آیا استفاده از بسته های افزایش فالور درست است؟

قبل از هر چیز دوباره تکرار می کنیم بسته های افزایش فالوور تحت هر عنوانی که در وب سایت ها و در فضای مجازی یا در اپلیکیشن ها ارائه می شود بیش از ۸۰ درصد آنها غیرفعال بوده و چنانچه اگر برای افزایش بازدید ها و لایک های پست هایتان قصد خرید این بسته ها را دارید، جدا خودداری کنید.

توجه داشته باشید که قضیه ربات فرق میکند و تنها روش جذب فالوور صدرصد واقعی و فعال استفاده از ربات می باشد.

خب حتما می پرسید این بسته های افزایش فالوور به چه دردی می خورد؟

اگر پیجی دارید که ماه هاست از زمان ساخت آن میگذرد و در این مدت فالوور های فعالی برای خود جمع کرده اید که پست های شما را مشاهده و عکس العمل نشان می دهند می توانید برای بیشتر جلوه کردن پیج خود در نزد فالوور هایتان و یا سایر کسانی که پیج شما را می بینند از این بسته های افزایشی استفاده کنید.

همانطور که خودتان هم می دانید در اولین برخورد پیج هایی که فالوور های بیشتری دارند بیشتر جلب توجه کرده و مخاطب را وادار به بررسی بیشتر مطالب می کند. تنها مزیت استفاده از این بسته ها هم همین است و بیشتر برای پیج هایی مناسب است که به اندازه کافی مخاطب دارند و حالا میخواهند جلب توجه بیشتری کنند.

نگذریم از دوستان زیادی که برای پیج های شخصی خود از این بسته ها استفاده کرده و خود را محبوب تر و معروف تر جلوه می دهند، به هر حال هر کسی افکار و علایق مخصوص به خود را دارد و حتما دلایل قانع کننده ای هم برای خود دارند.

پس نتیجه میگیریم که با این بسته ها اینطور نیست که مثلا شما ۱۰ هزار نفر فالوو در عرض دو روز دریافت کنید و از این به بعد پست های شما بیشتر لایک بخورد!! با این بسته ها فقط رقم فالوور های شما بالا میرود. همین!

توجه:

به هیچ عنوان از بسته های افزایش فالوور تحت عناوین بین المللی استفاده نکنید. این بسته ها علاوه بر ریزش صدرصدی در چند ماه آیند، ممکن است به دلیل قوانین اینستاگرام کل اکانت شما حذف شده و دیگر قابل بازگشت نباشد. پس مواظب باشید.