اینستاربات چگونه کار می‌کند ؟!

اینستاربات دارای دو پنل مجزا می باشد:

 

۱- پنل اینفلوئنسر مارکتینگ:

در این بخش از اینستاربات به دو صورت تبلیغ دهنده و تبلیغ گیرنده میتوانید فعالیت کنید.

تبلیغ دهنده کسی است که میخواهد پست یا استوری تبلیغاتی خود را در تعدادی پیج اینستاگرامی به نمایش بگذارد، که اینستاربات در این مورد بهترین پیج های اینستاگرام فارسی را در اختیار کاربر قرار داده و با خیالی آسوده میتوانید در این پیج ها تبلیغات خود را انجام دهید بدون نگرانی از کلاهبرداری های احتمالی! جهت آموزش استفاده از این بخش اینجا را کلیک کنید.

تبلیغ گیرنده کسی است که یک یا چند پیج اینستاگرامی با تعداد فالوور مناسب دارد که می تواند تبلیغات کاربران دیگر را در پیج های خود قرار دهد و از این طریق کسب درآمد کند. اینستاربات کاربران فعالی را برای شما ارسال خواهد کرد که نیاز به تبلیغات در پیج شما دارند! جهت آموزش استفاده از این بخش اینجا را کلیک کنید.

 

۲- پنل ربات اینستاگرام:

احتمالا برای خیلی از شما عزیزان سوال شده که ربات اینستاگرام دقیقا چه کاری انجام میده که باعث افزایش محبوبیت و تبلیغ اکانت با بازدهی بالا میشه؟ و چرا انقدر تاکید میشه که بالاترین کیفیت تبلیغ در اینستاگرام و در نتیجه جذب مخاطب و فالوور واقعی تنها با ربات قابل دریافت هست؟ چرا ربات باعث بیشتر دیده شدن پست ها یا محصولات ما در اینستاگرام میشه؟

اینستاربات یک اتوماسیون تبلیغاتی و مدیریتی اینستاگرام هست که میتونه با تمرکز بر موضوع کسب و کار شما اکانت اینستاگرام تون به سمت مخاطبین مورد نظرتون هدایت کنه. ربات بصورت هوشمند با تمرکز بر هشتگ گذاری، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، فالوورها و فالووینگ ها در اینستاگرام قادر به تشخیص همخوانی کاربر با کسب و کار شما هست.

ربات بر مبنای رفتار طبیعی یک شخص در فضای اینستاگرام و تعاملاتش با افراد مختلف در این فضا، طراحی شده. یک شخص در اینستاگرام پست هایی که می پسنده رو لایک میکند و برای پست هایی که براش مهم هستند کامنت میذاره و کسانی که همسو با علایق و عقاید خودش هستند رو فالو می کنه. اساس طراحی ربات ما هم همین رفتار طبیعی یک شخص هست منتها با این تفاوت که یک فرد فقط میتونه وقت محدودی رو به این امور اختصاص بده اما ربات با یک حجم بسیار زیاد و در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته این فعالیت ها رو انجام میده. پس ربات از طرف شما به طور مداوم افرادی رو فالو میکنه، براشون کامنت میذاره و پست هاشون رو لایک میکنه در نتیجه این رفتار کاربر هدف با میل و اختیار خودش به شما فالوبک میده و جز فالوورهای شما میشه، پست ها و محصولات شما را می بینه و به یک کاربر فعال در پیج شما تبدیل میشه. جهت مشاهده آموزش استفاده صحیح از ربات، اینجا را کلیک کنید.

همچنین ربات طوری طراحی شده که از قوانین اینستاگرام تبعیت کنه و بدون بلاک شدن اکانت شما به فعالیت مشغول باشه. ربات قادر هست همسو با هدف و علاقه شما فعالیت کنه، حتما می پرسید چطوری ممکنه؟؟؟!! ابتدا مواردی که ربات می تونه انجام بده رو با هم مرور می کنیم و سپس نحوه انجام هر کدوم رو توضیح میدیم:

 • 2 روز تست رایگان

  کلیه خدمات اینستا ربات با 2 روز تست رایگان ارائه می‌گردد تا بدون هیچ‌گونه ریسکی تمامی امکانات و خدمات را به صورت رایگان بررسی نموده و چنانچه نتیجه‌ی مورد قبول حاصل گردید، با اطمینان پنل کاربری خود را شارژ نمایید.

 • جذب فالوور هدفمند و مرتبط

  با اینستا ربات قادر خواهید بود تا فالوورهای پیج‌های معروف یا مرتبط با موضوع فعالیتتان را به پیج خود جذب نموده و از مزایای دریافت فالوور هدفمند برای کسب و کار و فعالیت خود استفاده نمایید.

 • ارسال پیام دایرکت و کامنت انبوه

  با اینستا ربات پیام‌های دلخواهتان را به صورت دایرکت و کامنت در پیج‌ها و صفحات مخاطبین مورد نظرتان ارسال نموده یا پیام خوش‌آمدگویی و معرفی خدماتتان را به فالوورهایتان بفرستید.

 • انتخاب جنیست فالوور

  با انتخاب صحیح اهداف و هشتگ های متناسب با موضوعات مختلف در اینستاربات قادر خواهید بود تا 80 درصد به شکل صحیح جنسیت فالوورهای دریافتی خود را در اینستاربات تعیین کنید.

 • جذب فالوور بر اساس منطقه جغرافیایی

  با اینستا ربات متناسب با نیازتان از هر نقطه‌ی دنیا که تمایل دارید فالوور جذب کنید. این امکان فراهم شده تا شهر بخصوصی از یک کشور را انتخاب نموده و به فالوو کردن کاربران آن بپردازید.

 • گزارش‌گیری دقیق از عملکرد ربات

  اینستا ربات با ارائه گزارشات و نمودارهای دقیق شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نموده و به راحتی با آنالیز اهداف و فعالیت ربات خواهید دید کدام هدف‌ها و تنظیمات باعث پیشرفت سرعتر شما می‌شوند.

 • فیلتر گذاری حیطه فعالیت ربات

  با فیلترگذاری اینستا ربات قادر خواهید بود بر روی پیج‌ها و پست‌های فعال متمرکز شده و تعیین کنید ربات سراغ چه فالوورها با چه مشخصاتی برود یا چه پست‌هایی با چه ویژگی‌هایی را هدف قرار دهد.

 • جذب فالوور متناسب با موضوع

  با اینستا ربات به راحتی متناسب با موضوع فعالیتتان فالوور جذب کنید. هشتگ‌ها یا پیج‌های مرتبط با موضوع فعالیتتان را برای ربات تعریف کرده یا فالوورهای علاقه‌مند به موضوع فعالیتتان را شناسایی کنید.

 • پنل تبلیغات در اینستاگرام

  اگر در پیج های معتبر اینستاگرام میخواهید تبلیغات کنید یا ادمین یک پیج خوب هستید و میخواهید کسب درآمد کنید اینستاربات به شما کمک میکند، در پنل ثبت نام کنید!

♦ جهت آموزش سریعتر و راه اندازی ربات حتم این کلیپ را ببینید "اینجا را کلیک کنید" ♦
پشتیبانی