11549

۳) تنظیم محدودیت فعالیت های روزانه

♦ جهت مشاهده ویدئوی کامل آموزش تمام مراحل اینجا را کلیک کنید ♦
♦ با عضویت در کانال تلگرامی اینستاربات از تخفیف های هفتگی بهرمند شوید، جهت عضویت اینجا را کلیک کنید ♦

در اینستاربات شما میتوانید محدودیت سرعت فعالیت ربات را خودتان تعیین کنید. و برای مثال به ربات دستور دهید در روز ۱۰۰ نفر را فالو و ۲۰۰ پست را لایک و برای ۵۰ پست هم کامنت بگذارد و در نهایت ۹۰ نفر را آنفالو کند.

برای این منظور در پنل کاربری ربات از بخش پیشخوان روی لیست اکانت ها کلیک کنید. سپس روی دکمه تنظیمات پیج مورد نظری که به پنل اضافه کرده اید، کلیک نمایید:

 

تنظیم فالوور گیری ربات اینستاگرام

 

در صفحه جدیدی که باز می شود در قسمت محدودیت فعالیت های روزانه شما میتوانید سرعت فعالیت ربات را تنظیم نمایید. اگر پیج اینستاگرامتان را به تازگی ایجاد کرده اید از سرعت کم شروع کنید. سرعت ربات در چهار سطح قابل تنظیم می باشد که حالت چهارم بصورت دستی می باشد و میتوانید اعداد را خودتان بصورت تجربی تنظیم نمایید:

بعد از تعیین سرعت مورد نظر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

 

تنظیم سرعت ربات

 

توجه: به هیچ عنوان در استفاده از سرعت بالا طمع نکنید. ابتدا ربات را با سرعت های پایین تر استارت کنید. الزاما استفاده از سرعت بالا باعث جذب بیشتر و نتیجه بهتر نمی شود، این تنظیمات و اهداف ثبت شده در بخش تنظیمات هستند که کیفیت و نتیجه استفاده از ربات را برای شما مطلوب تر میکند. ربات تنها طبق قوانین اینستاگرام و محدودیت های آن میتواند فعالیت کند پس همانطور که شما به صورت دستی با فالو و انفالو کردن بیش از حد ممکن است بلاک شوید ربات هم دقیقا همینطور است و با فعالیت بیش از حد ممکن است اینستاگرام اکانت شما را بلاک کند. پس طمع نکنید!

توجه: اگر پیج اینستاگرامتان را به تازگی راه اندازی کرده اید حتما ۱۰ روز باید از زمان ساخت اکانت شما گذشته باشد و ایمیل و شماره موبایل خود را در پیج تان ثبت و تایید کرده باشید و حداقل ۵ پست در پیج تان نیز وجود داشته باشد و در نهایت بعد از این موارد ربات را با سرعت کم استارت نمایید.


پشتیبانی