جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
آموزش پنل کسب درآمد از طریق گرفتن تبلیغات در پیج تان

آموزش پنل کسب درآمد از طریق تبلیغات

آموزش پنل کسب درآمد از طریق گرفتن تبلیغات در پیج تان
آموزش پنل کسب درآمد از طریق تبلیغات

مرحله اول

ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

روی دکمه ورود / عضویت در بالای سایت کلیک کرده و سپس ایجاد حساب کاربری را انتخاب کنید.

در صفحه جدید فیلدهای خواسته شده را به ترتیب تکمیل نمایید.

نکته: ایمیل تان را بدون www وارد کنید.

نکته: حتما شماره موبایل صحیح خود را وارد نمایید چون جهت تکمیل عضویت حتما می بایست کدی که برای شما پیامک می شود را در انتها در داخل پنل ثبت نمایید.

آموزش پنل کسب درآمد از طریق گرفتن تبلیغات در پیج تان
آموزش پنل کسب درآمد از طریق گرفتن تبلیغات در پیج تان

طبق تصویر بالا تمام موارد خواسته شده در این مرحله را به دقت تکمیل کرده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

در مرحله بعدی یک کد فعالسازی به ایمیل شما ارسال می شود که باید در محل گفته شده تایپ کنید. در داخل ایمیل ارسالی یک لینک هم وجود دارد که میتوانید بجای وارد کردن کد روی همین لینک کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود. مانند تصویر زیر:

نکته مهم: ممکن است ایمیل ارسالی به بخش Spam ایمیل شما وارد شده باشد، پس حتما پوشه Spam ایمیلتان را بررسی کرده و با انتخاب ایمیل اینستاربات و کلیک روی گزینه Not spam ایمیل مربوطه را به inbox خود منتقل نمایید.

در مرحله بعد نوبت تایید شماره موبایل است، کدی برای شما پیامک می شود که در قسمت مربوطه باید وارد نمایید. مانند تصویر روبرو

آموزش پنل کسب درآمد از طریق گرفتن تبلیغات در پیج تان

مرحله دوم

ثبت پیج در پنل
تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ

بعد از تایید شماره موبایل لیست خدمات اینستاربات را مشاهده خواهید کرد همانند تصویر زیر، تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ را انتخاب نمایید:

کسب درآمد از اینستاگرام

در مرحله بعد، از منوی سمت راست می بایست پنل را در حالت تبلیغ گیرنده قرار دهید. و جهت ثبت پیج اینستاگرامتان در پنل از منوی سمت راست از قسمت صفحات روی گزینه صفحه جدید کلیک کنید:

تبلیغ در اینفلوئنسر و بلاگر

ابتدا نوع صفحه خود را انتخاب کنید: اینفلوئنسر یا بلاگر.

در حالت بلاگر، ادمین مربوطه میتواند تبلیغ مورد نظر را طبق سناریوی خود یا مشتری اجرا میکنند و در واقع چهره خودشان در تبلیغ مربوطه استفاده می شود. اما در حالت اینفلوئنسر تبلیغ مشتری عینا به همان شکلی که مشتری ارسال کرده است در پیج قرار میگیرد.

سایر موارد خواسته شده را هم وارد نمایید، تعدادی هم اسکرین شات از گزارشات آماری پست هایتان میتوانید به پنل اضافه کنید. البته بارگزاری این اسکرین شات ها اجباری نیست اما تاثیر زیادی در جذب تبلیغ برای پیجتان خواهد داشت.

کسب درآمد از پیج اینستاگرام

در نهایت روی گزینه ثبت کلیک کنید.

با پیغام زیر روبرو خواهید شد:

جهت تایید اینکه شما صاحب اصلی پیج هستید حتما با پیجی که در پنل ثبت کرده اید، کد مربوطه را به دایرکت پیج اینستاگرام iran_insta75 ارسال کنید و منتظر تایید پیج تان باشید. تایید پیج در کمتر از ۲۴ ساعت انجام خواهد شد.

مرحله سوم

دریافت و انجام سفارشات
تبلیغات در اینستاگرام

زمانی که کاربری پیج شما را برای تبلیغ انتخاب کند، یک پیامک از طرف اینستاربات برای شما ارسال می شود تا شما مطلع شوید و سفارش مورد نظر را بررسی کنید. بعد از دریافت پیام سریعا وارد پنل کاربری خود شده و از منوی سمت راست از قسمت سفارشات روی سفارش من کلیک نمایید. مانند تصویر زیر میتوانید با کلیک روی دکمه جزئیات همه اطلاعات تبلیغی که قرار هست روی پیج تان انجام دهید را مشاهده کنید.

 

بعد از بررسی تبلیغ میتوانید با کلیک روی تایید یا لغو، سفارش مربوطه را قبول یا رد نمایید.

در صورتی که سفارش را تایید کرید اگر پیج تان را بصورت اینفلوئنسر در پنل ثبت کرده باشید بعد از تایید طبق زمان اعلامی مشتری می بایست اقدام به قرار دادن تبلیغ در پیجتان نمایید. ام اگر پیج تان را بصورت بلاگر در پنل ثبت کرده باشید با پیغامی روبرو می شوید که از شما میخواهد مدت زمان مورد نیاز برای اجرا تبلیغ، ایده های تبلیغاتی و موارد لازم را ذکر نمایید تا تبلیغ دهنده مشاهده نماید و نحوه و اجرا تبلیغتان را بداند و  همچنین مبلغ دریافتی شما برای اجرای این تبلیغ هم ذکر نمایید.

توجه: ۲۵ درصد مبلغی که تعیین میکنید سهم اینستاربات از اجرای این مشارکت می باشد.

در حالت اینفلوئنسر: مشتری از قبل مبلغ تبلیغ شما را پرداخت کرده است و میتوانید تبلیغ را در پیج تان قرار دهید.

اما در حالت بلاگر: شما می بایست رقم اجرای تبلیغ را برای مشتری طبق تصویر بالا ارسال نمایید. زمانی که مشتری پرداخت را انجام داد یک پیامک برای شما ارسال می شود که شما تبلیغ را طبق سناریوی مشتری یا خودتان بسازید و برای مشتری ارسال کنید.

برای ارسال فایل تبلیغ هم می بایست از منوی سمت راست روی سفارشات من کلیک کرده و سپس روی دکمه جزئیات ساخت تبلیغ کلیک کنید. حال در صفحه باز شده روی افزودن فایل کلیک کرده و فایل را ارسال کنید.

نکته: مشتری میتواند تنها یکبار تقاضای ویرایش و تغییرات در تبلیغ را داشته باشد که در همین قسمت جزئیات سفارش جزئیات مربوط به ویرایش را میتوانید مشاهده نمایید و بعد از ثبت تغییرا مجددا فایل تبلیغ را در همین قسمت آپلود و ارسال کنید.

پنل کسب درآمد از اینستاگرام

مرحله چهارم

اسکرین اجرای تبلیغ

بعد از اینکه تبلیغ کاربر را در پیجتان قرار دادید یک اسکرین شات از تبلیغ مربوطه در پیج تان بگیرید و فایل تصویری آن را در پنل آپلود کنید.

برای آپلود تصویر هم می بایست وارد پنل شده و از منوی سمت راست روی سفارشات من کلیک کنید و بعد روی دکمه جزئیات تبلیغ مورد نظر کلیک نمایید صفحه باز شده روی افزودن فایل کلیک کنید:

تبلیغ هدفمند در اینستاگرام

مرحله پنجم

اسکرین پایان تبلیغ

بعد از اینکه ۲۴ ساعت تبلیغ روی پیج شما قرار گرفت اسکرین پایان تبلیغ را گرفته و همانند اسکرین اجرای تبلیغ با کلیک روی دکمه افزودن فایل در پنل آپلود کنید.

بعد آپلود اسکرین پایان تبلیغ، سیستم اتومات به مشتری اطلاع رسانی میکند که شما اسکرین پایان تبلیغ را در سایت اپلود کرده اید، تا وضعیت تبلیغ شما به پایان برسد و مبلغ واریزی مشتری به کیف پول شما منتقل گردد

مرحله ششم

تسویه حساب

وارد پنل شده و از منوی سمت راست گزینه خدمات بانکی را انتخاب نمایید.

در این قسمت شما میتوانید اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کرد و همچنین درخواست تسویه حساب نمایید.  می باشد

توجه: ۲۵ درصد مبلغی که تعیین میکنید سهم اینستاربات از اجرای این مشارکت می باشد.