جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

یکی از ویژگی های فوق العاده ربات ما ارسال اتوماتیک پیام به دایرکت کاربران می باشد. در این روش ربات در هر ساعت ۱۰ پیام به کسانی که به شما فالوبک داده اند، ارسال می کند.

این ابزار تاثیر فوق العاده ای مخصوصا در تبلیغات خواهد داشت. می توانید یک پیام تشکر برای کسانی که شما را فالو می کنند ارسال کنید و تاثیر خوبی روی او بگذارید. می توانید چندین پیام جهت معرفی خدمات و یا محصولات خود تنظیم و برای کاربران ارسال کنید.

توجه داشته باشید که این امکان در سایت های مشابه با اخذ هزینه جدا بر روی ربات فعال می شود اما در اینستا ربات شما به راحتی و با همان شارژ ربات خود بدون هیچ هزینه اضافی می توانید از این امکان استفاده کنید.

 

جهت فعالسازی این امکان، وارد تنظیمات در پنل ربات شده و تیک گزینه “دایرکت” را بزنید سپس در پایین پنل تنظیمات اقدام به ثبت پیام های خود نمایید.

همچنین می توانید با استفاده از روش زیر مجموعه پیام های تصادفی تولید کنید.

برای مثال : {سلام|سلام علیکم} {پست هات|مطالبت|عکسات} {عالین|خیلی خفنن|توپن}

تعداد ۱۲ کامنت تصادفی تولید می کند. برای مثال : “سلام پست هات توپن”  سلام علیکم عکسات خیلی خفنن” نمونه خروجی قالب بالا هستند.

در هر کروشه ربات هر بار یک کلمه را انتخاب کرده و یک جمله تصادفی می سازد. کلمات را باید طوری انتخاب کنید که با انتخاب هر کدام یک جمله معنی دار ایجاد گردد.

همچنین می توانید در پیام خود کاربر مورد نظر را با @username منشن کنید.