4568

۷- تنظیمات تگ ها و موقعیت ها و کاربران هدف

با توجه آموزش شماره ۵ ( ۵- تنظیمات فیلترهای فعالیت ربات ) منابع فالو و لایک و کامنت را تعیین کرده اید حالا می بایست این منابع را برای ربات تعریف کنید. توجه کنید اگر منبع فالو یا لایک و کامنت را برای مثال روی کاربران هدف تنظیم کرده باشید دیگر ربات روی هشتگ ها و لوکیشن ها هیچ فعالیتی نخواهد کرد حتی اگر هشتگ ها و لوکیشن هایی برای ربات تعریف کرده باشید.

hashtag_locations

 

تنظیمات تگ ها: حتما توجه کنید از تگ های فارسی یا فینگیلیش استفاده کنید تا برای کاربران خارجی کامنت/لایک فارسی نگذارید و از استفاده از تگ های انگلیسی/عربی که باعث دریافت گزارش اسپم روی اکانت شما می شوند بپرهیزید. گاهی بعضی از کلمات بین زبان فارسی و عربی مشترک هستند از این کلمات در تگ ها استفاده نکنید تا ربات اشتباه سراغ پست های عربی نرود. هشتگ ها را با فاصله از هم تایپ و اضافه کنید. در هشتگ هایی که شامل دو یا چند کلمه هستند حتما ما بین انها از آندرلاین استفاده کنید. همچنین قبل از اضافه کردن هشتگ ها ابتدا دراینستاگرام سرچ کنید آن هشتگ را و مطمئن شوید که به اندازه کافی از ان در پست های مختلف استفاده شده باشد.

 

تنظیمات مختصات جغرافیایی: از استفاده از مکان های جغرافیایی غیر فارسی زبان بپرهیزید، چرا که با ارسال کامنت فارسی برای این مکان ها گزارش اسپم بر روی اکانتتان ارسال خواهد شد. توجه بفرمایید موقعیت های جغرافیایی به صورت جداگانه از تگ ها بررسی می شوند ( ربات ممکن است در موقعیت جغرافیایی پستی را انتخاب کند که شامل تگ های شما نباشد ). جهت اضافه کردن لوکیشن به ربات نام مکان مورد نظرتان را یکبار بصورت فارسی و یکبار بصورت انگلیسی تایپ و جستجو کنید. در هر دو مورد لوکیشن های مرتبطی یافت خواهد شد برای مثال برای تهران هر دو لوکیشن فوق قابل قبول است: tehran,iran – تهران،دانشگاه آزاد اسلامی

 

تنظیمات کاربران هدف: بهتر است قبل از اضافه کردن کاربر هدف جدید از واقعی بودن ( فیک نبودن ) فالوورهای آنها با چک کردن لیست فالوور ها در برنامه اینستاگرام اطمینان حاصل کنید. هم با وارد کردن مستقیم آی دی و هم جستجو نام اکانت با وارد کردن کلمات فارسی میتوایند اهداف مورد نظرتان را بیابید.


پشتیبانی