مربوطه را انجام دهید

ربات اتومات اینستاگرام
خب این بخش از تنظیمات را تکمیل کردید حالا وقت آن رسیده روزی دکمه ذخیره در بالای همین صفحه تنظیمات کلیک کنید تا تنظیمات اعمالی شما ذخیره شود.

همانطور که برای عملکرد فالو، لایک، کامنت و دایرکت در بخش قبلی تنظیمات تخصصی و جز به جز ثبت کردید برای عملکرد آنفالو نیز میتوانید تنظیمات مخصوص به خود را ثبت نمایید.

برای این منظور از بخش پیشخوان روی گزینه لیست اکانت ها کلیک کرده و سپس روی دکمه تنظیمات پیج مربوطه کلیک کنید. در صفحه باز شده همانند تصویر زیر روی هدف آنفالو جدید کلیک کنید.

تنظیم اهداف اینستاربات

نکته) همانطور که مشاهده میکنید یک هدف پیشفرض هم برای انفالو از قبل تعریف شده که میتوانید یا از همان استفاده کنید یا آن را حذف کرده و هدف جدید و دلخواه خود را ثبت کنید.

در صفحه باز شده جهت فعال شدن این قابلیت با چراغ آنفالو را روشن کنید.

سپس در بخش عنوان هدف یک نام برای این تنظیماتتان ثبت کنید.

نوع آنفالو: در این بخش شما میتوانید چندین نوع تنظیم مختلف برای نح.ه آنفالوی ربات انتخاب کنید:

 1. تمام اکانت ها: با انتخاب این گزینه به ربات اجازه میدهید تمام لیست فالووینگ شما را آنفالو کند. در واقع ربات هم پیج هایی را که شما قبلا فالو کرده اید را آنفالو میکند هم پیج هایی را که خودش فالو کرده است.
 2. اکانت های ربات: با انتخاب این گزینه ربات فقط پیج هایی را که خودش فالو کرده آنفالو میکند و با پیج هایی که شما بصورت دستی قبلا فالو کرده اید یا فالو میکنید کاری ندارد.
 3. اکانت های لیست انتخابی: با انتخاب این گزینه ربات فقط پیج هایی را آنفالو میکند که در بخش لیست نام های کاربری در پایین همین صفحه وارد کرده اید.
 4. اکانت های به جز لیست انتخابی: با انتخاب این گزینه ربات همه فالوینگ های شما را آنفالو میکند بجز پیج هایی که در بخش لیست نام های کاربری در پایین همین صفحه وارد کرده اید.
آنفالوی سریع لیست فالویینگ در اینستاگرام

مرتب سازی آنفالو: در این بخش تعیین میکنید ربات آیا جدیدترین کسانی که فالو شده اند را آنفالو کند یا قدیمی ترین ها را.

لیست نام های کاربری: در این بخش هم همانطور که در بالا توضیح داده شد میتوانید تعدادی پیج اضافه کنید و به ربات دستور دهید که فقط این پیج ها را آنفالو کند یا همه را آنفالو کند بجز این پیج ها.

رای اینکه ربات بتواند روی پیج شما در ایمن ترین حالت ممکن بدون نیاز به رمز عبور پیجتان و بدون متوجه شدن اینستاگرام از حضور ربات در پیج تان فعالیت کند نیاز است که شما اپلیکیشن معرفی شده در بخش فعالسازی اپلیکیشن در داخل پنل را دانلود نمایید.

توجه) داشته باشید که این اپلیکیشن تنها قابلیت اجرا روی سیستم عامل اندروید را دارد و سیستم عامل ios دارای محدودیت هایی می باشد که نمیتوان این عملکرد را در آن تعریف کرد.

توجه) حتما باید قبل از فعالسازی ربات، برنامه اینستاگرام در تلفن همراهتان را به آخرین نسخه رسمی موجود آپدیت کنید. تنها از نسخه رسمی برنامه اینستاگرام استفاده کنید.

قبل از هر چیز این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر به صورت مستقیم یا از گوگل پلی دانلود فرمایید:

بعد از نصب اپلیکیشن آن را روی تلفن همراه اندرویدی خود اجرا کنید. به محض اجرا با تصویر زیر روبرو میشود که از شما درخواست وارد کردن کد ورود می شود:

آموزش ربات اینستاگرام

برای دریافت کد ورود به پنل کاربریتان در داخل سایت مراجعه کرده و روی گزینه فعالسازی اپلیکیشن از منوی سمت راست کلیک کنید. در صفحه باز شده روی درخواست کد کلیک نمایید و کد نمایش داده شده را در اپلیکیشن وارد کنید:

فعالسازی ربات اینستاگرام

توجه) شما میتوانید چندین پیج خود را در برنامه اینستاگرامتان لاگین کنید و همه پیج ها را به پنل رباتتان اضافه کرده و برای همه پیج ها ربات تهیه کنید اما اگر به هر دلیلی تمایل داشتید که برای هر پیج یک تلفن همراه مجزا در نظر بگیرید و هر پیج را در یک برنامه اینستاگرام مجزا لاگین کنید می بایست برای هر پیج کد ورود مجزا ز پنل بگیرید. برای این منظور تیک گزینه تمام اکانت ها را غیرفعال کرده و پیج مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس روی درخواست کد کلیک کنید.

بعد از وارد کردن کد در اپلیکیشن با تصویر زیر روبرو می شوید، روی گزینه GOALS کلیک نمایید:

فعالسازی ربات اینستاگرام

در صفحه بعدی اهدافی که در بخش تنظیمات پنل رباتتان ست کردید را خواهید دید. روی گزینه START هدف فالوتان کلیک کنید. با پیغامی مانند تصویر زیر روبرو خواهید شد که از شما میخواهد به این اپلیکیشن اجازه دسترسی بدهید. روی گزینه Go to settings کلیک کنید.

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام با ربات

وارد بخش تنظیمات Accessibility اندروید میشوید، حال روی گزینه Installed services کلیک نمایید:

ربات افزایش فالوور اینستاگرام اندروید

طبق تصویر زیر روی گزینه Woolza service کلیک کرده و حالت آن را به on تغییر دهید.پ

 

خب همه چیز تمام شد حالا به اپلیکیشن برگردید و آن را اجرا کنید و مجددا روی گزینه START کلیک کنید. و تلفن همراهتان را در گوشه ای از اتاق رها کنید! ربات بصورت اتومات برنامه اینستاگرام روی تلفن همراهتان را باز میکند و تک به تک تمام تنظیماتی که ثبت کرده اید را اجرا میکند.

توجه) در صورتی که به هر نحوی برنامه روی تلفن همراه شما بسته بشود رباتتان غیرفعال می شود. پس زمان هایی که نیازی به استفاده از تلفن همراهتان ندارید برنامه را جرا کنید مثلا موقع صرف ناهار یا موقع مطالعه یا زمانی که میخواهید استراحت کنید!

اگر در چند سال گذشته از ربات های اینستاگرامی استفاده کرده باشید حتما به خاطر دارید که شما مجبور بودید که رمز عبور پیج تان را در اختیار ربات قرار دهید تا ربات بتواند روی پیج شما فعالیت کند اما بالاخره اینستاگرام در الگوریتم جدید خود تمام ربات های اینستاگرامی را به راحتی تشخیص داد و پیج کاربرانی که از این ربات ها استفاده میکردند را بلاک کرد. بعد از ۲ سال اینستاربات به روش جدید و نوینی برای فعالسازی ربات ها دست یافت که بدون نیاز به رمز عبور پیج میتواند به راحتی روی تلفن همراه کاربر فعال شده و با کنترل تاچ صفحه تلفن همراه کاربر، همانند یک انسان واقعی برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و تمام عملکرد ها و تنظیمات را بصورت شبانه روزی اجرا کند!

برای استفاده بهتر از ربات و گرفتن نتیجه عالی از آن حتما به نکات زیر توجه کنید:

 1. پیجی که به تازگی ساخته اید را به ربات متصل نکنید، حتما ۱۰ روز صبر کنید و در این ۱۰ روز برای پیج خود یک تصویر پروفایل و یک بیوگرافی مناسب ایجاد کنید. حداقل ۵ پست در این ۱۰ روز به همراه کپشن و هشتگ مناسب قرار دهید و حتما حتما ایمیل و شماره موبایل خود را در قسمت edite profile اینستاگرام وارد و تایید کنید. تعدادی کمی از دوستان تان را فالو کنید و از آنها بخواهید که شما را نیز فالو کنند.
 2. برای فعالسازی ربات نیاز به یک گوشی اندرویدی دارید. چون ربات فقط با این سیستم عامل میتواند فعالیت کند. میتوانید چندین پیج خود را در برنامه اینستاگرام این گوشی فعال کنید و تمام این پیج ها را در پنل اینستاربات خود نیز اضافه کنید و همزمان ربات را روی چندین پیج خود فعال کنید.
 3. سعی کنید در زمان هایی از شبانه روز اپلیکیشن ربات را اجرا کنید که کمترین استفاده را از گوشی خود دارید مثلا در زمان استراحت یا صرف غذا.
 4. حتما از آخرین نسخه رسمی برنامه اینستاگرام استفاده کنید و همواره برنامه اینستاگرام خود را آپدیت نگه دارید.
 5. حتما از آخرین نسخه اپلیکیشن Woolza استفاده کنید و با آمدن هر نسخه جدید اپلیکیشن را حتما آپدیت کنید.
 6. حتما اموزش های روی سایت و پنل رو مشاهده کنید تا بتوانید بهترین تنظیمات را برای ربات خود ست کنید. این تنظیمات فقط همان روز اول وقت شما را اندکی خواهد گرفت و در سایر روزها هیچ نیازی به تنظیم کردن ربات نخواهید داشت و تنها از طریق اپلیکیشن آن را کافیست که فعال کنید.
 7. چنانچه نیاز به تنظیم ربات توسط کارشناسان اینستاربات دارید حتما در هنگام شارژ اکانت این موضوع را لحاظ بفرمایید و با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید (انجام تنظیمات توسط تیم پشتیبانی با اخذ هزینه اضافی امکان پذیر است.

کاربران گرامی حتما کانال تلگرامی اینستاربات را دنبال کنید تا هم از آخرین آپدیت ها و امکانات جدید و تخفیفات ربات بهره مند شوید هم بهترین ترفندها در زمینه تنظیم صحیح ربات و آموزش های اصولی در این زمینه استفاده نمایید.

آیدی کانال تلگرامی اینستاربات (روی آیدی کلیک کنید یا در تلگرام این آیدی را سرچ کنید: @instarobat

جهت خرید شارژ ربات از داخل پنل کاربری ربات از منوی سمت راست روی شارژ پنل کلیک کرده و سپس خرید شارژ را انتخاب کنید. در این مرحله بسته های مختلف هفتگی و ماهانه را مشاهده خواهید کرد. بسته مورد نظر را انتخاب کنید، با تصویر زیر روبرو خواهید شد:

خرید شارژ پنل ربات اینستاگرام

اگر قصد دارید شارز خریداری شده را به پنل خود انتقال دهید و هر زمانی که نیاز داشتید از پنل به یکی از پیج هایی که به ربات متصل کرده اید انتقال دهید میتوانید تیک بالای صفحه در قسمت اضافه کردن زمان به داشبورد را فعال کنید. از این گزینه معمولا زمانی باید استفاده کنید که قصد فعالسازی ربات را هنوز ندارید و فعلا میخواهید شارژتان محفوظ باشد. یا اینکه قصد دارید شارژ خریداری شده را به چندین قسمت تقسیم کنید و بین ربات های پیج های مختلفتان تقسیم کنید.

اگر قصد دارید شارژ خریداری شده را مستقیما به یکی از پیج هایی که داخل پنل ربات فعال کرده اید بزنید، میتوانید نام اکانت مربوطه را تیک بزنید و سپس اقدام به شارژ نمایید.

 • ثبت نام و فعالسازی تست رایگان اینستاربات

 • روی دکمه ورود / عضویت در بالای سایت کلیک کرده و سپس ایجاد حساب کاربری را انتخاب کنید.

  در صفحه جدید فیلدهای خواسته شده را به ترتیب تکمیل نمایید.

  نکته: ایمیل تان را بدون www وارد کنید.

  نکته: حتما شماره موبایل صحیح خود را وارد نمایید چون جهت تکمیل عضویت حتما می بایست کدی که برای شما پیامک می شود را در انتها در داخل پنل ثبت نمایید.

  آموزش ربات اینستاگرام

  طبق تصویر بالا تمام موارد خواسته شده در این مرحله را به دقت تکمیل کرده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

  در مرحله بعدی یک کد فعالسازی به ایمیل شما ارسال می شود که باید در محل گفته شده تایپ کنید. در داخل ایمیل ارسالی یک لینک هم وجود دارد که میتوانید بجای وارد کردن کد روی همین لینک کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود. مانند تصویر زیر:

  نکته مهم: ممکن است ایمیل ارسالی به بخش Spam ایمیل شما وارد شده باشد، پس حتما پوشه Spam ایمیلتان را بررسی کرده و با انتخاب ایمیل اینستاربات و کلیک روی گزینه Not spam ایمیل مربوطه را به inbox خود منتقل نمایید.

  آموزش ربات اینستاگرام

  در مرحله بعد نوبت تایید شماره موبایل است، کدی برای شما پیامک می شود که در قسمت مربوطه باید وارد نمایید. مانند تصویر زیر:

  آموزش ربات اینستاگرام

  بعد از تایید شماره موبایل وارد پنل ربات اینستاگرام شوید.

  از قسمت پیشخوان گزینه ثبت اکانت را انتخاب کنید و در قسمت مربوطه آیدی پیج خود را بدون @ تایپ نمایید و روی دکمه ثبت کلیک کنید. مانند تصویر زیر:

  آموزش ربات اینستاگرام

  پیج شما همانند تصویر زیر به پنل اضافه شده و به مقدار مشخص شده شارژ تست رایگان به صورت اتومات به پیج شما اضافه می شود.

  آموزش ربات اینستاگرام

  مژده: بر خلاف ربات های اینستاگرامی موجود در بازار که تنها یکبار شارژ تست در اختیار شما میگذارند، در اینستاربات به تمام پیج هایی که به پنل کاربری خود اضافه میکنید شارژ تست رایگان اضافه می شود!

 • معرفی قسمت های مختلف پنل ربات

 • بعد از ورود به پنل کاربری ربات با تصویر زیر روبرو خواهید شد که بخش به بخش توضیح خواهیم داد:

  پنل اینستاربات

  در منوی سمت راست با این گزینه ها روبرو می شوید:

  شارژ پنل: در این قسمت شما میتوانید با اتصال به درگاه پرداخت شارژ کاربری پنل ربات خود را افزایش دهید.

  پیشخوان: این بخش شامل دو قسمت می باشد:

  1. ثبت اکانت: در این قسمت میتوانید پیج های خود را به ربات اضافه کنید
  2. لیست اکانت ها: در این قسمت میتوانید همه پیج هایی که به ربات اضافه کرده اید را بصورت یکجا مشاهده کرده و تنظیمات کارکرد آنها را کنترل و مدیریت نمایید.

  شارژ پنل: این بخش شامل ۳ قسمت می باشد:

  1. خرید شارژ: در این قسمت میتوانید مانند قسمت شارژ پنل، اقدام به خرید شارژ برای ربات های خود نمایید.
  2. افزودن شارژ به اکانت: در این قسمت میتوانید شارژ موجود در پنل خود را به پیج های مختلفی که اضافه کرده اید انتقال دهید.
  3. گرفتن شارژ اکانت: در این قسمت میتوانید شارژ موجود در پیج های خود را به پنل تان منتقل کنید.

  فعالسازی اپلیکیشن: در این قسمت اپلیکیشنی که برای فعالیت ربات نیاز است که در گوشی اندرویدتان نصب کنید قرار داده شده است که بعد از نصب می توانید با فشرند دکمه درخواست کد در این بخش، کد مورد نظر را در اپلیکیشن وارد کرده و اقدام به فعالسازی آن نمایید.

  صورت حساب های مالی: در این بخش لیست کلیه پرداخت هایی که تا کنون در پنل ربات داشته اید را میتوانید مشاهده نمایید.

  تنظیمات پنل کاربری: در این بخش که شامل چندین قسمت مجزا می باشد، قادر خواهید بود که نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره همراه و رمز عبور خود را ویرایش نمایید.

  تیکت: در این بخش میتوانید از طریق ارسال پیام تیکت به پشتیبانی، سوالات و مشکلات احتمالی را با کارشناسان بخش پشتیبانی در میان بگذارید.

 • تنظیم محدودیت فعالیت های روزانه

 • در اینستاربات شما میتوانید محدودیت سرعت فعالیت ربات را خودتان تعیین کنید. و برای مثال به ربات دستور دهید در روز ۱۰۰ نفر را فالو و ۲۰۰ پست را لایک و برای ۵۰ پست هم کامنت بگذارد و در نهایت ۹۰ نفر را آنفالو کند.

  برای این منظور در پنل کاربری ربات از بخش پیشخوان روی لیست اکانت ها کلیک کنید. سپس روی دکمه تنظیمات پیج مورد نظری که به پنل اضافه کرده اید، کلیک نمایید:

  تنظیم فالوور گیری ربات اینستاگرام

  در صفحه جدیدی که باز می شود در قسمت محدودیت فعالیت های روزانه شما میتوانید سرعت فعالیت ربات را تنظیم نمایید. اگر پیج اینستاگرامتان را به تازگی ایجاد کرده اید از سرعت کم شروع کنید. سرعت ربات در چهار سطح قابل تنظیم می باشد که حالت چهارم بصورت دستی می باشد و میتوانید اعداد را خودتان بصورت تجربی تنظیم نمایید:

  بعد از تعیین سرعت مورد نظر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

  تنظیم سرعت ربات

  توجه: به هیچ عنوان در استفاده از سرعت بالا طمع نکنید. ابتدا ربات را با سرعت های پایین تر استارت کنید. الزاما استفاده از سرعت بالا باعث جذب بیشتر و نتیجه بهتر نمی شود، این تنظیمات و اهداف ثبت شده در بخش تنظیمات هستند که کیفیت و نتیجه استفاده از ربات را برای شما مطلوب تر میکند. ربات تنها طبق قوانین اینستاگرام و محدودیت های آن میتواند فعالیت کند پس همانطور که شما به صورت دستی با فالو و انفالو کردن بیش از حد ممکن است بلاک شوید ربات هم دقیقا همینطور است و با فعالیت بیش از حد ممکن است اینستاگرام اکانت شما را بلاک کند. پس طمع نکنید!

  توجه: اگر پیج اینستاگرامتان را به تازگی راه اندازی کرده اید حتما ۱۰ روز باید از زمان ساخت اکانت شما گذشته باشد و ایمیل و شماره موبایل خود را در پیج تان ثبت و تایید کرده باشید و حداقل ۵ پست در پیج تان نیز وجود داشته باشد و در نهایت بعد از این موارد ربات را با سرعت کم استارت نمایید.

 • تنظیمات اهداف فعالیت ربات

 • و اما میرسیم به مهم ترین بخش تنظیمات ربات در واقع نقش هسته اصلی ربات شما بر عهده این بخش هست. در اینستاربات شما میتواند چندین نوع هدف مختلف برای ربات خود تعریف کنید و در بازه های زمانی مختلف یک یا چند هدف را بطور همزمان فعال نمایید.

  برای تنظیم اهداف ربات می بایست از بخش پیشخوان وارد قسمت لیست اکانت ها شده و بعد از کلیک روی دکمه تنظیمات پیج مورد نظرتان در پنل کاربری اینستاربات، در صفحه باز شده روی هدف جدید کلیک کنید

  تنظیم اهداف اینستاربات

  توجه) البته همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید از قبل دو هدف برای شما بصورت پیشفرض تنظیم شده است، یکی مربوط به هدف فالو، لایک، کامنت و دایرکت و دیگری مربوط به هدف آنفالو. شما میتوانید طبق این اهداف ربات را فعال نمایید یا اینکه روی دکمه حذف آنها کلیک کرده و هدف جدید خود را تعریف کنید.

  بعد از کلیک روی دکمه هدف جدید در صفحه باز شده شما بخش مختلف را مشاهده میکنید که به ترتیب هر بخش را کامل توضیح خواهیم داد:

  میز فعالیت: در این قسمت شما قادر خواهید بود که هر یک از عملکرد های فالو، لایک، کامنت، دایرکت و لایک کامنت را فعال یا غیرفعال نمایید و به ربات دستور دهید کدام یک از این عملکرد ها را در پیج شما انجام دهد.

  توجه) در این بخش یک دکمه ذخیره مشاهده میکنید که می بایست بعد از تکمیل تمام تنظیمات این صفحه حتما روی این دکمه کلیک کنید تا تنظیمات شما اعمال شود.

  عنوان هدف: در این بخش برای این تنظیماتی که در حال ست کردن آن هستید یک نام انتخاب کنید.

  مثلا اگر هدف شما جذب فالوورهایی با جنسیت خانم می باشد میتوانید این فالوورهای را از پیج های آشپزی یا پیج های مربوط به مد و پوشاک جذب کنید. پس میتوانید دو نوع هدف تعریف کنید که نام یکی را اهداف مربوط به آشپزی و دیگری اهداف مربوط به مد و پوشاک نامگذاری کنید. مزیت جدا کردن اهداف به این شکل این است که شما در یک نوع از اهداف مشاهده میکنید که اهدافی که لایک میکنند در پیج های آشپزی بسیار فالوورهای فعالی هستند پس این نوع پیج ها را به عنوان هدف لایک تعریف میکنید اما در پیج های مد و پوشاک روی فالوورهای این پیج ها تمرکز میکنید.

  تگ ها: در این قسمت میتوانید تعدادی هشتگ دلخواه یا متناسب با موضوع فعالیت خود برای رباتتان تعریف کنید. بر این اساس میتوانید ربات را مجبور کنید تا با کاربرانی که از هشتگ مورد نظر شما استفاده کرده اند، تعامل فالو، لایک، کامنت و دایرکت داشته باشد!  برای فعالسازی حتما تیک مربوطه را فعال و در قسمت مشخص شده هشتگ های خود را تایپ کرده و روی دکمه  کلیک کنید.

  مهم: سعی کنید چندین هشتگ مرتبط با موضوع فعالیتتان که در اینستاگرام چندین هزار بار استفاده شده اند را انتخاب کنید.

  تنظیم هشتگ ها در ربات اینستاگرام

  با استفاده از دکمه جستجو میتوانید هشتگ های مرتبط با موضع مد نظرتان را در اینستاگرام پیدا کنید. برای مثال کلمه پوشاک را تایپ کرده و روی جستجو کلیک کنید با تصویر زیر روبرو خواهید شد که تمامی هشتگ های مرتبط با پوشاک و تعداد دفعات استفاده شدن آنها در اینستاگرام را میتوانید مشاهده نمایید. هر کدام از هشتگ ها که مد نظرتان بود را تیک زده و در پایان روی دکمه افزودن کلیک کنید.

  جستجوی هشتگ های ربات اینستاگرام

  موقعیت ها: در این قسمت میتوانید تعدادی موقعیت یا لوکیشن جغرافیایی دلخواه برای رباتتان تعریف کنید. بر این اساس میتوانید ربات را مجبور کنید تا با کاربرانی که از لوکیشن مورد نظر شما در پست هایشان استفاده کرده اند، تعامل فالو، لایک، کامنت و دایرکت داشته باشد!  برای فعالسازی حتما تیک مربوطه را فعال کرده و روی دکمه افزودن کلیک کنید و در کادر مربوطه نام استان یا شهر یا محله مورد نظرتان را تایپ کرده و روی دکمه جستجو کلیک کنید.

  توجه) لوکیشن مد نظرتان را میتوانید یکبار بصورت فارسی و یکبار بصورت انگلیسی جستجو کنید. مثلا تهران یا tehran

  نکته) از مکان های معروف نیز میتوانید استفاده کنید، برای مثال اگر در لوکیشن مورد نظر شما یک رستوران بسیار معروف وجود دارد میتوانید نام آن رستوران را تایپ کرده و جستجو نمایید ممکن است آن رستوران با تعریف لوکیشن خود و استفاده کاربران در اینستاگرام از این لوکیشن باعث شود که شما تعدادی از افراد بومی را جذب پیج خود کنید!

  تنظیم لوکیشن در ربات اینستاگرام

  نام های کاربری: در این قسمت میتوانید تعدادی از پیج هایی که با موضوع فعالیت شما همخوانی دارند یا هر نوع پیج دیگری را به عنوان هدف برای ربات تعیین نمایید. شما قادر خواهید بود برای هر هدف بصورت مجزا تعیین کنید که ربات روی فالوورهای پیج مذکور فعالیت کند یا روی فالویینگ های آن! برای فعال کردن این بخش ابتدا تیک مربوطه را فعال کرده سپس روی دکمه افزودن کلیک نمایید سپس آیدی پیج مورد نظر خود را تایپ کرده و روی جستجو کلیک کنید و بعد از زدن تیک پیج مورد نظر روی دکمه افزودن کلیک کنید.

  فالوورگیری از پیج های دیگر توسط ربات

  کامنت ها: در این قسمت میتوانید کامنت هایی که میخواهید ربات از طرف شما زیر پست های کاربران هدف قرار دهد را تنظیم کنید.  ربات زیر آخرین پست کاربرانی که پیج شان در حال پرایوت نباشد کامنت ها را درج خواهد کرد. ربات به شما اطمینان میدهد که زیر هر پست تنها یکبار کامنت میگذارد و از درج کامنت تکراری خودداری خواهد کرد. ما پیشنهاد می کنیم که حداقل ۱۰ کامنت با جمله بندی متفاوت در این بخش تنظیم کنید. مقدار کل نظرات نباید بیش از ۳۰۰ کاراکتر باشد. کامنت نمی تواند بیش از ۴ هشتگ داشته باشد. این کامنت نمی تواند بیش از یک URL داشته باشد. این کامنت نمیتواند شامل تمام حرفهای بزرگ باشد.

  کامنت گذاری اتومات در اینستاگرام

  کامنت دایرکت: در این قسمت میتوانید تعدادی پیام دایرکت تنظیم کنید تا ربات آن ها را برای کاربران هدف ارسال کند. حداقل ۱۰ نوع پیام با متن های متفاوت تنظیم کنید. ربات بصورت تصادفی یک پیام را انتخاب کرده و برای کاربر ارسال میکند. ربات این اطمینان را به شما میدهد که دایرکت تکراری برای کاربری ارسال نکند. مقدار کل متن هر دایرکت نباید بیش از ۳۰۰ کاراکتر باشد. هر دایرکت نمی تواند بیش از ۴ هشتگ داشته باشد، نمی تواند بیش از یک URL داشته باشد، نمیتواند شامل تمام حرفهای بزرگ باشد.

  ارسال دایرکت انبوه با ربات

  سایر: در این بخش تعدادی عملکرد جانبی برای ربات تعبیه شده که میتوانید هر کدام را فعال یا غیرفعال کنید:

  1. لینک کپی شود: با فعال سازی این قابلیت سیستم لینک پست های اینستاگرام را ذخیره میکند و در بخش گزارش اقدامات انجام شده، اهداف را بصورت دقیق تر نمایش میدهد.
  2. عملیات روی اکانت های خصوصی: با فعال سازی این قابلیت سیستم علاوه بر پیج های عمومی (پابلیک) اقدامات تعامل بر پیج های خصوصی (پرایوت) را هم انجام میدهد.
  3. چند عملیات روی یک اکانت هدف: با فعال سازی این قابلیت ربات علاوه بر پست آخر با چند پست دیگر کاربران نیز درگیر خواهد شد و لایک و کامنت برای چندین پست هر کاربر خواهد زد.
  4. ویدئو: با فعالسازی این گزینه ربات روی پست های ویدئویی هم لایک و کامنت خواهد زد.
  جذب کاربران پرایوت در اینستاربات

  توقف خودکار: با غیرفعال کردن این گزینه میتوانید برای هر عملکرد ربات محدودیت تعدادی تعین کنید. برای مثال شما میخواد برای اهداف آشپزی ربات فقط در روز ۵۰ لایک بزند، اما برای اهداف مد و پوشاک روزی ۱۵۰ لایک بزند پس از طریق این گزینه در هر دو نوع هدف میتوانید تنظیمات مربوطه را انجام دهید

  ربات اتومات اینستاگرام
  خب این بخش از تنظیمات را تکمیل کردید حالا وقت آن رسیده روزی دکمه ذخیره در بالای همین صفحه تنظیمات کلیک کنید تا تنظیمات اعمالی شما ذخیره شود.
 • تنظیمات اهداف آنفالو ربات

 • همانطور که برای عملکرد فالو، لایک، کامنت و دایرکت در بخش قبلی تنظیمات تخصصی و جز به جز ثبت کردید برای عملکرد آنفالو نیز میتوانید تنظیمات مخصوص به خود را ثبت نمایید.

  برای این منظور از بخش پیشخوان روی گزینه لیست اکانت ها کلیک کرده و سپس روی دکمه تنظیمات پیج مربوطه کلیک کنید. در صفحه باز شده همانند تصویر زیر روی هدف آنفالو جدید کلیک کنید.

  تنظیم اهداف اینستاربات

  نکته) همانطور که مشاهده میکنید یک هدف پیشفرض هم برای انفالو از قبل تعریف شده که میتوانید یا از همان استفاده کنید یا آن را حذف کرده و هدف جدید و دلخواه خود را ثبت کنید.

  در صفحه باز شده جهت فعال شدن این قابلیت با چراغ آنفالو را روشن کنید.

  سپس در بخش عنوان هدف یک نام برای این تنظیماتتان ثبت کنید.

  نوع آنفالو: در این بخش شما میتوانید چندین نوع تنظیم مختلف برای نح.ه آنفالوی ربات انتخاب کنید:

  1. تمام اکانت ها: با انتخاب این گزینه به ربات اجازه میدهید تمام لیست فالووینگ شما را آنفالو کند. در واقع ربات هم پیج هایی را که شما قبلا فالو کرده اید را آنفالو میکند هم پیج هایی را که خودش فالو کرده است.
  2. اکانت های ربات: با انتخاب این گزینه ربات فقط پیج هایی را که خودش فالو کرده آنفالو میکند و با پیج هایی که شما بصورت دستی قبلا فالو کرده اید یا فالو میکنید کاری ندارد.
  3. اکانت های لیست انتخابی: با انتخاب این گزینه ربات فقط پیج هایی را آنفالو میکند که در بخش لیست نام های کاربری در پایین همین صفحه وارد کرده اید.
  4. اکانت های به جز لیست انتخابی: با انتخاب این گزینه ربات همه فالوینگ های شما را آنفالو میکند بجز پیج هایی که در بخش لیست نام های کاربری در پایین همین صفحه وارد کرده اید.
  آنفالوی سریع لیست فالویینگ در اینستاگرام

  مرتب سازی آنفالو: در این بخش تعیین میکنید ربات آیا جدیدترین کسانی که فالو شده اند را آنفالو کند یا قدیمی ترین ها را.

  لیست نام های کاربری: در این بخش هم همانطور که در بالا توضیح داده شد میتوانید تعدادی پیج اضافه کنید و به ربات دستور دهید که فقط این پیج ها را آنفالو کند یا همه را آنفالو کند بجز این پیج ها.

 • فعالسازی اپلیکیشن

 • رای اینکه ربات بتواند روی پیج شما در ایمن ترین حالت ممکن بدون نیاز به رمز عبور پیجتان و بدون متوجه شدن اینستاگرام از حضور ربات در پیج تان فعالیت کند نیاز است که شما اپلیکیشن معرفی شده در بخش فعالسازی اپلیکیشن در داخل پنل را دانلود نمایید.

  توجه) داشته باشید که این اپلیکیشن تنها قابلیت اجرا روی سیستم عامل اندروید را دارد و سیستم عامل ios دارای محدودیت هایی می باشد که نمیتوان این عملکرد را در آن تعریف کرد.

  توجه) حتما باید قبل از فعالسازی ربات، برنامه اینستاگرام در تلفن همراهتان را به آخرین نسخه رسمی موجود آپدیت کنید. تنها از نسخه رسمی برنامه اینستاگرام استفاده کنید.

  قبل از هر چیز این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر به صورت مستقیم یا از گوگل پلی دانلود فرمایید:

  بعد از نصب اپلیکیشن آن را روی تلفن همراه اندرویدی خود اجرا کنید. به محض اجرا با تصویر زیر روبرو میشود که از شما درخواست وارد کردن کد ورود می شود:

  آموزش ربات اینستاگرام

  برای دریافت کد ورود به پنل کاربریتان در داخل سایت مراجعه کرده و روی گزینه فعالسازی اپلیکیشن از منوی سمت راست کلیک کنید. در صفحه باز شده روی درخواست کد کلیک نمایید و کد نمایش داده شده را در اپلیکیشن وارد کنید:

  فعالسازی ربات اینستاگرام

  توجه) شما میتوانید چندین پیج خود را در برنامه اینستاگرامتان لاگین کنید و همه پیج ها را به پنل رباتتان اضافه کرده و برای همه پیج ها ربات تهیه کنید اما اگر به هر دلیلی تمایل داشتید که برای هر پیج یک تلفن همراه مجزا در نظر بگیرید و هر پیج را در یک برنامه اینستاگرام مجزا لاگین کنید می بایست برای هر پیج کد ورود مجزا ز پنل بگیرید. برای این منظور تیک گزینه تمام اکانت ها را غیرفعال کرده و پیج مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس روی درخواست کد کلیک کنید.

  بعد از وارد کردن کد در اپلیکیشن با تصویر زیر روبرو می شوید، روی گزینه GOALS کلیک نمایید:

  فعالسازی ربات اینستاگرام

  در صفحه بعدی اهدافی که در بخش تنظیمات پنل رباتتان ست کردید را خواهید دید. روی گزینه START هدف فالوتان کلیک کنید. با پیغامی مانند تصویر زیر روبرو خواهید شد که از شما میخواهد به این اپلیکیشن اجازه دسترسی بدهید. روی گزینه Go to settings کلیک کنید.

  اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام با ربات

  وارد بخش تنظیمات Accessibility اندروید میشوید، حال روی گزینه Installed services کلیک نمایید:

  ربات افزایش فالوور اینستاگرام اندروید

  طبق تصویر زیر روی گزینه Woolza service کلیک کرده و حالت آن را به on تغییر دهید.پ

   

  خب همه چیز تمام شد حالا به اپلیکیشن برگردید و آن را اجرا کنید و مجددا روی گزینه START کلیک کنید. و تلفن همراهتان را در گوشه ای از اتاق رها کنید! ربات بصورت اتومات برنامه اینستاگرام روی تلفن همراهتان را باز میکند و تک به تک تمام تنظیماتی که ثبت کرده اید را اجرا میکند.

  توجه) در صورتی که به هر نحوی برنامه روی تلفن همراه شما بسته بشود رباتتان غیرفعال می شود. پس زمان هایی که نیازی به استفاده از تلفن همراهتان ندارید برنامه را جرا کنید مثلا موقع صرف ناهار یا موقع مطالعه یا زمانی که میخواهید استراحت کنید!

 • نکات مهم در استفاده از اینستاربات

 • اگر در چند سال گذشته از ربات های اینستاگرامی استفاده کرده باشید حتما به خاطر دارید که شما مجبور بودید که رمز عبور پیج تان را در اختیار ربات قرار دهید تا ربات بتواند روی پیج شما فعالیت کند اما بالاخره اینستاگرام در الگوریتم جدید خود تمام ربات های اینستاگرامی را به راحتی تشخیص داد و پیج کاربرانی که از این ربات ها استفاده میکردند را بلاک کرد. بعد از ۲ سال اینستاربات به روش جدید و نوینی برای فعالسازی ربات ها دست یافت که بدون نیاز به رمز عبور پیج میتواند به راحتی روی تلفن همراه کاربر فعال شده و با کنترل تاچ صفحه تلفن همراه کاربر، همانند یک انسان واقعی برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و تمام عملکرد ها و تنظیمات را بصورت شبانه روزی اجرا کند!

  برای استفاده بهتر از ربات و گرفتن نتیجه عالی از آن حتما به نکات زیر توجه کنید:

  1. پیجی که به تازگی ساخته اید را به ربات متصل نکنید، حتما ۱۰ روز صبر کنید و در این ۱۰ روز برای پیج خود یک تصویر پروفایل و یک بیوگرافی مناسب ایجاد کنید. حداقل ۵ پست در این ۱۰ روز به همراه کپشن و هشتگ مناسب قرار دهید و حتما حتما ایمیل و شماره موبایل خود را در قسمت edite profile اینستاگرام وارد و تایید کنید. تعدادی کمی از دوستان تان را فالو کنید و از آنها بخواهید که شما را نیز فالو کنند.
  2. برای فعالسازی ربات نیاز به یک گوشی اندرویدی دارید. چون ربات فقط با این سیستم عامل میتواند فعالیت کند. میتوانید چندین پیج خود را در برنامه اینستاگرام این گوشی فعال کنید و تمام این پیج ها را در پنل اینستاربات خود نیز اضافه کنید و همزمان ربات را روی چندین پیج خود فعال کنید.
  3. سعی کنید در زمان هایی از شبانه روز اپلیکیشن ربات را اجرا کنید که کمترین استفاده را از گوشی خود دارید مثلا در زمان استراحت یا صرف غذا.
  4. حتما از آخرین نسخه رسمی برنامه اینستاگرام استفاده کنید و همواره برنامه اینستاگرام خود را آپدیت نگه دارید.
  5. حتما از آخرین نسخه اپلیکیشن Woolza استفاده کنید و با آمدن هر نسخه جدید اپلیکیشن را حتما آپدیت کنید.
  6. حتما اموزش های روی سایت و پنل رو مشاهده کنید تا بتوانید بهترین تنظیمات را برای ربات خود ست کنید. این تنظیمات فقط همان روز اول وقت شما را اندکی خواهد گرفت و در سایر روزها هیچ نیازی به تنظیم کردن ربات نخواهید داشت و تنها از طریق اپلیکیشن آن را کافیست که فعال کنید.
  7. چنانچه نیاز به تنظیم ربات توسط کارشناسان اینستاربات دارید حتما در هنگام شارژ اکانت این موضوع را لحاظ بفرمایید و با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید (انجام تنظیمات توسط تیم پشتیبانی با اخذ هزینه اضافی امکان پذیر است.
 • ترفندهای ویژه و اصولی ربات

 • کاربران گرامی حتما کانال تلگرامی اینستاربات را دنبال کنید تا هم از آخرین آپدیت ها و امکانات جدید و تخفیفات ربات بهره مند شوید هم بهترین ترفندها در زمینه تنظیم صحیح ربات و آموزش های اصولی در این زمینه استفاده نمایید.

  آیدی کانال تلگرامی اینستاربات (روی آیدی کلیک کنید یا در تلگرام این آیدی را سرچ کنید: @instarobat

 • خرید شارژ از پنل کاربری

 • جهت خرید شارژ ربات از داخل پنل کاربری ربات از منوی سمت راست روی شارژ پنل کلیک کرده و سپس خرید شارژ را انتخاب کنید. در این مرحله بسته های مختلف هفتگی و ماهانه را مشاهده خواهید کرد. بسته مورد نظر را انتخاب کنید، با تصویر زیر روبرو خواهید شد:

  خرید شارژ پنل ربات اینستاگرام

  اگر قصد دارید شارز خریداری شده را به پنل خود انتقال دهید و هر زمانی که نیاز داشتید از پنل به یکی از پیج هایی که به ربات متصل کرده اید انتقال دهید میتوانید تیک بالای صفحه در قسمت اضافه کردن زمان به داشبورد را فعال کنید. از این گزینه معمولا زمانی باید استفاده کنید که قصد فعالسازی ربات را هنوز ندارید و فعلا میخواهید شارژتان محفوظ باشد. یا اینکه قصد دارید شارژ خریداری شده را به چندین قسمت تقسیم کنید و بین ربات های پیج های مختلفتان تقسیم کنید.

  اگر قصد دارید شارژ خریداری شده را مستقیما به یکی از پیج هایی که داخل پنل ربات فعال کرده اید بزنید، میتوانید نام اکانت مربوطه را تیک بزنید و سپس اقدام به شارژ نمایید.

روی دکمه ورود / عضویت در بالای سایت کلیک کرده و سپس ایجاد حساب کاربری را انتخاب کنید.

در صفحه جدید فیلدهای خواسته شده را به ترتیب تکمیل نمایید.

نکته: ایمیل تان را بدون www وارد کنید.

نکته: حتما شماره موبایل صحیح خود را وارد نمایید چون جهت تکمیل عضویت حتما می بایست کدی که برای شما پیامک می شود را در انتها در داخل پنل ثبت نمایید.

آموزش ربات اینستاگرام

طبق تصویر بالا تمام موارد خواسته شده در این مرحله را به دقت تکمیل کرده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

در مرحله بعدی یک کد فعالسازی به ایمیل شما ارسال می شود که باید در محل گفته شده تایپ کنید. در داخل ایمیل ارسالی یک لینک هم وجود دارد که میتوانید بجای وارد کردن کد روی همین لینک کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود. مانند تصویر زیر:

نکته مهم: ممکن است ایمیل ارسالی به بخش Spam ایمیل شما وارد شده باشد، پس حتما پوشه Spam ایمیلتان را بررسی کرده و با انتخاب ایمیل اینستاربات و کلیک روی گزینه Not spam ایمیل مربوطه را به inbox خود منتقل نمایید.

آموزش ربات اینستاگرام

در مرحله بعد نوبت تایید شماره موبایل است، کدی برای شما پیامک می شود که در قسمت مربوطه باید وارد نمایید. مانند تصویر زیر:

آموزش ربات اینستاگرام

بعد از تایید شماره موبایل وارد پنل ربات اینستاگرام شوید.

از قسمت پیشخوان گزینه ثبت اکانت را انتخاب کنید و در قسمت مربوطه آیدی پیج خود را بدون @ تایپ نمایید و روی دکمه ثبت کلیک کنید. مانند تصویر زیر:

آموزش ربات اینستاگرام

پیج شما همانند تصویر زیر به پنل اضافه شده و به مقدار مشخص شده شارژ تست رایگان به صورت اتومات به پیج شما اضافه می شود.

آموزش ربات اینستاگرام

مژده: بر خلاف ربات های اینستاگرامی موجود در بازار که تنها یکبار شارژ تست در اختیار شما میگذارند، در اینستاربات به تمام پیج هایی که به پنل کاربری خود اضافه میکنید شارژ تست رایگان اضافه می شود!

بعد از ورود به پنل کاربری ربات با تصویر زیر روبرو خواهید شد که بخش به بخش توضیح خواهیم داد:

پنل اینستاربات

در منوی سمت راست با این گزینه ها روبرو می شوید:

شارژ پنل: در این قسمت شما میتوانید با اتصال به درگاه پرداخت شارژ کاربری پنل ربات خود را افزایش دهید.

پیشخوان: این بخش شامل دو قسمت می باشد:

 1. ثبت اکانت: در این قسمت میتوانید پیج های خود را به ربات اضافه کنید
 2. لیست اکانت ها: در این قسمت میتوانید همه پیج هایی که به ربات اضافه کرده اید را بصورت یکجا مشاهده کرده و تنظیمات کارکرد آنها را کنترل و مدیریت نمایید.

شارژ پنل: این بخش شامل ۳ قسمت می باشد:

 1. خرید شارژ: در این قسمت میتوانید مانند قسمت شارژ پنل، اقدام به خرید شارژ برای ربات های خود نمایید.
 2. افزودن شارژ به اکانت: در این قسمت میتوانید شارژ موجود در پنل خود را به پیج های مختلفی که اضافه کرده اید انتقال دهید.
 3. گرفتن شارژ اکانت: در این قسمت میتوانید شارژ موجود در پیج های خود را به پنل تان منتقل کنید.

فعالسازی اپلیکیشن: در این قسمت اپلیکیشنی که برای فعالیت ربات نیاز است که در گوشی اندرویدتان نصب کنید قرار داده شده است که بعد از نصب می توانید با فشرند دکمه درخواست کد در این بخش، کد مورد نظر را در اپلیکیشن وارد کرده و اقدام به فعالسازی آن نمایید.

صورت حساب های مالی: در این بخش لیست کلیه پرداخت هایی که تا کنون در پنل ربات داشته اید را میتوانید مشاهده نمایید.

تنظیمات پنل کاربری: در این بخش که شامل چندین قسمت مجزا می باشد، قادر خواهید بود که نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره همراه و رمز عبور خود را ویرایش نمایید.

تیکت: در این بخش میتوانید از طریق ارسال پیام تیکت به پشتیبانی، سوالات و مشکلات احتمالی را با کارشناسان بخش پشتیبانی در میان بگذارید.

در اینستاربات شما میتوانید محدودیت سرعت فعالیت ربات را خودتان تعیین کنید. و برای مثال به ربات دستور دهید در روز ۱۰۰ نفر را فالو و ۲۰۰ پست را لایک و برای ۵۰ پست هم کامنت بگذارد و در نهایت ۹۰ نفر را آنفالو کند.

برای این منظور در پنل کاربری ربات از بخش پیشخوان روی لیست اکانت ها کلیک کنید. سپس روی دکمه تنظیمات پیج مورد نظری که به پنل اضافه کرده اید، کلیک نمایید:

تنظیم فالوور گیری ربات اینستاگرام

در صفحه جدیدی که باز می شود در قسمت محدودیت فعالیت های روزانه شما میتوانید سرعت فعالیت ربات را تنظیم نمایید. اگر پیج اینستاگرامتان را به تازگی ایجاد کرده اید از سرعت کم شروع کنید. سرعت ربات در چهار سطح قابل تنظیم می باشد که حالت چهارم بصورت دستی می باشد و میتوانید اعداد را خودتان بصورت تجربی تنظیم نمایید:

بعد از تعیین سرعت مورد نظر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

تنظیم سرعت ربات

توجه: به هیچ عنوان در استفاده از سرعت بالا طمع نکنید. ابتدا ربات را با سرعت های پایین تر استارت کنید. الزاما استفاده از سرعت بالا باعث جذب بیشتر و نتیجه بهتر نمی شود، این تنظیمات و اهداف ثبت شده در بخش تنظیمات هستند که کیفیت و نتیجه استفاده از ربات را برای شما مطلوب تر میکند. ربات تنها طبق قوانین اینستاگرام و محدودیت های آن میتواند فعالیت کند پس همانطور که شما به صورت دستی با فالو و انفالو کردن بیش از حد ممکن است بلاک شوید ربات هم دقیقا همینطور است و با فعالیت بیش از حد ممکن است اینستاگرام اکانت شما را بلاک کند. پس طمع نکنید!

توجه: اگر پیج اینستاگرامتان را به تازگی راه اندازی کرده اید حتما ۱۰ روز باید از زمان ساخت اکانت شما گذشته باشد و ایمیل و شماره موبایل خود را در پیج تان ثبت و تایید کرده باشید و حداقل ۵ پست در پیج تان نیز وجود داشته باشد و در نهایت بعد از این موارد ربات را با سرعت کم استارت نمایید.

و اما میرسیم به مهم ترین بخش تنظیمات ربات در واقع نقش هسته اصلی ربات شما بر عهده این بخش هست. در اینستاربات شما میتواند چندین نوع هدف مختلف برای ربات خود تعریف کنید و در بازه های زمانی مختلف یک یا چند هدف را بطور همزمان فعال نمایید.

برای تنظیم اهداف ربات می بایست از بخش پیشخوان وارد قسمت لیست اکانت ها شده و بعد از کلیک روی دکمه تنظیمات پیج مورد نظرتان در پنل کاربری اینستاربات، در صفحه باز شده روی هدف جدید کلیک کنید

تنظیم اهداف اینستاربات

توجه) البته همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید از قبل دو هدف برای شما بصورت پیشفرض تنظیم شده است، یکی مربوط به هدف فالو، لایک، کامنت و دایرکت و دیگری مربوط به هدف آنفالو. شما میتوانید طبق این اهداف ربات را فعال نمایید یا اینکه روی دکمه حذف آنها کلیک کرده و هدف جدید خود را تعریف کنید.

بعد از کلیک روی دکمه هدف جدید در صفحه باز شده شما بخش مختلف را مشاهده میکنید که به ترتیب هر بخش را کامل توضیح خواهیم داد:

میز فعالیت: در این قسمت شما قادر خواهید بود که هر یک از عملکرد های فالو، لایک، کامنت، دایرکت و لایک کامنت را فعال یا غیرفعال نمایید و به ربات دستور دهید کدام یک از این عملکرد ها را در پیج شما انجام دهد.

توجه) در این بخش یک دکمه ذخیره مشاهده میکنید که می بایست بعد از تکمیل تمام تنظیمات این صفحه حتما روی این دکمه کلیک کنید تا تنظیمات شما اعمال شود.

عنوان هدف: در این بخش برای این تنظیماتی که در حال ست کردن آن هستید یک نام انتخاب کنید.

مثلا اگر هدف شما جذب فالوورهایی با جنسیت خانم می باشد میتوانید این فالوورهای را از پیج های آشپزی یا پیج های مربوط به مد و پوشاک جذب کنید. پس میتوانید دو نوع هدف تعریف کنید که نام یکی را اهداف مربوط به آشپزی و دیگری اهداف مربوط به مد و پوشاک نامگذاری کنید. مزیت جدا کردن اهداف به این شکل این است که شما در یک نوع از اهداف مشاهده میکنید که اهدافی که لایک میکنند در پیج های آشپزی بسیار فالوورهای فعالی هستند پس این نوع پیج ها را به عنوان هدف لایک تعریف میکنید اما در پیج های مد و پوشاک روی فالوورهای این پیج ها تمرکز میکنید.

تگ ها: در این قسمت میتوانید تعدادی هشتگ دلخواه یا متناسب با موضوع فعالیت خود برای رباتتان تعریف کنید. بر این اساس میتوانید ربات را مجبور کنید تا با کاربرانی که از هشتگ مورد نظر شما استفاده کرده اند، تعامل فالو، لایک، کامنت و دایرکت داشته باشد!  برای فعالسازی حتما تیک مربوطه را فعال و در قسمت مشخص شده هشتگ های خود را تایپ کرده و روی دکمه  کلیک کنید.

مهم: سعی کنید چندین هشتگ مرتبط با موضوع فعالیتتان که در اینستاگرام چندین هزار بار استفاده شده اند را انتخاب کنید.

تنظیم هشتگ ها در ربات اینستاگرام

با استفاده از دکمه جستجو میتوانید هشتگ های مرتبط با موضع مد نظرتان را در اینستاگرام پیدا کنید. برای مثال کلمه پوشاک را تایپ کرده و روی جستجو کلیک کنید با تصویر زیر روبرو خواهید شد که تمامی هشتگ های مرتبط با پوشاک و تعداد دفعات استفاده شدن آنها در اینستاگرام را میتوانید مشاهده نمایید. هر کدام از هشتگ ها که مد نظرتان بود را تیک زده و در پایان روی دکمه افزودن کلیک کنید.

جستجوی هشتگ های ربات اینستاگرام

موقعیت ها: در این قسمت میتوانید تعدادی موقعیت یا لوکیشن جغرافیایی دلخواه برای رباتتان تعریف کنید. بر این اساس میتوانید ربات را مجبور کنید تا با کاربرانی که از لوکیشن مورد نظر شما در پست هایشان استفاده کرده اند، تعامل فالو، لایک، کامنت و دایرکت داشته باشد!  برای فعالسازی حتما تیک مربوطه را فعال کرده و روی دکمه افزودن کلیک کنید و در کادر مربوطه نام استان یا شهر یا محله مورد نظرتان را تایپ کرده و روی دکمه جستجو کلیک کنید.

توجه) لوکیشن مد نظرتان را میتوانید یکبار بصورت فارسی و یکبار بصورت انگلیسی جستجو کنید. مثلا تهران یا tehran

نکته) از مکان های معروف نیز میتوانید استفاده کنید، برای مثال اگر در لوکیشن مورد نظر شما یک رستوران بسیار معروف وجود دارد میتوانید نام آن رستوران را تایپ کرده و جستجو نمایید ممکن است آن رستوران با تعریف لوکیشن خود و استفاده کاربران در اینستاگرام از این لوکیشن باعث شود که شما تعدادی از افراد بومی را جذب پیج خود کنید!

تنظیم لوکیشن در ربات اینستاگرام

نام های کاربری: در این قسمت میتوانید تعدادی از پیج هایی که با موضوع فعالیت شما همخوانی دارند یا هر نوع پیج دیگری را به عنوان هدف برای ربات تعیین نمایید. شما قادر خواهید بود برای هر هدف بصورت مجزا تعیین کنید که ربات روی فالوورهای پیج مذکور فعالیت کند یا روی فالویینگ های آن! برای فعال کردن این بخش ابتدا تیک مربوطه را فعال کرده سپس روی دکمه افزودن کلیک نمایید سپس آیدی پیج مورد نظر خود را تایپ کرده و روی جستجو کلیک کنید و بعد از زدن تیک پیج مورد نظر روی دکمه افزودن کلیک کنید.

فالوورگیری از پیج های دیگر توسط ربات

کامنت ها: در این قسمت میتوانید کامنت هایی که میخواهید ربات از طرف شما زیر پست های کاربران هدف قرار دهد را تنظیم کنید.  ربات زیر آخرین پست کاربرانی که پیج شان در حال پرایوت نباشد کامنت ها را درج خواهد کرد. ربات به شما اطمینان میدهد که زیر هر پست تنها یکبار کامنت میگذارد و از درج کامنت تکراری خودداری خواهد کرد. ما پیشنهاد می کنیم که حداقل ۱۰ کامنت با جمله بندی متفاوت در این بخش تنظیم کنید. مقدار کل نظرات نباید بیش از ۳۰۰ کاراکتر باشد. کامنت نمی تواند بیش از ۴ هشتگ داشته باشد. این کامنت نمی تواند بیش از یک URL داشته باشد. این کامنت نمیتواند شامل تمام حرفهای بزرگ باشد.

کامنت گذاری اتومات در اینستاگرام

کامنت دایرکت: در این قسمت میتوانید تعدادی پیام دایرکت تنظیم کنید تا ربات آن ها را برای کاربران هدف ارسال کند. حداقل ۱۰ نوع پیام با متن های متفاوت تنظیم کنید. ربات بصورت تصادفی یک پیام را انتخاب کرده و برای کاربر ارسال میکند. ربات این اطمینان را به شما میدهد که دایرکت تکراری برای کاربری ارسال نکند. مقدار کل متن هر دایرکت نباید بیش از ۳۰۰ کاراکتر باشد. هر دایرکت نمی تواند بیش از ۴ هشتگ داشته باشد، نمی تواند بیش از یک URL داشته باشد، نمیتواند شامل تمام حرفهای بزرگ باشد.

ارسال دایرکت انبوه با ربات

سایر: در این بخش تعدادی عملکرد جانبی برای ربات تعبیه شده که میتوانید هر کدام را فعال یا غیرفعال کنید:

 1. لینک کپی شود: با فعال سازی این قابلیت سیستم لینک پست های اینستاگرام را ذخیره میکند و در بخش گزارش اقدامات انجام شده، اهداف را بصورت دقیق تر نمایش میدهد.
 2. عملیات روی اکانت های خصوصی: با فعال سازی این قابلیت سیستم علاوه بر پیج های عمومی (پابلیک) اقدامات تعامل بر پیج های خصوصی (پرایوت) را هم انجام میدهد.
 3. چند عملیات روی یک اکانت هدف: با فعال سازی این قابلیت ربات علاوه بر پست آخر با چند پست دیگر کاربران نیز درگیر خواهد شد و لایک و کامنت برای چندین پست هر کاربر خواهد زد.
 4. ویدئو: با فعالسازی این گزینه ربات روی پست های ویدئویی هم لایک و کامنت خواهد زد.
جذب کاربران پرایوت در اینستاربات

توقف خودکار: با غیرفعال کردن این گزینه میتوانید برای هر عملکرد ربات محدودیت تعدادی تعین کنید. برای مثال شما میخواد برای اهداف آشپزی ربات فقط در روز ۵۰ لایک بزند، اما برای اهداف مد و پوشاک روزی ۱۵۰ لایک بزند پس از طریق این گزینه در هر دو نوع هدف میتوانید تنظیمات مربوطه را انجام دهید

ربات اتومات اینستاگرام
خب این بخش از تنظیمات را تکمیل کردید حالا وقت آن رسیده روزی دکمه ذخیره در بالای همین صفحه تنظیمات کلیک کنید تا تنظیمات اعمالی شما ذخیره شود.

همانطور که برای عملکرد فالو، لایک، کامنت و دایرکت در بخش قبلی تنظیمات تخصصی و جز به جز ثبت کردید برای عملکرد آنفالو نیز میتوانید تنظیمات مخصوص به خود را ثبت نمایید.

برای این منظور از بخش پیشخوان روی گزینه لیست اکانت ها کلیک کرده و سپس روی دکمه تنظیمات پیج مربوطه کلیک کنید. در صفحه باز شده همانند تصویر زیر روی هدف آنفالو جدید کلیک کنید.

تنظیم اهداف اینستاربات

نکته) همانطور که مشاهده میکنید یک هدف پیشفرض هم برای انفالو از قبل تعریف شده که میتوانید یا از همان استفاده کنید یا آن را حذف کرده و هدف جدید و دلخواه خود را ثبت کنید.

در صفحه باز شده جهت فعال شدن این قابلیت با چراغ آنفالو را روشن کنید.

سپس در بخش عنوان هدف یک نام برای این تنظیماتتان ثبت کنید.

نوع آنفالو: در این بخش شما میتوانید چندین نوع تنظیم مختلف برای نح.ه آنفالوی ربات انتخاب کنید:

 1. تمام اکانت ها: با انتخاب این گزینه به ربات اجازه میدهید تمام لیست فالووینگ شما را آنفالو کند. در واقع ربات هم پیج هایی را که شما قبلا فالو کرده اید را آنفالو میکند هم پیج هایی را که خودش فالو کرده است.
 2. اکانت های ربات: با انتخاب این گزینه ربات فقط پیج هایی را که خودش فالو کرده آنفالو میکند و با پیج هایی که شما بصورت دستی قبلا فالو کرده اید یا فالو میکنید کاری ندارد.
 3. اکانت های لیست انتخابی: با انتخاب این گزینه ربات فقط پیج هایی را آنفالو میکند که در بخش لیست نام های کاربری در پایین همین صفحه وارد کرده اید.
 4. اکانت های به جز لیست انتخابی: با انتخاب این گزینه ربات همه فالوینگ های شما را آنفالو میکند بجز پیج هایی که در بخش لیست نام های کاربری در پایین همین صفحه وارد کرده اید.
آنفالوی سریع لیست فالویینگ در اینستاگرام

مرتب سازی آنفالو: در این بخش تعیین میکنید ربات آیا جدیدترین کسانی که فالو شده اند را آنفالو کند یا قدیمی ترین ها را.

لیست نام های کاربری: در این بخش هم همانطور که در بالا توضیح داده شد میتوانید تعدادی پیج اضافه کنید و به ربات دستور دهید که فقط این پیج ها را آنفالو کند یا همه را آنفالو کند بجز این پیج ها.

رای اینکه ربات بتواند روی پیج شما در ایمن ترین حالت ممکن بدون نیاز به رمز عبور پیجتان و بدون متوجه شدن اینستاگرام از حضور ربات در پیج تان فعالیت کند نیاز است که شما اپلیکیشن معرفی شده در بخش فعالسازی اپلیکیشن در داخل پنل را دانلود نمایید.

توجه) داشته باشید که این اپلیکیشن تنها قابلیت اجرا روی سیستم عامل اندروید را دارد و سیستم عامل ios دارای محدودیت هایی می باشد که نمیتوان این عملکرد را در آن تعریف کرد.

توجه) حتما باید قبل از فعالسازی ربات، برنامه اینستاگرام در تلفن همراهتان را به آخرین نسخه رسمی موجود آپدیت کنید. تنها از نسخه رسمی برنامه اینستاگرام استفاده کنید.

قبل از هر چیز این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر به صورت مستقیم یا از گوگل پلی دانلود فرمایید:

بعد از نصب اپلیکیشن آن را روی تلفن همراه اندرویدی خود اجرا کنید. به محض اجرا با تصویر زیر روبرو میشود که از شما درخواست وارد کردن کد ورود می شود:

آموزش ربات اینستاگرام

برای دریافت کد ورود به پنل کاربریتان در داخل سایت مراجعه کرده و روی گزینه فعالسازی اپلیکیشن از منوی سمت راست کلیک کنید. در صفحه باز شده روی درخواست کد کلیک نمایید و کد نمایش داده شده را در اپلیکیشن وارد کنید:

فعالسازی ربات اینستاگرام

توجه) شما میتوانید چندین پیج خود را در برنامه اینستاگرامتان لاگین کنید و همه پیج ها را به پنل رباتتان اضافه کرده و برای همه پیج ها ربات تهیه کنید اما اگر به هر دلیلی تمایل داشتید که برای هر پیج یک تلفن همراه مجزا در نظر بگیرید و هر پیج را در یک برنامه اینستاگرام مجزا لاگین کنید می بایست برای هر پیج کد ورود مجزا ز پنل بگیرید. برای این منظور تیک گزینه تمام اکانت ها را غیرفعال کرده و پیج مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس روی درخواست کد کلیک کنید.

بعد از وارد کردن کد در اپلیکیشن با تصویر زیر روبرو می شوید، روی گزینه GOALS کلیک نمایید:

فعالسازی ربات اینستاگرام

در صفحه بعدی اهدافی که در بخش تنظیمات پنل رباتتان ست کردید را خواهید دید. روی گزینه START هدف فالوتان کلیک کنید. با پیغامی مانند تصویر زیر روبرو خواهید شد که از شما میخواهد به این اپلیکیشن اجازه دسترسی بدهید. روی گزینه Go to settings کلیک کنید.

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام با ربات

وارد بخش تنظیمات Accessibility اندروید میشوید، حال روی گزینه Installed services کلیک نمایید:

ربات افزایش فالوور اینستاگرام اندروید

طبق تصویر زیر روی گزینه Woolza service کلیک کرده و حالت آن را به on تغییر دهید.پ

 

خب همه چیز تمام شد حالا به اپلیکیشن برگردید و آن را اجرا کنید و مجددا روی گزینه START کلیک کنید. و تلفن همراهتان را در گوشه ای از اتاق رها کنید! ربات بصورت اتومات برنامه اینستاگرام روی تلفن همراهتان را باز میکند و تک به تک تمام تنظیماتی که ثبت کرده اید را اجرا میکند.

توجه) در صورتی که به هر نحوی برنامه روی تلفن همراه شما بسته بشود رباتتان غیرفعال می شود. پس زمان هایی که نیازی به استفاده از تلفن همراهتان ندارید برنامه را جرا کنید مثلا موقع صرف ناهار یا موقع مطالعه یا زمانی که میخواهید استراحت کنید!

اگر در چند سال گذشته از ربات های اینستاگرامی استفاده کرده باشید حتما به خاطر دارید که شما مجبور بودید که رمز عبور پیج تان را در اختیار ربات قرار دهید تا ربات بتواند روی پیج شما فعالیت کند اما بالاخره اینستاگرام در الگوریتم جدید خود تمام ربات های اینستاگرامی را به راحتی تشخیص داد و پیج کاربرانی که از این ربات ها استفاده میکردند را بلاک کرد. بعد از ۲ سال اینستاربات به روش جدید و نوینی برای فعالسازی ربات ها دست یافت که بدون نیاز به رمز عبور پیج میتواند به راحتی روی تلفن همراه کاربر فعال شده و با کنترل تاچ صفحه تلفن همراه کاربر، همانند یک انسان واقعی برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و تمام عملکرد ها و تنظیمات را بصورت شبانه روزی اجرا کند!

برای استفاده بهتر از ربات و گرفتن نتیجه عالی از آن حتما به نکات زیر توجه کنید:

 1. پیجی که به تازگی ساخته اید را به ربات متصل نکنید، حتما ۱۰ روز صبر کنید و در این ۱۰ روز برای پیج خود یک تصویر پروفایل و یک بیوگرافی مناسب ایجاد کنید. حداقل ۵ پست در این ۱۰ روز به همراه کپشن و هشتگ مناسب قرار دهید و حتما حتما ایمیل و شماره موبایل خود را در قسمت edite profile اینستاگرام وارد و تایید کنید. تعدادی کمی از دوستان تان را فالو کنید و از آنها بخواهید که شما را نیز فالو کنند.
 2. برای فعالسازی ربات نیاز به یک گوشی اندرویدی دارید. چون ربات فقط با این سیستم عامل میتواند فعالیت کند. میتوانید چندین پیج خود را در برنامه اینستاگرام این گوشی فعال کنید و تمام این پیج ها را در پنل اینستاربات خود نیز اضافه کنید و همزمان ربات را روی چندین پیج خود فعال کنید.
 3. سعی کنید در زمان هایی از شبانه روز اپلیکیشن ربات را اجرا کنید که کمترین استفاده را از گوشی خود دارید مثلا در زمان استراحت یا صرف غذا.
 4. حتما از آخرین نسخه رسمی برنامه اینستاگرام استفاده کنید و همواره برنامه اینستاگرام خود را آپدیت نگه دارید.
 5. حتما از آخرین نسخه اپلیکیشن Woolza استفاده کنید و با آمدن هر نسخه جدید اپلیکیشن را حتما آپدیت کنید.
 6. حتما اموزش های روی سایت و پنل رو مشاهده کنید تا بتوانید بهترین تنظیمات را برای ربات خود ست کنید. این تنظیمات فقط همان روز اول وقت شما را اندکی خواهد گرفت و در سایر روزها هیچ نیازی به تنظیم کردن ربات نخواهید داشت و تنها از طریق اپلیکیشن آن را کافیست که فعال کنید.
 7. چنانچه نیاز به تنظیم ربات توسط کارشناسان اینستاربات دارید حتما در هنگام شارژ اکانت این موضوع را لحاظ بفرمایید و با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید (انجام تنظیمات توسط تیم پشتیبانی با اخذ هزینه اضافی امکان پذیر است.

کاربران گرامی حتما کانال تلگرامی اینستاربات را دنبال کنید تا هم از آخرین آپدیت ها و امکانات جدید و تخفیفات ربات بهره مند شوید هم بهترین ترفندها در زمینه تنظیم صحیح ربات و آموزش های اصولی در این زمینه استفاده نمایید.

آیدی کانال تلگرامی اینستاربات (روی آیدی کلیک کنید یا در تلگرام این آیدی را سرچ کنید: @instarobat

جهت خرید شارژ ربات از داخل پنل کاربری ربات از منوی سمت راست روی شارژ پنل کلیک کرده و سپس خرید شارژ را انتخاب کنید. در این مرحله بسته های مختلف هفتگی و ماهانه را مشاهده خواهید کرد. بسته مورد نظر را انتخاب کنید، با تصویر زیر روبرو خواهید شد:

خرید شارژ پنل ربات اینستاگرام

اگر قصد دارید شارز خریداری شده را به پنل خود انتقال دهید و هر زمانی که نیاز داشتید از پنل به یکی از پیج هایی که به ربات متصل کرده اید انتقال دهید میتوانید تیک بالای صفحه در قسمت اضافه کردن زمان به داشبورد را فعال کنید. از این گزینه معمولا زمانی باید استفاده کنید که قصد فعالسازی ربات را هنوز ندارید و فعلا میخواهید شارژتان محفوظ باشد. یا اینکه قصد دارید شارژ خریداری شده را به چندین قسمت تقسیم کنید و بین ربات های پیج های مختلفتان تقسیم کنید.

اگر قصد دارید شارژ خریداری شده را مستقیما به یکی از پیج هایی که داخل پنل ربات فعال کرده اید بزنید، میتوانید نام اکانت مربوطه را تیک بزنید و سپس اقدام به شارژ نمایید.