جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

سعی کنید در نوشتن متن یا کپشن از پاراگراف بندی استفاده کنید و تمام متن را پست سر هم تایپ نکنید. از علائم و شکلک ها در متن خود استفاده کنید. از قرار دادن لینک های طولانی خودداری کنید چون اینستاگرام قابلیت کلیک در متن ها را ندارد و عملا لینک گذاری شما فایده ای نخواهد داشت. تا آنجا که میتوانید متن را خلاصه کنید.

 

در پست های خود از هشتگ گذاری حتما استفاده کنید. زیرا از این طریق با هشتگ کردن کلمات مرتبط با پست خود هم اینستاگرام را متوجه موضوع پست خود خواهید کرد هم در جستجو های کاربران پست شما نمایش داده خواهد شد.

در پست های خود حتما پیج های معروف و مرتبط با موضوع پیج یا پست خود را تگ کنید. تگ را روی تصویر بزنید بهتر است زیرا پست شما به طرفداران و فالوور های آن پیج معروف نمایش داده خواهد شد.

.

اولین مورد که به چشم فالوور های شما می آید تصویر پست شماست. پس در انتخاب تصاویر وسواس خاصی داشته باشید. از عکس های با کیفیت و زیبا استفاده کنید. اگر مقدور بود عنوانی را در رابطه با پست به صورت متن در گوشه ای از تصویر بنویسید تا فالوور ها کپشن و متن زیر عکس را بخوانند. از فیلترها و ادیتور های اینستاگرام برای ایجاد جلوه های زیبا روی تصویر استفاده کنید.

 

سعی کنید حتما روی هر پست خود یک لوکیشن بزنید. این امر هم باعث نمایش پست شما در نتایج جستجو های آن لوکیشن مربوطه خواهد شد و هم در لیست پیشنهادی اینستاگرام برای کاربران آن لوکیشن به نشان داده می شود.

لوکیشن گذاری اعتبار و امتیاز پست شما را افزایش داده در نتیجه فالوور های بیشتری از پیج شما، آن پست را خواهند دید.