جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

حتما تا به حال تیتر ها و تصاویر مختلفی با رنگ و لعاب های گوناگون برای کسب درآمد اینترنتی دیده اید و اکثرا هم پوچ و بلا استفاده هستند. هیچگونه توجیه برای کسب قطعی درآمد ندارند و شما را به اما و اگر هایی حواله خواهند کرد!!

در اینستاربات میخواهیم یک تعامل دو طرفه ایجاد کنیم. هم ما به شما کمک میکنیم هم شما به ما. پس هیچ جای اغراقی وجود ندارد.

کسب و کاری جدید با روش های جذاب و بازار هدف عالی پیش روی شماست. اجرای خدمات از ما و مشتری از شما. به راحتی و بدون هیچ ریسک و هزینه ای می توانید به تبلیغ پیرامون موضوع های زیر بپردازید:

سعی کردیم بدون هیچ بزرگنمایی و غلو در یک متن ساده نوع همکاری را به شما به طور خلاصه اعلام کنیم. شک نکنید مشتریان بسیاری حاضرند از این خدمات استفاده کنند و دلیل آن هم بالا آمدن اینستاگرام و عدم محدودیت آن در کشورمان است به طوری که میلیون ها کاربر ایرانی هر روز از این فضا، با هدف های گوناگون در حال استفاده هستند.

چنانچه سوالی برایتان پیش آمد یا جهت مشورت و اعلام جزئیات همکاری می توانید از بخش تماس با ما و پشتیبانی با اینستا ربات ارتباط بر قرار کنید.

باز هم تکرار میکنیم هیچ هزینه ای برای این همکاری از شما گرفته نخواهد شد.

تمامی خدمات اینستا ربات به جز ربات پیشرفته سایت به نمایندگان فروش با ۱۸ درصد تخفیف ارائه می گردد. به دلیل گستردگی حیطه فعالیت ربات و حداقل قیمت آن در اینستا ربات، قیمت کمتر از این مقدار امکان پذیر نمی باشد. اما شما به راحتی میتوانید با اکانت خود برای ده ها پیج اینستاگرام ربات فعال کرده و قیمت های خود را به مشتریانتان اعلام کنید.

برای سایر خدمات هم به سادگی یک کد برای شما تعریف خواهد شد که هنگام ثبت هر سفارش با وارد کردن آن قیمت مربوطه ۱۸ درصد کاهش خواهد یافت.

توجه داشته باشید که برای اعمال این تخفیف باید هر ماه حداقل صد هزار تومان خرید داشته باشید تا کد تخفیف برای شما اعمال شود.