جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بکار گیری تمام توان ربات

درست است که ربات به گونه ای طراحی شده است که تمام امور مربوطه را به طور منظم و شبانه روزی انجام دهد اما بهتر است برای بکار گیری تمام توان ربات هر چند روز یکبار به پنل ربات مراجعه و گزارش بازدهی اهداف را بررسی کنید. شاید هدفی که انتخاب کرده اید بازدهی مناسبی نداشته و بیهوده وقت و منابع ربات را هدر دهد. پس اهداف ضعیف و متوسط را حذف و اهداف بهتری جایگزین کنید و چند روز بعد دوباره گزارشات را بررسی کنید. این روال را تکرار کنید تا از اوج قدرت ربات لذت ببرید و شاهد پیشرفت فوق العاده پیج شخصی یا کاری خود در اینستاگرام شوید.

همواره سعی کنید اهدافی را برگزینید که با موضوع فعالیت شما مرتبط باشد تا بتوانید بیشترین توجه را از مخاطبان هدف های تعیین شده جلب کنید.

توجه کنید که الزاما پیج فلان خانم بازیگر پیج مناسبی نیست، چون طبق تجربه ما بسیاری از افراد مشهور از فالوور و لایک های فیک برای اکانت خود استفاده می کنند تا محبوبیت خود را بیشتر نشان دهند!!!

مطمئن باشید ابزاری در اختیار شما قرار گرفته که نظیر ندارد و روزانه صد ها پیج اینستاگرام از خدمات آن استفاده می کنند پس با تصمیمات درست از این ابزار بهترین استفاده را کنید.

ما به ربات خود اطمینان داریم و شما را لایق بهترین ها میدانیم. پس بیهوده هزینه خود را با تبلیغات در پیج های اینستاگرام تلف نکنید و حتی برای یکبار هم شده اینستا ربات را فعال کنید.

به سادگی از کنار سوالات خود در مورد فعالیت ربات نگذرید و برای حل هر گونه مشکل با ما تماس بگیرید. رضایت و پیشرفت پیج شما بهترین تبلیغ برای ماست پس بگذارید کمکتان کنیم.