11693

۷) نکات مهم در استفاده از اینستاربات

♦ جهت مشاهده ویدئوی کامل آموزش تمام مراحل اینجا را کلیک کنید ♦
♦ با عضویت در کانال تلگرامی اینستاربات از تخفیف های هفتگی بهرمند شوید، جهت عضویت اینجا را کلیک کنید ♦

اگر در چند سال گذشته از ربات های اینستاگرامی استفاده کرده باشید حتما به خاطر دارید که شما مجبور بودید که رمز عبور پیج تان را در اختیار ربات قرار دهید تا ربات بتواند روی پیج شما فعالیت کند اما بالاخره اینستاگرام در الگوریتم جدید خود تمام ربات های اینستاگرامی را به راحتی تشخیص داد و پیج کاربرانی که از این ربات ها استفاده میکردند را بلاک کرد. بعد از ۲ سال اینستاربات به روش جدید و نوینی برای فعالسازی ربات ها دست یافت که بدون نیاز به رمز عبور پیج میتواند به راحتی روی تلفن همراه کاربر فعال شده و با کنترل تاچ صفحه تلفن همراه کاربر، همانند یک انسان واقعی برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و تمام عملکرد ها و تنظیمات را بصورت شبانه روزی اجرا کند!

برای استفاده بهتر از ربات و گرفتن نتیجه عالی از آن حتما به نکات زیر توجه کنید:

  1. پیجی که به تازگی ساخته اید را به ربات متصل نکنید، حتما ۱۰ روز صبر کنید و در این ۱۰ روز برای پیج خود یک تصویر پروفایل و یک بیوگرافی مناسب ایجاد کنید. حداقل ۵ پست در این ۱۰ روز به همراه کپشن و هشتگ مناسب قرار دهید و حتما حتما ایمیل و شماره موبایل خود را در قسمت edite profile اینستاگرام وارد و تایید کنید. تعدادی کمی از دوستان تان را فالو کنید و از آنها بخواهید که شما را نیز فالو کنند.
  2. برای فعالسازی ربات نیاز به یک گوشی اندرویدی دارید. چون ربات فقط با این سیستم عامل میتواند فعالیت کند. میتوانید چندین پیج خود را در برنامه اینستاگرام این گوشی فعال کنید و تمام این پیج ها را در پنل اینستاربات خود نیز اضافه کنید و همزمان ربات را روی چندین پیج خود فعال کنید.
  3. سعی کنید در زمان هایی از شبانه روز اپلیکیشن ربات را اجرا کنید که کمترین استفاده را از گوشی خود دارید مثلا در زمان استراحت یا صرف غذا.
  4. حتما از آخرین نسخه رسمی برنامه اینستاگرام استفاده کنید و همواره برنامه اینستاگرام خود را آپدیت نگه دارید.
  5. حتما از آخرین نسخه اپلیکیشن Woolza استفاده کنید و با آمدن هر نسخه جدید اپلیکیشن را حتما آپدیت کنید.
  6. حتما اموزش های روی سایت و پنل رو مشاهده کنید تا بتوانید بهترین تنظیمات را برای ربات خود ست کنید. این تنظیمات فقط همان روز اول وقت شما را اندکی خواهد گرفت و در سایر روزها هیچ نیازی به تنظیم کردن ربات نخواهید داشت و تنها از طریق اپلیکیشن آن را کافیست که فعال کنید.
  7. چنانچه نیاز به تنظیم ربات توسط کارشناسان اینستاربات دارید حتما در هنگام شارژ اکانت این موضوع را لحاظ بفرمایید و با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید (انجام تنظیمات توسط تیم پشتیبانی با اخذ هزینه اضافی امکان پذیر است.

پشتیبانی