4576

۱۰- سیستم ارسال محتوا اینستاربات

یکی از امکانات منحصر بفرد اینستاربات سیستم قدرتمند ارسال محتوای آن می باشد که شما می توانید از طریق این قسمت پست های خود را بصورت تصاویر یا ویدئو و یا گالری و حتی استوری و لایو های خود را بصورت اتوماتیک و زمانبندی شده در تاریخ و ساعت دلخواه تان ارسال کنید.

شارژ رایگان: این قسمت برای هر کاربر با ۳۰ سکه شارژ شده است تا کاربران قبل از پرداخت هرگونه وجهی امکانات آن را کامل بررسی و تست نمایند.

توجه: سیستم ارسال لایو برای اولین بار در ایران توسط اینستاربات ارائه میگردد که از طریق این امکان میتوانید فایل های ویدئویی خود را بصورت لایو در پیج تان پخش کنید! فالوورهایتان متوجه لایو شما شده و به جهت مشاهده وارد قسمت لایو شما می شوند اما با ویدئوی با کیفیتی که در حال پخش است مواجه شده و غافلگیر می شوند! این روش در پیج های بزرگ یک مزیت تبلیغاتی محسوب شده و میتوانید از یک روش تبلیغاتی جدید برای مشتریان خود استفاده نمایید.

از منوی سمت راست، سیستم ارسال محتوا را انتخاب کنید. در زیر منو ها گزینه های زیر ظاهر می شود:

send_post_instagram

ارسال جدید: در این قسمت میتوانید محتوای خود را ایجاد و تنظیم نمایید. تصویر یا ویدئو و کپشن و تاریخ و زمان را تعیین کرده و ارسال کنید.

صف ارسال محتوا: تمامی ارسال های شما چه مواردی که ارسال شده اند و چه انهایی که هنوز زمان ارسالشان نرسیده است در این قسمت قابل مشاهده ویرایش و حذف خواهند بود.

مدیریت فایل ها: در این قسمت کلیه تصاویر و ویدئو هایی که در پنل آپلود کرده اید قابل رویت می باشد.

خرید اعتبار ارسال پست: میتوانید از این قسمت سکه خریداری کرده و در ارسال ها استفاده نمایید در واقع قسمت ارسال محتوا بصورت سکه ای شارژ می شود. توجه کنید که هر مقدار سکه ای که خریداری میکنید تنها ۳۰ روز فرصت دارید تا آن را مصرف کنید. بعد از ۳۰ روز غیر قابل مصرف می باشد لذا به اندازه ای که فکر میکنید نیاز دارید خرید بفرمایید.

 


پشتیبانی