4525

۲- معرفی قسمت های مختلف پنل اینستاربات

در صفحه اصلی و درواقع صفحه داشبورد پنل با تصویر زیر روبرو می شوید.هر بخش شماره گذاری شده و به ترتیب توضیح داده می شود:

 

panel_instarobat

 1. این قسمت تشکیل شده از ۳ زیر منو و با کلیک روی ربات اینستاگرام ۳ گزینه دیگر به شما نمایش داده میشود. لیست اکانت ها همین صفحه اصلی وداشبورد را به شما نمایش می دهد و میتوانید تمامی پیج ها را یکجا مشاهده کنید. قسمت گزارش گیری و آمار انواع گزارشات ربات و تحلیل ها را نمایش میدهد که در آموزش های بعدی بصورت کامل توضیح داده خواهد شد. از قسمت خرید اعتبار ربات اینستاگرام هم میتوانید برای پیج هایتان شارژ خریداری کنید.
 2. از طریق سیستم ارسال محتوا میتوانید ارسال پست بصورت تصویری ویدئویی یا بصورت گالری و استوری و همچنین ارسال و پخش فایل ویدئویی به صورت لایو را به شکل ویژه و زمانبندی شده در تاریخ و ساعت مشخض تظیم نمایید. ارسال تصویر رایگان می باشد و همچنین ۳۰ سکه رایگان به شما تعلق میگیرد جهت تست امکانات این قسمت.
 3. از طریق تیکت پشتیبانی میتوانید به تیم پشتیبانی پیام ارسال نمایید و مشکلات و سوالات خود را با تیم حرفه ای اینستاربات در میان بگذارید در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد.
 4. در بخش تنظیمات میتوانید رمز عبور پنل را تغییر داده و همچنین سوابق پرداخت های خود را بررسی نمایید.
 5. در این قسمت میتوانید هم ربات و هم سیستم ارسال محتوا را شارژ بفرمایید.
 6. از این قسمت میتوانید از طریق شماره تماس و همچنین تلگرام با پشتیبانی ارتباط مستقیم بر قرار نمایید.
 7. هر پیجی که به پنل اضافه کنید به این صورت نمایش داده می شود که میتوانید تنظیمات مربوطه را انجام و ربات پیج مربوطه را روشن کنید.
 8. هر پیج یک منوی کوچک دارد که با کلیک روی این منو میتوانید عملیات ورود مجدد یا ری استارت پیج و مشاهده گزارشات پیج و همچنین حذف پیج از لیست پنل را سریعا انجام دهید.
 9. تمامی پیام هایی که ربات در شرایط مختلف به ایمیل شما ارسال میکند در این قسمت نیز قابل رویت است. پیام هایی از قبیل قطع فعالیت ربات یا نیازمند ورود مجدد اطلاعات یا تایید امنیتی و غیره.
 10. عملکرد لحظه ای تنظیمات و پیج ها و اتفاقات در این قسمت قابل مشاهده است و تقریبا مانند نوتیفیکیشن اینستاگرام شما عمل میکند
 11. از این قسمت میتوانید از پنل خارج شده یا رمز عبور پنل را تغییر دهید.
 12. از قسمت جابجایی شارژ بین اکانت ها می توانید کل شارژ یا قسمتی از آن را از یک پیج به پیج دیگری منتقل نمایید.

پشتیبانی