افزودن و حذف اکانت ها

 

قبل از اضافه کردن اکانت اینستاگرام خود و روشن کردن ربات ، حتما یک ایمیل و شماره موبایل به اکانت اینستاگرام خود اضافه کنید تا در صورت تعویض رمز شما توسط اینستاگرام امکان بازیابی آن وجود داشته باشد .

.

وارد صفحه داشبرد شده و روی دکمه “اکانت جدید” کلیک کنید. مانند تصویر شماره ۱

در صفحه جدید باز شده، در قسمت “نام کاربری”، آی دی اینستاگرام خود و در قسمت “رمز عبور”، رمز اینستاگرام خود را وارد کنید و روی دکمه “اضافه کن” کلیک کنید. توجه داشته باشید که رمز عبور شما تنها برای اتصال ربات به اکانت شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت و حتی مدیریت سایت نیز، رمز عبور شما را مشاهده نخواهد کرد.

پیغامی به شما نمایش داده خواهد با عنوان زیر:

خطا ! اکانت شما نیاز به تایید امنیتی اینستاگرام دارد . لطفا یک بار از طریق سایت https://instagram.com یا گوشی موبایل وارد اکانت خود شوید ، و دسترسی ربات را تایید فرمایید ، سپس دوباره اکانتتان را در سایت ما وارد کنید.

برای تایید امنیتی ساده ترین روش این است که وارد برنامه اینستاگرام در گوشی خود بشوید و اکانت خود را باز کنید. به محض باز کردن اکانت خود در گوشی پیغامی مانند تصویر شماره ۲ ملاحظه خواهید کرد، روی دکمه سبز “its was me” کلیک کنید و دوباره در داشبرد ربات در قسمت اضافه کردن اکانت جدید، مجددا “نام کاربری” و “رمز عبور” خود را وارد کنید و دکمه “اضافه کن” را کلیک کنید.
حالا اکانت اینستاگرام شما به صفحه داشبرد ربات اضافه شده است.

.

برای حذف اکانت به صفحه داشبرد ربات مراجعه کنید و روی فلش کوچک گوشه در سمت چپ در بالای اکانتی که قصد حذف آن را دارید کلیک کنید، مانند شکل شماره ۳٫

روی “حذف اکانت” کلیک کنید.

اخطار جدی !

حذف اکانت موجب پاک شدن کامل شارژ باقی مانده و حافظه ربات خواهد شد ، حافظه ربات اکانت شامل فعالیت ها ، آمار ها و کسانی است که توسط ربات فالوو شده اند. پاک کردن ربات برگشت ناپذیر خواهد بود و با اضافه کردن مجدد اکانت حافظه ربات از نو ساخته خواهد شد.

چنانچه قصد دارید بعدا از ربات استفاده کنید به هیچ وجه اکانت مربوطه را حذف نکنید تا عملکرد ربات و آمار ها حذف نشود. اگر برای مدت طولانی تصمیم به عدم استفاده از ربات گرفتید و نگران رمز عبور خود شدید، میتوانید رمز عبور خود را تغییر داده و دفعه بعد از منویی که با کلیک روی همان فلش کوچک در گوشه چپ اکانت باز شد، “ورود مجدد” را انتخاب کنید و مجددا رمز عبور خود را برای فعال کردن ربات وارد کنید.

 

پشتیبانی
open

با توجه فعالسازی مجدد ربات از این پس در این وب سایت تنها فالوور واقعی متناسب با نوع فعالیت و موضوع پیج عرضه می شود. برای خرید بسته های فالوور فوری و فیک به سایت دوم مراجعه نمایید:

 

مشاهده سایت دوم