4524

۱- ثبت نام و ۳ روز تست رایگان

روی دکمه ورود / عضویت در بالای سایت کلیک کرده و سپس ایجاد حساب کاربری را انتخاب کنید.

در صفحه جدید فیلدهای خواسته شده را به ترتیب تکمیل نمایید.
توجه: رمز عبور می بایست حداقل از هشت کاراکتر تشکیل شده باشد.

نکته: ایمیل تان را بدون www وارد کنید.

بعد از تکمیل فرم بالا روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید. یک ایمیل از سمت اینستاربات برای شما ارسال می شود که جهت تکمیل عضویت می بایست روی لینکی که در ایمیل ارسال شده است کلیک نمایید. پس ابتدا وارد ایمیل تان شوید و سپس روی لینک مربوطه کلیک نمایید.
با کلیک روی لینک وارد صفحه داشبورد در پنل اینستاربات می شود. جهت فعالسازی تست ابتدا می بایست پیج خود را وارد پنل کنید. برای ان کار ابتدا روی دکمه اکانت جدید در بالای صفحه کلیک نمایید. در فرم باز شده آی دی اینستاگرام و رمز عبور پیج را تایپ نمایید. و روی دکمه اضافه کن کلیک کرده و کمی صبر کنید تا پیج به صفحه داشبورد اضافه شود ممکن است یک دقیقه زمان نیاز باشد برای اتصال لطفا صبر کنید. به محض اضافه شدن پیج تست شما فعال می گردد. شما می توانید هر تعداد پیج که مد نظر دارید به پنل از همین طریق اضافه کنید اما توجه فرمایید که شارژ تست فقط به پیج اول شما اعمال خواهد شد.

register_instarobat_insta

اخطار !

قبل از روشن کردن ربات ، حتما یک ایمیل و شماره موبایل به اکانت اینستاگرام خود اضافه و تایید کنید. این دو مورد از موارد تایید هویت شما برای اینستاگرام محسوب می شود و نبود هر کدام باعث بلاکی اکانت شما خواهد شد.

چنانچه تایید دو مرحله ای را در اینستاگرام فعال کرده باشید در این مرحله بعد از کلیک روی دکمه اضافه کن ربات از شما کد مربوطه را درخواست میکند. کد از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال می شود.


پشتیبانی