جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

تمامی خدمات ما و زحماتی که شما برای فعالیت صحیح و پر بازده در اینستاگرام انجام می دهید به خاطر جذب مخاطب است. بعد از اینکه مخاطب جذب پیج شما شد ارتباط خود را با او از دست ندهید. لازم نیست تمامی پست های شما مربوط به محصولتان باشد. لطفا اینقدر پیج خود را کسل کننده نکنید. مخاطبان شما از کره دیگری نیامدند که با بقیه فرق کنند، کسی وجود ندارد که از پیج های تبلیغ محصولات خوشش بیاید و مدام به پست های آن توجه کند حتی خود شما!!

پس تعدادی از پست های خود را به مطالب آموزشی پیرامون موضوع فعالیت خود اختصاص دهید، تعدادی دیگر را به مطالب دانستنی یا حتی طنز  و خنده دار متناسب با موضوع پیج خود قرار دهید.

 

.

حتی گاهی مستقیم با مخاطب صحبت کنید، مثلا یک عکس نوشته طراحی کنید و از مخاطب سوال کنید از کدام شهر کشور است؟!!! خواهید دید چقدر کامنت زیر همین پست درج خواهد شد!

سعی کنید اگر پیجتان کاری است جواب بیشتر کامنت ها را بدهید حتی شده با یک تشکر ساده.

اگر تعامل خوبی با مخاطبان خود دارید می توانید مسابقه هایی را در نظر بگیرید و جایزه خوبی برای آن تعیین کنید. از محیط کاری خود تصاویری تهیه کنید و در پست ها از آنها استفاده کنید، بگذارید مخاطبانتان با چهره شما آشنا شوند و بدانند آنقدر ها هم مجازی نیست این رابطه!! شناختن شما یعنی جلب اعتماد بیشتر!

اگر پیج بزرگی دارید و تبلیغات قبول میکنید حتما گاهی از فالوور های خود عذرخواهی کنید و علت قبول تبلیغات را توضیح دهید و بگویید که شما هم به مقداری اسکناس برای ادامه حیات احتیاج دارید!!

با مخاطبانتان سلیقه ای برخورد نکنید. فضای و بستری که ایجاد شده افردا مختلف با اعتقادات و سلایق مختلفی را به سمت شما خواهد کشاند پس با برخورد های جناحی و غیر معقول آنها را از خود نرنجانید. شما به عنوان ادمین وظیفه مدیریت پیج را دارید برای رسیدن به هدفتان نه به بحث نشستن و درگیر شدن با فالوور هایتان!!

کلا زیاد سخت نگیرید. اعضای پیجتان مانند دوستان شما هستند.