جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

زمانبندی پست ها مسئله مهمی است. با توجه به موضوع پیج تان باید تشخیص دهید بهترین زمان پست گذاری چه زمانی است. همانطور که تا الان متوجه شدید ساعت اول پست گذاری بهترین زمان از لحاظ دیده شدن پیج است. پس سعی کنید در زمانی که حدس میزنید بالاترین حجم آنلاین بودن مخاطبانتان است پست گذاری کنید.

مثلا موضوع شما اگر اخبار باشد بهترین تایم بعد از ساعات اداری است مثلا ساعت ۱۴ الی ۱۵ که همه از سر کار به خانه هایشان می آیند. و شب ها ساعت ۲۱ الی ۲۳ که وقت استراحت بعد از شام و گوشی گرفتن در دست است!!

اعتدال را رعایت کنید و کیفیت پست گذاری را بالاتر ببرید.

 

مخاطب بعد از مشاهده نام پیج شما، سریع به سراغ توضیحات بیوگرافی پیج شما خواهد رفت. در این محل سعی کنید حتما خلاصه ای از نحوه فعالیت و موضوع پیج خود را درج کنید. حتما از شکلک ها در بیان توضیحات در این محل استفاده کنید اما در حد معمول نه زیاد که پیج شما را با پیج یک دختر خانم ۱۵ ساله اشتباه نگیرند!

اطلاعات تماس و پل ارتباطی هم برای تعامل با مخاطبان در این قسمت حتما درج گردد.

سعی کنید با چند برند مختلف گوشی بیو پیج خود را ببینید تا متوجه نحوه نمایش بیوگرافی برای دیگران شوید شاید با یک نقطه گذاشتن، کلمه ای به خط بعدی رفته و باعث بهتر دیده شدن بیوگرافی شود.

 

طبق آمار های بررسی شده شما تنها ۳ ثانیه فرصت دارید که روی مخاطب خود در اینستاگرام تاثیر بگذارید. در این ۳ ثانیه نظر او جلب شد پیج شما را بیشتر بررسی میکند و اگر نشد خیلی ساده از اکانت شما عبور می کند.

پس اولین چیزی که در ثانیه های اول جلب توجه می کند تصویر پروفایل و آی دی پیج شماست. تا آنجا که میتوانید این دو را مرتب با فعالیت خود انتخاب کنید. از آی دی های طولانی استفاده نکنید. لوگوی مخصوص به خود داشته باشید. در ای دی خود از اعداد و علائم بی ربط استفاده نکنید.

در تصویر پروفایل همه چیز کوچک می شود پس تصویری انتخاب نکنید که اصلا چیزی از آن مشخص نباشد!

یا در مورد موضوعی به شما پیام میدهد و شما دایرکت خود را چک نمی کنید یا دیر چک می کنید یا به دلیل پیام های زیاد بیخیال خیلی از آنها می شوید. این همه تلاش برای این بود؟؟؟!!!!

حتی یک پیام در دایرکت را بی پاسخ نگذارید. اگر مدیریت پیام سخت است در بیوگرافی پیج، ای دی تلگرام خود را قرار دهید و در آنجا صحبت کنید یا شماره تلفن قرار دهید برای ارتباط بهتر و آسان تر.

پاسخ دادن شما به پیام ها تا ۳۰ درصد نظر مشتری و مخاطب را مثبت تر می کند.

 

از بحث ها و جدال هایی که ممکن است زیر پست هایتان ایجاد شود نترسید. این به نفع پیج شماست. وظیفه شما جلوگیری از فحاشی هاست. بگذارید مخاطبانتان به بحث با هم بپردازند. ما ایرانی ها در فضای مجازی لشگر کشی های هیتلر را هم آنالیز میکنیم و به نقد میکشیم چه برسد به پست های شما!!!

ممکن است بحث ها بالا بگیرد اشکالی ندارد چه بهتر! فقط کاربرانی که با کلمات رکیک وارد بحث میشوند را خیلی راحت بلاک کنید اما جلوی بحث های تند را نگیرید.

حتی خودتان وارد بحث شوید و داغ تر کنید جریان را. به همین راحتی کامنت های پست های شما چند صد عدد بیشتر می شود!!

 

محتوای مناسب و حرفه ای، وفاداری مخاطب نسبت به شما را افزایش خواهد داد. سعی کنید از تصاویر و کپشن های گویا استفاده کنید.

این را بدانید که ۷۰ درصد مخاطبان اینستاگرام تصاویر را می بینند و به متن و کپشن دقت نمی کنند مگر اینکه تصویر به قدری هیجان انگیز باشد که مخاطب کنجکاو شود متن را هم بخواند. پس حدالمقدور در تصویر تیتری بزنید که مخاطب متوجه موضوع شده و متن شما را مطالعه کند.

همچنین در جستجو ها متن شما نمایش داده نمیشود و این تصویر پست است که به مخاطبان جدید نمایش داده می شود. تا می توانید روی تصاویر کار کنید.

لوگوی خود را روی تصاویر درج کنید تا مخاطب متوجه شود این پست مربوط به پیج شماست.