11647

۴) تنظیمات اهداف فعالیت ربات

♦ جهت مشاهده ویدئوی کامل آموزش تمام مراحل اینجا را کلیک کنید ♦
♦ با عضویت در کانال تلگرامی اینستاربات از تخفیف های هفتگی بهرمند شوید، جهت عضویت اینجا را کلیک کنید ♦

و اما میرسیم به مهم ترین بخش تنظیمات ربات در واقع نقش هسته اصلی ربات شما بر عهده این بخش هست. در اینستاربات شما میتواند چندین نوع هدف مختلف برای ربات خود تعریف کنید و در بازه های زمانی مختلف یک یا چند هدف را بطور همزمان فعال نمایید.

برای تنظیم اهداف ربات می بایست از بخش پیشخوان وارد قسمت لیست اکانت ها شده و بعد از کلیک روی دکمه تنظیمات پیج مورد نظرتان در پنل کاربری اینستاربات، در صفحه باز شده روی هدف جدید کلیک کنید:

تنظیم اهداف اینستاربات

 

توجه) البته همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید از قبل دو هدف برای شما بصورت پیشفرض تنظیم شده است، یکی مربوط به هدف فالو، لایک، کامنت و دایرکت و دیگری مربوط به هدف آنفالو. شما میتوانید طبق این اهداف ربات را فعال نمایید یا اینکه روی دکمه حذف آنها کلیک کرده و هدف جدید خود را تعریف کنید.

بعد از کلیک روی دکمه هدف جدید در صفحه باز شده شما بخش مختلف را مشاهده میکنید که به ترتیب هر بخش را کامل توضیح خواهیم داد:

میز فعالیت: در این قسمت شما قادر خواهید بود که هر یک از عملکرد های فالو، لایک، کامنت، دایرکت و لایک کامنت را فعال یا غیرفعال نمایید و به ربات دستور دهید کدام یک از این عملکرد ها را در پیج شما انجام دهد.

توجه) در این بخش یک دکمه ذخیره مشاهده میکنید که می بایست بعد از تکمیل تمام تنظیمات این صفحه حتما روی این دکمه کلیک کنید تا تنظیمات شما اعمال شود.

عنوان هدف: در این بخش برای این تنظیماتی که در حال ست کردن آن هستید یک نام انتخاب کنید.

مثلا اگر هدف شما جذب فالوورهایی با جنسیت خانم می باشد میتوانید این فالوورهای را از پیج های آشپزی یا پیج های مربوط به مد و پوشاک جذب کنید. پس میتوانید دو نوع هدف تعریف کنید که نام یکی را اهداف مربوط به آشپزی و دیگری اهداف مربوط به مد و پوشاک نامگذاری کنید. مزیت جدا کردن اهداف به این شکل این است که شما در یک نوع از اهداف مشاهده میکنید که اهدافی که لایک میکنند در پیج های آشپزی بسیار فالوورهای فعالی هستند پس این نوع پیج ها را به عنوان هدف لایک تعریف میکنید اما در پیج های مد و پوشاک روی فالوورهای این پیج ها تمرکز میکنید.

تگ ها: در این قسمت میتوانید تعدادی هشتگ دلخواه یا متناسب با موضوع فعالیت خود برای رباتتان تعریف کنید. بر این اساس میتوانید ربات را مجبور کنید تا با کاربرانی که از هشتگ مورد نظر شما استفاده کرده اند، تعامل فالو، لایک، کامنت و دایرکت داشته باشد!  برای فعالسازی حتما تیک مربوطه را فعال و در قسمت مشخص شده هشتگ های خود را تایپ کرده و روی دکمه کلیک کنید.

مهم: سعی کنید چندین هشتگ مرتبط با موضوع فعالیتتان که در اینستاگرام چندین هزار بار استفاده شده اند را انتخاب کنید.

 

تنظیم هشتگ ها در ربات اینستاگرام

با استفاده از دکمه جستجو میتوانید هشتگ های مرتبط با موضع مد نظرتان را در اینستاگرام پیدا کنید. برای مثال کلمه پوشاک را تایپ کرده و روی جستجو کلیک کنید با تصویر زیر روبرو خواهید شد که تمامی هشتگ های مرتبط با پوشاک و تعداد دفعات استفاده شدن آنها در اینستاگرام را میتوانید مشاهده نمایید. هر کدام از هشتگ ها که مد نظرتان بود را تیک زده و در پایان روی دکمه افزودن کلیک کنید.

 

جستجوی هشتگ های ربات اینستاگرام

 

موقعیت ها: در این قسمت میتوانید تعدادی موقعیت یا لوکیشن جغرافیایی دلخواه برای رباتتان تعریف کنید. بر این اساس میتوانید ربات را مجبور کنید تا با کاربرانی که از لوکیشن مورد نظر شما در پست هایشان استفاده کرده اند، تعامل فالو، لایک، کامنت و دایرکت داشته باشد!  برای فعالسازی حتما تیک مربوطه را فعال کرده و روی دکمه افزودن کلیک کنید و در کادر مربوطه نام استان یا شهر یا محله مورد نظرتان را تایپ کرده و روی دکمه جستجو کلیک کنید.

توجه) لوکیشن مد نظرتان را میتوانید یکبار بصورت فارسی و یکبار بصورت انگلیسی جستجو کنید. مثلا تهران یا tehran

نکته) از مکان های معروف نیز میتوانید استفاده کنید، برای مثال اگر در لوکیشن مورد نظر شما یک رستوران بسیار معروف وجود دارد میتوانید نام آن رستوران را تایپ کرده و جستجو نمایید ممکن است آن رستوران با تعریف لوکیشن خود و استفاده کاربران در اینستاگرام از این لوکیشن باعث شود که شما تعدادی از افراد بومی را جذب پیج خود کنید!

 

 

تنظیم لوکیشن در ربات اینستاگرام

 

نام های کاربری: در این قسمت میتوانید تعدادی از پیج هایی که با موضوع فعالیت شما همخوانی دارند یا هر نوع پیج دیگری را به عنوان هدف برای ربات تعیین نمایید. شما قادر خواهید بود برای هر هدف بصورت مجزا تعیین کنید که ربات روی فالوورهای پیج مذکور فعالیت کند یا روی فالویینگ های آن! برای فعال کردن این بخش ابتدا تیک مربوطه را فعال کرده سپس روی دکمه افزودن کلیک نمایید سپس آیدی پیج مورد نظر خود را تایپ کرده و روی جستجو کلیک کنید و بعد از زدن تیک پیج مورد نظر روی دکمه افزودن کلیک کنید.

فالوورگیری از پیج های دیگر توسط ربات

کامنت ها: در این قسمت میتوانید کامنت هایی که میخواهید ربات از طرف شما زیر پست های کاربران هدف قرار دهد را تنظیم کنید.  ربات زیر آخرین پست کاربرانی که پیج شان در حال پرایوت نباشد کامنت ها را درج خواهد کرد. ربات به شما اطمینان میدهد که زیر هر پست تنها یکبار کامنت میگذارد و از درج کامنت تکراری خودداری خواهد کرد. ما پیشنهاد می کنیم که حداقل ۱۰ کامنت با جمله بندی متفاوت در این بخش تنظیم کنید. مقدار کل نظرات نباید بیش از ۳۰۰ کاراکتر باشد. کامنت نمی تواند بیش از ۴ هشتگ داشته باشد. این کامنت نمی تواند بیش از یک URL داشته باشد. این کامنت نمیتواند شامل تمام حرفهای بزرگ باشد.

 

کامنت گذاری اتومات در اینستاگرام

 

کامنت دایرکت: در این قسمت میتوانید تعدادی پیام دایرکت تنظیم کنید تا ربات آن ها را برای کاربران هدف ارسال کند. حداقل ۱۰ نوع پیام با متن های متفاوت تنظیم کنید. ربات بصورت تصادفی یک پیام را انتخاب کرده و برای کاربر ارسال میکند. ربات این اطمینان را به شما میدهد که دایرکت تکراری برای کاربری ارسال نکند. مقدار کل متن هر دایرکت نباید بیش از ۳۰۰ کاراکتر باشد. هر دایرکت نمی تواند بیش از ۴ هشتگ داشته باشد، نمی تواند بیش از یک URL داشته باشد، نمیتواند شامل تمام حرفهای بزرگ باشد.

 

ارسال دایرکت انبوه با ربات

 

سایر: در این بخش تعدادی عملکرد جانبی برای ربات تعبیه شده که میتوانید هر کدام را فعال یا غیرفعال کنید:

  1. لینک کپی شود: با فعال سازی این قابلیت سیستم لینک پست های اینستاگرام را ذخیره میکند و در بخش گزارش اقدامات انجام شده، اهداف را بصورت دقیق تر نمایش میدهد.
  2. عملیات روی اکانت های خصوصی: با فعال سازی این قابلیت سیستم علاوه بر پیج های عمومی (پابلیک) اقدامات تعامل بر پیج های خصوصی (پرایوت) را هم انجام میدهد.
  3. چند عملیات روی یک اکانت هدف: با فعال سازی این قابلیت ربات علاوه بر پست آخر با چند پست دیگر کاربران نیز درگیر خواهد شد و لایک و کامنت برای چندین پست هر کاربر خواهد زد.
  4. ویدئو: با فعالسازی این گزینه ربات روی پست های ویدئویی هم لایک و کامنت خواهد زد.

جذب کاربران پرایوت در اینستاربات

 

توقف خودکار: با غیرفعال کردن این گزینه میتوانید برای هر عملکرد ربات محدودیت تعدادی تعین کنید. برای مثال شما میخواد برای اهداف آشپزی ربات فقط در روز ۵۰ لایک بزند، اما برای اهداف مد و پوشاک روزی ۱۵۰ لایک بزند پس از طریق این گزینه در هر دو نوع هدف میتوانید تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

ربات اتومات اینستاگرام
خب این بخش از تنظیمات را تکمیل کردید حالا وقت آن رسیده روزی دکمه ذخیره در بالای همین صفحه تنظیمات کلیک کنید تا تنظیمات اعمالی شما ذخیره شود.

پشتیبانی