11667

۵) تنظیمات اهداف آنفالو ربات

♦ جهت مشاهده ویدئوی کامل آموزش تمام مراحل اینجا را کلیک کنید ♦
♦ با عضویت در کانال تلگرامی اینستاربات از تخفیف های هفتگی بهرمند شوید، جهت عضویت اینجا را کلیک کنید ♦

همانطور که برای عملکرد فالو، لایک، کامنت و دایرکت در بخش قبلی تنظیمات تخصصی و جز به جز ثبت کردید برای عملکرد آنفالو نیز میتوانید تنظیمات مخصوص به خود را ثبت نمایید.

برای این منظور از بخش پیشخوان روی گزینه لیست اکانت ها کلیک کرده و سپس روی دکمه تنظیمات پیج مربوطه کلیک کنید. در صفحه باز شده همانند تصویر زیر روی هدف آنفالو جدید کلیک کنید.

 

آنفالوی اتومات فالویینگ ها در اینستاگرام

 

نکنه) همانطور که مشاهده میکنید یک هدف پیشفرض هم برای انفالو از قبل تعریف شده که میتوانید یا از همان استفاده کنید یا آن را حذف کرده و هدف جدید و دلخواه خود را ثبت کنید.

در صفحه باز شده جهت فعال شدن این قابلیت با چراغ آنفالو را روشن کنید.

سپس در بخش عنوان هدف یک نام برای این تنظیماتتان ثبت کنید.

نوع آنفالو: در این بخش شما میتوانید چندین نوع تنظیم مختلف برای نح.ه آنفالوی ربات انتخاب کنید:

  1. تمام اکانت ها: با انتخاب این گزینه به ربات اجازه میدهید تمام لیست فالووینگ شما را آنفالو کند. در واقع ربات هم پیج هایی را که شما قبلا فالو کرده اید را آنفالو میکند هم پیج هایی را که خودش فالو کرده است.
  2. اکانت های ربات: با انتخاب این گزینه ربات فقط پیج هایی را که خودش فالو کرده آنفالو میکند و با پیج هایی که شما بصورت دستی قبلا فالو کرده اید یا فالو میکنید کاری ندارد.
  3. اکانت های لیست انتخابی: با انتخاب این گزینه ربات فقط پیج هایی را آنفالو میکند که در بخش لیست نام های کاربری در پایین همین صفحه وارد کرده اید.
  4. اکانت های به جز لیست انتخابی: با انتخاب این گزینه ربات همه فالوینگ های شما را آنفالو میکند بجز پیج هایی که در بخش لیست نام های کاربری در پایین همین صفحه وارد کرده اید.

 

آنفالوی سریع لیست فالویینگ در اینستاگرام

 

مرتب سازی آنفالو: در این بخش تعیین میکنید ربات آیا جدیدترین کسانی که فالو شده اند را آنفالو کند یا قدیمی ترین ها را.

لیست نام های کاربری: در این بخش هم همانطور که در بالا توضیح داده شد میتوانید تعدادی پیج اضافه کنید و به ربات دستور دهید که فقط این پیج ها را آنفالو کند یا همه را آنفالو کند بجز این پیج ها.


پشتیبانی