4572

۹- گزارش گیری و آمار

یکی از مزیت های ویژه اینستاربات ارائه گزارشات دقیق و آنالیز نتایج و بازدهی های شبانه روزی ربات می باشد که از طریق بررسی آنها به راحتی قارد خواهید بود تصمیم درست جهت بهینه کردن تنظیمات و اهداف ربات بگیرید.
از منوی سمت راست داخل پنل روی ربات اینستاگرام کلیک کرده و سپس گزارش گیری و آمار را انتخاب کنید با تصویر زیر ربور می شوید:

report_insta

آمار فعالیت و نمودار ماهانه: از این گزارش میتوانید روند فعالیت ربات در عملکردهای مختلف از قبیل فالو، کامنت، آنفالو، لایک، دایرکت، لایکِ کامنت و جذب فالوور را با رنگ های مختلف مشاهده کنید. نمودار بصورت یکماهه، سه ماهه و شش ماهه قابل نمایش است. نمودارها بصورت دایره ای و خطی می باشد.

گزارش فعالیت زنده ربات: از این قسمت تمام عملکرد ربات را در لحظه می توانید مشاهده کنید برای مثال ربات هم اکنون چه شخصی را فالو کرد یا برای چه پستی کامنت درج کرد و غیره.

بازدهی اهداف مورد فعالیت ربات: در این قسمت هم بصورت نمودار و هم با جزئیات ربات به شما نمایش می دهد اهدافی که تعیین کرده اید چه مقدار بازدهی برای شما داشته اند. توجه داشته باشید که چک کردن این گزارش میتواند تا ۷۰ درصد بازدهی شما را افزایش دهد. یک روز از هفته را مشخص کنید و حتما در آن روز این گزارش را چک کنید و تمام اهدافی که بازدهی ضعیف و متوسط داشته اند را حذف نمایید.


پشتیبانی