ربات چگونه کار می‌کند ؟!

احتمالا برای خیلی از شما عزیزان سوال شده که ربات اینستاگرام دقیقا چه کاری انجام میده که باعث افزایش محبوبیت و تبلیغ اکانت با بازدهی بالا میشه؟ و چرا انقدر تاکید میشه که بالاترین کیفیت تبلیغ در اینستاگرام ودر نتیجه جذب مخاطب و فالوور واقعی تنها با ربات قابل دریافت هست؟ چرا ربات باعث بیشتر دیده شدن پست ها یا محصولات ما در اینستاگرام میشه؟

اینستاربات یک اتوماسیون تبلیغاتی و مدیریتی اینستاگرام هست که میتونه با تمرکز بر موضوع کسب و کار شما اکانت اینستاگرام تون به سمت مخاطبین مورد نظرتون هدایت کنه. بصورت هوشمند با تمرکز بر هشتگ گذاری، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، فالوورها و فالووینگ ها در اینستاگرام قادر به تشخیص همخوانی کاربر با کسب و کار شما هست. اینستاربات دارای فیلترینگ هوشمند تشخیص کامنت های توهین آمیز و کاربران متخلف بوده و نیز مدیریت ارسال پست های شما بصورت ۲۴ ساعت در اختیار میگیره و در تایم دلخواه شما بدون دخالت شما اقدام به ارسال پست هایتون میکنه.

ربات بر مبنای رفتار طبیعی یک شخص در فضای اینستاگرام و تعاملاتش با افراد مختلف در این فضا، طراحی شده است. یک شخص در اینستاگرام پست هایی که می پسندد را لایک میکند و برای پست هایی که برایش مهم هستند کامنت می گذارد و کسانی که همسو با علایق و عقاید او هستند را فالو می کند. اساس طراحی ربات ما هم همین رفتار طبیعی یک شخص است منتها با این تفاوت که یک فرد فقط میتواند وقت محدودی را به این امور اختصاص دهد اما ربات با یک حجم بسیار زیاد و در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته بدون قطعی این فعالیت ها را انجام میدهد. پس ربات از طرف شما به طور مداوم افرادی را فالو میکند برایشان کامنت میگذارد و پست هایشان را لایک میکند در نتیجه این رفتار کاربر هدف با میل و اختیار خود به شما فالوبک میدهد و جز فالوور های شما می شود، پست ها و محصولات شما را می بیند.

همچنین ربات به گونه ای طراحی شده که از قوانین اینستاگرام تبعیت کرده و بدون بلاک شدن اکانت شما به فعالیت مشغول باشد. ربات قادر خواهد بود همسو با هدف و علاقه شما فعالیت کند، حتما می پرسید چگونه ممکن است، ابتدا مواردی که ربات می تواند انجام دهد را با هم مرور می کنیم و سپس نحوه انجام هر کدام را توضیح خواهیم داد.

 • ۳ روز تست رایگان

  کلیه خدمات اینستا ربات با ۳ روز تست رایگان ارائه می‌گردد تا بدون هیچ‌گونه ریسکی تمامی امکانات و خدمات را به صورت رایگان بررسی نموده و چنانچه نتیجه‌ی مورد قبول حاصل گردید، با اطمینان پنل کاربری خود را شارژ نمایید.

 • جذب فالوور هدفمند و مرتبط

  با اینستا ربات قادر خواهید بود تا فالوورهای پیج‌های معروف یا مرتبط با موضوع فعالیتتان را به پیج خود جذب نموده و از مزایای دریافت فالوور هدفمند برای کسب و کار و فعالیت خود استفاده نمایید.

 • ارسال پیام دایرکت و کامنت انبوه

  با اینستا ربات پیام‌های دلخواهتان را به صورت دایرکت و کامنت در پیج‌ها و صفحات مخاطبین مورد نظرتان ارسال نموده یا پیام خوش‌آمدگویی و معرفی خدماتتان را به فالوورهایتان بفرستید.

 • انتخاب جنیست فالوور

  با اینستا ربات به راحتی متناسب با موضوع فعالیت خود در اینستاگرام فالوور آقا یا خانم جذب نمایید. این روش منحصر بفرد قادر است جنسیت فالوورها را تشخیص داده و آنها را برایتان دسته‌بندی کند.

 • جذب فالوور بر اساس منطقه جغرافیایی

  با اینستا ربات متناسب با نیازتان از هر نقطه‌ی دنیا که تمایل دارید فالوور جذب کنید. این امکان فراهم شده تا شهر بخصوصی از یک کشور را انتخاب نموده و به فالوو کردن کاربران آن بپردازید.

 • گزارش‌گیری دقیق از عملکرد ربات

  اینستا ربات با ارائه گزارشات و نمودارهای دقیق شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نموده و به راحتی با آنالیز اهداف و فعالیت ربات خواهید دید کدام هدف‌ها و تنظیمات باعث پیشرفت سرعتر شما می‌شوند.

 • ارسال اتوماتیک پست و استوری

  پست‌ها و استوری‌های تصویری و ویدیویی خود را به صورت عادی یا اسلایدی در زمان و تاریخ دلخواه خود به‌شکل اتوماتیک ارسال کنید. ناگفته نماند که امکان ارسال پست تصویری برای همیشه رایگان مانده و برایتان هزینه‌ای نخواهد داشت.

 • ارسال ویدیو در لایو

  به‌راحتی کلیپ‌های تبلیغاتی یا موارد دلخواهتان را در لایو پیج‌هایتان پخش کنید. این امکان برای اولین‌بار در ایران با امکان تست رایگان ارائه شده و زمان و تاریخ پخش و همچنین تعداد تکرار کلیپ و در لایو و امکان ذخیره‌ی آن بعد از پخش به سادگی قابل تنظیم است.

 • زمانبندی هوشمند فعالیت ربات

  فعالیت ربات خود را زمانبندی کرده و به سادگی تعیین کنید ربات در چه روزها و ساعاتی فعالیت خود را شروع یا متوقف نماید. همچنین در زمان‌هایی که ربات فعالیت نمی‌کند مصرف شارژ نیز متوقف شده و هزینه‌ای از حساب شما کسر نمی‌شود.

 • فیلتر گذاری حیطه فعالیت ربات

  با فیلترگذاری اینستا ربات قادر خواهید بود بر روی پیج‌ها و پست‌های فعال متمرکز شده و تعیین کنید ربات سراغ چه فالوورها با چه مشخصاتی برود یا چه پست‌هایی با چه ویژگی‌هایی را هدف قرار دهد.

 • بلاک و حذف کامنت‌های توهین آمیز

  اینستا ربات قادر است تمامی کامنت‌های توهین‌آمیز پیج شما را حذف و افرادی که اینگونه کامنت‌ها را در پیج قرار می‌دهند بلاک نماید. بنابراین دیگر لازم نیست وقت خودد را برای خواندن کامنت‌های توهین آمیز و حذف آنها تلف کنید.

 • جذب فالوور متناسب با موضوع

  با اینستا ربات به راحتی متناسب با موضوع فعالیتتان فالوور جذب کنید. هشتگ‌ها یا پیج‌های مرتبط با موضوع فعالیتتان را برای ربات تعریف کرده یا فالوورهای علاقه‌مند به موضوع فعالیتتان را شناسایی کنید.

پشتیبانی
open

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان فعالسازی ربات جدید وجود ندارد، پیشنهاد میکنیم در حال حاضر از روش جدید موسوم به “بسته های افزایش فوری” استفاده نمایید.
برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

 

مشاهده بسته ها