جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

همانطور که در سایت های مختلف مشاهده می کنید قیمت های بسیار متنوعی برای بسته های لایک قرار داده شده است. برخی از سایت ها تا ۳ برابر قیمت اعلامی اینستاربات برای بسته های خود تعیین قیمت کرده اند!

توجیهی که مدیران این سایت ها برای قیمت بالای بسته های خود دارند این است که کیفیت این لایک بسیار بالا بوده و با سایر بسته ها فرق میکنند و حتی در افزایش فالوور های شما هم تاثیر خواهد گذاشت!!!

توجه داشته باشید به هیچ عنوان استفاده از بسته های افزایش لایک روی تعداد فالوور های شما تاثیر نخواهد گذاشت حتی دیده شده بسیاری از این لایک از طرف اکانت های فیک بین المللی ارسال می شود که ممکن است برای پیج شما بسیار دردسر ساز هم شود و موجب حذف اکانت شما توسط اینستاگرام گردد!

این وب سایت ها با استفاده از واسطه های مختلف و استفاده از سرور های مختلف خارجی سفارشات خود را انجام می دهند. این تعدد واسطه ها موجب می شود که هزینه های زیادی برای هر سفارش متقبل شوند و برای جبران این هزینه ها، قیمت بسته های خود را بالاتر ببرند!

اینستاربات با بهره گیری از سرورهای داخلی که طراحی و اجرا شده توسط تیم فنی قدرتمند خود می باشد تمام واسطه ها را حذف کرده و با قیمت بسیار پایین تر و مناسب تر کلیه سفارشات شما را با بالاترین کیفیت و رعایت قوانین اینستاگرام انجام می دهد.

با یک مقایسه ساده متوجه تفاوت کیفیت و هزینه خدمات خواهید شد.