11671

۶) فعالسازی اپلیکیشن

♦ جهت مشاهده ویدئوی کامل آموزش تمام مراحل اینجا را کلیک کنید ♦
♦ با عضویت در کانال تلگرامی اینستاربات از تخفیف های هفتگی بهرمند شوید، جهت عضویت اینجا را کلیک کنید ♦

برای اینکه ربات بتواند روی پیج شما در ایمن ترین حالت ممکن بدون نیاز به رمز عبور پیجتان و بدون متوجه شدن اینستاگرام از حضور ربات در پیج تان فعالیت کند نیاز است که شما اپلیکیشن معرفی شده در بخش فعالسازی اپلیکیشن در داخل پنل را دانلود نمایید.

توجه) داشته باشید که این اپلیکیشن تنها قابلیت اجرا روی سیستم عامل اندروید را دارد و سیستم عامل ios دارای محدودیت هایی می باشد که نمیتوان این عملکرد را در آن تعریف کرد.

توجه) حتما باید قبل از فعالسازی ربات، برنامه اینستاگرام در تلفن همراهتان را به آخرین نسخه رسمی موجود آپدیت کنید. تنها از نسخه رسمی برنامه اینستاگرام استفاده کنید.

قبل از هر چیز این اپلیکیشن را از طریق لینک های زیر به صورت مستقیم یا از گوگل پلی دانلود فرمایید:

GooglePlay app instarobat

app instarobat

بعد از نصب اپلیکیشن آن را روی تلفن همراه اندرویدی خود اجرا کنید. به محض اجرا با تصویر زیر روبرو میشود که از شما درخواست وارد کردن کد ورود می شود:

 

 

 

 

فعال کردن اپلیکیشن اینستاربات

برای دریافت کد ورود به پنل کاربریتان در داخل سایت مراجعه کرده و روی گزینه فعالسازی اپلیکیشن از منوی سمت راست کلیک کنید. در صفحه باز شده روی درخواست کد کلیک نمایید و کد نمایش داده شده را در اپلیکیشن وارد کنید:

 

فعالسازی ربات اینستاگرام

 

توجه) شما میتوانید چندین پیج خود را در برنامه اینستاگرامتان لاگین کنید و همه پیج ها را به پنل رباتتان اضافه کرده و برای همه پیج ها ربات تهیه کنید اما اگر به هر دلیلی تمایل داشتید که برای هر پیج یک تلفن همراه مجزا در نظر بگیرید و هر پیج را در یک برنامه اینستاگرام مجزا لاگین کنید می بایست برای هر پیج کد ورود مجزا ز پنل بگیرید. برای این منظور تیک گزینه تمام اکانت ها را غیرفعال کرده و پیج مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس روی درخواست کد کلیک کنید.

بعد از وارد کردن کد در اپلیکیشن با تصویر زیر روبرو می شوید، روی گزینه GOALS کلیک نمایید:

 

فعالسازی ربات اینستاگرام

در صفحه بعدی اهدافی که در بخش تنظیمات پنل رباتتان ست کردید را خواهید دید. روی گزینه START هدف فالوتان کلیک کنید. با پیغامی مانند تصویر زیر روبرو خواهید شد که از شما میخواهد به این اپلیکیشن اجازه دسترسی بدهید. روی گزینه Go to settings کلیک کنید.

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام با ربات

وارد بخش تنظیمات Accessibility اندروید میشوید، حال روی گزینه Installed services کلیک نمایید:

 

ربات افزایش فالوور اینستاگرام اندروید

طبق تصویر زیر روی گزینه Woolza service کلیک کرده و حالت آن را به on تغییر دهید.پ

 

خب همه چیز تمام شد حالا به اپلیکیشن برگردید و آن را اجرا کنید و مجددا روی گزینه START کلیک کنید. و تلفن همراهتان را در گوشه ای از اتاق رها کنید! ربات بصورت اتومات برنامه اینستاگرام روی تلفن همراهتان را باز میکند و تک به تک تمام تنظیماتی که ثبت کرده اید را اجرا میکند.

توجه) در صورتی که به هر نحوی برنامه روی تلفن همراه شما بسته بشود رباتتان غیرفعال می شود. پس زمان هایی که نیازی به استفاده از تلفن همراهتان ندارید برنامه را جرا کنید مثلا موقع صرف ناهار یا موقع مطالعه یا زمانی که میخواهید استراحت کنید!


پشتیبانی