جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

منبع فالو مشخص می کند روبات از کجا کاربران را برای فالو کردن انتخاب کند.

کاربران تگ ها و موقعیت های جغرافیایی

این گزینه به روبات می گوید از کاربران مطالب تگ ها و موقعیت های جغرافیایی استفاده کند، این یعنی روبات کاربرانی که در تگ ها و موقعیت های جغرافیایی تنظیم شده شما مطلب میگذارند را فالو خواهد کرد. مزیت این روش این است که شما اگر بخواهید تمامی فالور های دریافتیتان از یک شهر یا استان باشد به راحتی با تنظیم ناحیه جغرافیایی به این هدف خواهید رسید. یا اگر میخواهید فالور هایی علاقمند به موضوع مد نظر خود دریافت کنید می توانید کلمه های مرتبط با موضوع خود را به صورت تگ در ربات تنظیم کنید. برای مثال برای موضوع رستوران میتوانید از کلماتی مانند: #رستوران_گردی #رستوران #رستوران_سنتی #رستوران_فرنگی و غیره استفاده کنید.

چرخه فالو کردن

این گزینه مشخص می کند که ربات چند کاربر را فالو کند و بعد شروع به آنفالو کند. رقم مناسب برای این فیلد ۵۰۰ تا ۷۰۰۰ می باشد. شما باید با توجه به محدودیت فالوینگ اینستاگرام برای این مورد تصمیم بگیرید. (هر اکانت اینستاگرام فقط می تواند ۷۴۰۰ نفر فالوینگ داشته باشد)

کاربران پرایوت را فالو نکن

کاربرانی که اکانت خود را غیر عمومی یا پرایوت کرده اند بیش از پنجاه درصدشان درخواست فالو شما را رد خواهند کرد. پس فعال کردن این گزینه سلیقه ای می باشد.

در صورت تنظیم این گزینه کاربران با پروفایل غیر عمومی فالو نخواهند شد. در صورتی که این گزینه غیرفعال باشد شما نمی توانید عدد دقیق چرخه فالو خود را در پروفایلتان ببینید . چرا که اینستاگرام کاربرانی را که جواب درخواست شما را نداده اند نشان نخواهد داد اما محدودیت ۷۵۰۰ فالو را برای این کاربران نیز منظور خواهد کرد.

 

فالوور های کاربران هدف

این گزینه به روبات می گوید که به صفحه شخصی کاربران هدف ننظیم شده ی شما رفته و آخرین فالوور های آنها را فالو کند.

توجه داشته باشید در صورت انتخاب این گزینه حتما باید حداقل ۲ کاربر هدف با تعداد فالوور زیاد انتخاب کنید.

این گزینه می تواند بسیار کار شما را راحت کند! به راحتی چندین پیج که مرتبط با موضوع شما فعالیت می کنند را در اینستاگرام شناسایی کنید و در قسمت “تنظیم کاربران هدف” وارد کنید. ربات شروع به فالو کردن کاربران این پیج ها خواهد کرد. به همین راحتی!!

لایک کنندگان و کامنت گذارندگان کاربران هدف

این گزینه عملکرد فوق العاده کارآمدی دارد. ممکن است پیج هدفی که شما انتخاب کرده اید در حال تقلب باشد و فالور های فیک به اکانت خود افزوده باشد یا اینکه کاربرانی داشته باشد که اصلا فعالیت خوبی در اینستاگرام ندارند. شما با انتخاب این گزینه ربات را تنها مجبور به فالو کردن کاربران فعالی که در پست های پیج هدف لایک و کامنت می گذارند، خواهید کرد. چنانچه به پیج های هدفی که انتخاب کرده اید شک دارید از این گزینه استفاده کنید.

 

لایک پست آخر

در صورت روشن بودن این گزینه ربات بعد از فالو کردن هر کاربر، آخرین پست او را نیز لایک خواهد کرد. این گزینه تاثیر خوبی روی مخاطب خواهد گذاشت و درصد فالوبک شما را بالا خواهد برد.