جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پیج جدید و نوپا

چنانچه کمتر از یک ماه است که صفحه شخصی خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده اید به هیچ عنوان از هیچ یک از ابزار های افزایش فالو، لایک، کامنت و ربات اینستاگرام و ابزار های دیگر اینستا ربات استفاده نکنید زیرا در یک ماه اول اینستاگرام برای تشخیص اینکه شما کاربر اسپم  و یا فیک نیستید فوق العاده به رفتار شما حساس خواهد بود. در این مدت کاملا عادی اکانت خود را مدیریت کنید. در این مدت به توصیه هایی که در مطلب “اصول اولیه راه اندازی پیج در اینستاگرام” توضیح داده شده است عمل کنید.

پیج قدیمی

چنانچه بیش از یک ماه از زمان ایجاد پیج تان می گذرد و در این مدت تمامی اصول توضیح داده شده را رعایت کرده و بلاک نشده اید می توانید اولین قدم ها برای پیشرفت پیج تان را بردارید.

چه هدفتان یک پیج شخصی ساده با دوستان زیاد و چه یک پیج شخصی با یک موضوع مشخص باشد نیاز دارید اولین ستون های پیج خود را که همان طرفداران شما هستند محکم بسازید. در این مرحله خرید فالور یا لایک و کامنت به درد شما نخواهد خورد زیرا با این کار فقط خود را گول میزنید. زیرا بسته های افزایش فالور و لایک و فقط اعداد و ارقام پیج شما را بالا می برد و در واقع هیچ فردی پست های شما را نخواهد دید! میخواهم یک راز مگو را به شما فاش کنم:
تمامی بسته های افزایش فالور در سایت های مختلف چیزی در حدود ۸۰ درصد فالور غیرفعال و فیک را به اکانت شما اضافه میکنند حتی سایت ما !!!!

جا خوردید، نه ؟! ما توضیحات کاملی در مورد این موضوع در پست “افزایش فالور یک دروغ بزرگ” داده ایم. حتما حتما مطالعه کنید.

افزایش فالور حتی به صورت غیرفعال مزیت هایی دارد که فعلا به درد شما نمیخورد. پیشنهاد می کنیم در این مرحله از ربات فوق العاده اینستا ربات که تنها روش اضافه کردن فالور واقعی و با کیفیت در تمام روش های موجود است را فعال کنید. ربات قادر خواهد بود تنها افرادی را به سمت پیج شما بکشاند که با شما و موضوعتان هم سلیقه هستند.

جهت فعال سازی ربات روی دکمه زیر کلیک کنید:

active-bot

این فوق العاده نیست؟!! باور نمی کنید؟!! پس برای مشاهده عملکرد ربات به “اینستا ربات چگونه کار می کند؟” مراجعه کنید.

 

چنانچه از ربات استفاده کرده و محبوبیت پیج خود را افزایش داده اید و به مرحله حرفه ای رسیده اید می توانید با کلیک روی دکمه زیر از ابزارهای اینستاربات “افزایش فالور، لایک، کامنت، بازدید ویدئو و غیره” استفاده نمایید.

panel-buttom

.

مشاورین اینستا ربات در کنار شما هستند. چنانچه با راهنمایی های موجود در اتخاذ تصمیم درست مشکل داشتید تیم مشاورین سایت بطور کاملا رایگان به شما کمک خواهند کرد. با ما تماس بگیرید:

contactus

پیج حرفه ای

شما چندین ماه می توانید ربات را فعال کنید و از تاثیر آن شگفت زده شوید در این مدت فالور ها و طرفداران شما افزایش چشمگیری خواهد داشت و پست های شما به خوبی دیده خواهد شد. حال شما می توانید از سایر ابزار های موجود در اینستا ربات برای تاثیر گزاری بیشتر روی مخاطبانتان استفاده کنید.

طبیعی است که پیجی که فالور بالاتری داشته باشد فارغ از نوع پست هایش مورد توجه بیشتری قرار میگیرد یا پستی که لایک و کامنت بیشتری دارد به نسبت پست های دیگر، بیشتر جلب توجه می کند. اینستاگرام هم نسبت به کامنت ها و لایک های پست ها حساس خواهد بود و پست مربوطه را در قسمت پیشنهادات خود، بیشتر به دیگران نمایش خواهد داد.

پس فالور ها، لایک ها، کامنت ها و بازدید ویدیو های خود را در این مرحله میتوانید با ابزار های اینستا ربات بالا ببرید.

توجه: تحت هیچ عنوان از بسته های افزایش فالور با عناوین فالور خارجی یا بین المللی استفاده نکنید این فالور ها در کمتر از چند ماه به طور کامل توسط اینستاگرام deactive شده و از تعداد فالور های شما حذف خواهند شد.

کسب درآمد از اینستاگرام’

بسیار خب!

تا اینجا متوجه شدید که چطور با ابزار های اینستا ربات بتوانید پیج تان را خیلی سریعتر بالا بیاورید. اما از این فضا می توانید کسب درآمد های بسیار خوبی داشته باشید به شرط اینکه با استفاده درست و به موقع از این ابزار ها و رفتار صحیح و حرفه ای در اینستاگرام بتوانید یک ایده جالب را در قالب یک پیج پرورش دهید و به اندازه کافی مخاطبان پیرامون آن موضوع را جمع آوری کنید.

وقتی به آن مرحله رسیدید می توانید به راحتی با پذیرش تبلیغات مانند بسیاری از پیج های دیگر، درآمد های عالی داشته باشید. بطور میانگین یک پیج فعال با ۲۰۰K عضو روزانه از ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان درآمد خواهد داشت!!! این عالی نیست؟؟؟
پس وقت را تلف نکنید. در اینستاگرام حرفه ای شوید!

0-100