جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

اگر وارد این صفحه شده اید و در حال مطالعه این متن هستید پس کم و بیش به ارزش سرمایه گزاری در فضای مجازی برای کسب درآمد واقف هستید. کشور ما با تغییر سیاست در مورد اپلیکیشن های اجتماعی موجود و عدم جلوگیری از استفاده کاربران داخل کشور فرصت بهتر دیده شدن را برای بسیاری از کسب و کار ها ایجاد کرده است. هم اکنون دو اپلیکیشن اینستاگرام و تلگرام در ایران بسیار پر طرفدار بوده و مورد استفاده کاربران می باشد. اما چرا اینستاگرام؟ البته در مورد چرایی این موضوع توضیحات مفصلی در “اینستاگرام یا تلگرام برای تبلیغ کسب و کار؟” داده ایم. که مطالعه این مورد حتما شما را در اتخاذ تصمیم درست راهنمایی خواهد کرد. پس به جای تلف کردن هزینه و زمان خود بیاید به جای اینکه روش های سنتی و کم بازده از روش های جدید و کم هزینه اما پر بازده در فضای مجازی استفاده کنید. بگذارید قدرت این فضا را به رخ شما بکشیم!

 

چنانچه کمتر از یک ماه است که صفحه خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده اید به هیچ عنوان از هیچ یک از ابزار های افزایش فالو، لایک، کامنت و ربات اینستاگرام و ابزار های دیگر اینستا ربات استفاده نکنید زیرا در یک ماه اول اینستاگرام برای تشخیص اینکه شما کاربر اسپم  و یا فیک نیستید فوق العاده به رفتار شما حساس خواهد بود. در این مدت کاملا عادی اکانت خود را مدیریت کنید. در این مدت به توصیه هایی که در مطلب “اصول اولیه راه اندازی پیج در اینستاگرام” توضیح داده شده است عمل کنید.

بعد از گذشت این مدت پیج شما از آب بندی درآمده! و شما می توانید پیشرفت خود را سریعتر کنید.

پیج برای معرفی محصول و برند

برای معرفی محصول و دیده شدن برندتان در اینستاگرام یک اصل اساسی وجود دارد. با مخاطبانی که به محصولات و برند های مشابه شما علاقمند هستند شروع کنید.

وقت خود را بسته های افزایش فالوور و غیره تلف نکنید. حساب شما از دیگر پیج ها جداست. شما برای دیده شدن و تعامل با مخاطبان و بازار جدید وارد این فضا شده اید. تنها روش مناسب برای شما استفاده از ربات قدرتمند ماست. جالب است بدانید شما می توانید پیج برند های مشابه خود را به ربات بدهید تا برای شما جذب کند. حتی می توانید هشتگ های خاص یا مناطق جغرافیایی خاصی را به ربات بدهید و فالور های مرتبط را دریافت کنید.

این فوق العاده نیست؟!! باور نمی کنید؟!! پس برای مشاهده عملکرد ربات به “اینستا ربات چگونه کار می کند؟” مراجعه کنید. ما ۳ روز رایگان ربات را برای شما فعال خواهیم کرد تا قدرت ربات را به رختان بکشیم!

جهت فعالسازی ربات روی دکمه زیر کلیک کنید:

active-bot
پیج فان با هدف تبلیغات

تصمیم گرفته اید پیجی با فالور های بالا با موضوعات فان داشته باشید و از طریق گرفتن تبلیغات کسب درآمد کنید؟ فکر خوبیست و درآمد عالی هم دارد اگر پشتکار و مسیر درستی را انتخاب کنید.

در این مرحله به شما پیشنهاد می کنیم که به طور همزمان از ربات و بسته های افزایش فالوور اینستا ربات استفاده کنید. چند پیج که در همین زمینه فعالیت می کنند را بیابید و به ربات بدهید و فالور های پیج های مورد نظر را دریافت کنید. به همین راحتی!

توجه: تمامی بسته های افزایش فالور در سایت های مختلف چیزی در حدود ۸۰ درصد فالور غیرفعال و فیک را به اکانت شما اضافه میکنند حتی سایت ما !!!!

جا خوردید، نه ؟! ما توضیحات کاملی در مورد این موضوع در پست “افزایش فالور یک دروغ بزرگ” داده ایم. حتما حتما مطالعه کنید.

اما افزایش همین فالور های غیرفعال کمک زیادی به شما میکند که تاثیر زیادی روی ذهن مخاطب خود بگذارید. کاربر اگر ببینید یک پیج فالور بالایی دارد و پست هایش لایک و کامنت بالایی میخورد نظرش بیشتر جلب می شود تا یک پیج که این موارد را ندارد. پس افزایش فالور های غیرفعال هم به شما بسیار کمک خواهد کرد. اما توجه داشته باشید تحت هیچ عنوان از بسته های افزایش فالور با عناوین فالور خارجی یا بین المللی استفاده نکنید این فالور ها در کمتر از چند ماه به طور کامل توسط اینستاگرام deactive شده و از تعداد فالور های شما حذف خواهند شد.

کمی بیشتر فکر کنید!’

می بینید؟!!

هرچقدر که جلوتر می روید مطالب بیشتر و حرفه ای تری از اینستاگرام می بینید. یک پیشنهاد به شما می دهیم، نمیخواهیم بگوییم تمام کسب و کار خود را رها کنید و فقط به اینستاگرام بچسبید اما یک حساب ویژه روی این فضا باز کنید. یک صدم هزینه ای که برای روش های دیگر جهت رونق کسب و کار خود می کنید را روی این فضا سرمایه گذاری کنید. خسته نشوید و ادامه دهید. شگفت زده خواهید شد. کافیست این سوال را از خود بپرسید که چرا بیشمار پیج در اینستاگرام ایجاد شده و صبح تا شب فقط پست میگذارند و تولید محتوا میکنند؟؟؟!! حتما پشت این جریان خبرهایی هست!
0-100

 

چنانچه از ربات استفاده کرده و محبوبیت پیج خود را افزایش داده اید و به مرحله حرفه ای رسیده اید می توانید با کلیک روی دکمه زیر از ابزارهای اینستاربات “افزایش فالور، لایک، کامنت، بازدید ویدئو و غیره” استفاده نمایید.

panel-buttom

.

مشاورین اینستا ربات در کنار شما هستند. چنانچه با راهنمایی های موجود در اتخاذ تصمیم درست مشکل داشتید تیم مشاورین سایت بطور کاملا رایگان به شما کمک خواهند کرد. با ما تماس بگیرید:

contactus