11764

۹) خرید شارژ از پنل کاربری

♦ جهت مشاهده ویدئوی کامل آموزش تمام مراحل اینجا را کلیک کنید ♦

جهت خرید شارژ ربات از داخل پنل کاربری ربات از منوی سمت راست روی شارژ پنل کلیک کرده و سپس خرید شارژ را انتخاب کنید. در این مرحله بسته های مختلف هفتگی و ماهانه را مشاهده خواهید کرد. بسته مورد نظر را انتخاب کنید، با تصویر زیر روبرو خواهید شد:

 

خرید شارژ پنل ربات اینستاگرام

 

اگر قصد دارید شارز خریداری شده را به پنل خود انتقال دهید و هر زمانی که نیاز داشتید از پنل به یکی از پیج هایی که به ربات متصل کرده اید انتقال دهید میتوانید تیک بالای صفحه در قسمت اضافه کردن زمان به داشبورد را فعال کنید. از این گزینه معمولا زمانی باید استفاده کنید که قصد فعالسازی ربات را هنوز ندارید و فعلا میخواهید شارژتان محفوظ باشد. یا اینکه قصد دارید شارژ خریداری شده را به چندین قسمت تقسیم کنید و بین ربات های پیج های مختلفتان تقسیم کنید.

اگر قصد دارید شارژ خریداری شده را مستقیما به یکی از پیج هایی که داخل پنل ربات فعال کرده اید بزنید، میتوانید نام اکانت مربوطه را تیک بزنید و سپس اقدام به شارژ نمایید.


پشتیبانی
open

با توجه فعالسازی مجدد ربات از این پس در این وب سایت تنها فالوور واقعی متناسب با نوع فعالیت و موضوع پیج عرضه می شود. برای خرید بسته های فالوور فوری و فیک به سایت دوم مراجعه نمایید:

 

مشاهده سایت دوم