جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

بارها و بارها در صفحات مختلف سایت متذکر شده ایم که به هیچ عنوان از فالور، لایک و یا کامنت خارجی یا بین المللی استفاده نکنید.

لایک های خارجی روی پست های شما سبب می شود که در ابتدای کار در صفحه پیشنهادات اینستاگرام پست های شما به جای نمایش برای کاربران ایرانی و دوستانتان برای کاربران سایر کشورها نمایش داده شود که هیچ فایده ای برای شما و پیج تان نخواهد داشت.

لایک های خارجی سبب می شود اینستاگرام به اکانت شما مشکوک شده و بیشتر روی فعالیت های شما حساس شود و قوانین سختگیرانه تری برای شما در نظر بگیرد به طوری که تعداد بلاک شدن های شما افزایش یافته و در صورت عدم رعایت اکانت شما هم حذف خواهد شد.

نکته دیگر که به طور قطع اتفاق خواهد افتاد این است که اکانت های خارجی که برای ارسال لایک برای شما از آنها استفاده می شود، همگی اکانت های جعلی و فیک هستند و توسط ربات ساخته شده اند و بعد از گذشته چند ماه یا چند هفته توسط اینستاگرام شناسایی شده و سریعا حذف می شوند، لذا تمام فعالیت و سابقه این اکانت ها اعم از فالو ها و لایک و کامنت هایی که ارسال کرده اند هم حذف می شود. نمونه این اتفاق را در شهریور سال ۹۵ مشاهده کردیم که به یکباره فالور های پیج های معروف ریزش های خیلی زیادی داشت و لایک پست ها هم خیلی عجیب کمتر شد!!

پس در انتخاب خود دقت کنید، بسته های خارجی و بین الملل تحت هر عنوانی ممنوع.