5 (100%) 1 رای

اینستا ربات دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

تمامی خدمات اینستا ربات مربوط به اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. تاثیرگذار ترین ابزار جهت تبلیغ اکانت شخصی و یا کاری شما در اینستاگرام پیش روی شماست. به راحتی اکانت، پست ها و یا برند شما را به مخاطبانی با سلیقه شما نمایش خواهیم داد. به راحتی میتوانید در یک منطقه جغرافیایی خاص اکانت خود را تبلیغ کنید، به راحتی میتوانید مخاطبانی با سلیقه اکانت و یا محصولات خود را پیدا کنید. میتوانید بی نهایت کامنت تبلیغاتی ارسال کنید، می توانید بی نهایت بار اکانت خود را روزانه در معرض دید هزاران مخاطب قرار دهید. 3 روز بصورت رایگان از ربات استفاده کنید تا قدرت تاثیر فوق العاده آن را ملاحظه کنید.

آیا ربات فالورهای ما را افزایش می دهد؟

بله. فالوور های کاملا واقعی متناسب با سلیقه شما به اکانت شما جذب خواهند شد زیرا ربات اکانت شما را بی نهایت بار به کسانی که متناسب با فعالیت شما هستند تبلیغ میکند. ربات با شبیه سازی رفتار انسان از طرف اکانت شما با یک برنامه ریزی خاص به سمت کاربران هدف می رود. بنا به تنظیمات انجام شده تعدادی را فالو میکند، برای تعدادی کامنت میگذارد، پست های دیگران را لایک میکند. این رفتار ها باعث می شود کاربران دیگر بدون اینکه متوجه شوند تمامی این اقدامات توسط یک ربات انجام می شود به شما فالوبک بدهند.

من نمی توانم به گفته های شما اطمینان کنم.

ما به شما حق می دهیم چون روش کاملا جدیدی را معرفی کرده ایم. لذا برای جلب اعتماد شما تمامی امکانات ربات را به مدت 3 روز برای شما رایگان فعال خواهیم کرد تا قدرت تاثیر ربات و صحت گفته های ما برای شما اثبات شود.

چرا باید رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را در پنل ربات وارد کنم ؟

قدرت و تاثیر گذاری ربات به خاطر این است که تمامی فعالیت های شما را با توان خیلی بالاتر از طرف شما انجام میدهد. یعنی به طور ۲۴ ساعته و تمام اتوماتیک کاربرانی را که مورد هدف قرار گرفته است فالو آنفالو لایک کرده و در پست های آنها کامنت میگذارد. این روش تنها زمانی تاثیر گذار خواهد بود که از طرف اکانت شما روی اهداف اجرا شود. پس ربات نیاز دارد اطلاعات رمز عبور شما را داشته باشد تا تمام فعالیت ها را از طرف شما انجام دهد. جای هیچ نگرانی وجود ندارد و پیج های بسیار معروفی از خدمات ما استفاده میکنند. می توانید ابتدا با یک اکانت ساده 3 روز رایگان از خدمات ما استفاده کنید و بعد که مطمئن شدید اکانت اصلی خود را به پنل وصل کنید. بدون هیچ ریسکی

چگونه اطمینان داشته باشم از پیج و رمزعبور من سو استفاده نمی شود؟

قبل از هرچیز رنک اول ایران در ربات اینستاگرام تنها نشانه اعتماد کاربران به برند اینستاربات بوده و تکرار ورود های مکرر این عزیزان اینستاربات را به این مرحله رسانده

مسئله دیگر امنیت برنامه اینستاگرام می باشد. حتما متوجه شده اید که وقتی شما رمز عبورتان را در ربات وارد میکنید اینستاگرام یک اخطار تایید دسترسی به شما می دهد و تا شما تایید نکنید اینستاگرام اجازه ورود ربات یا شخص دیگر به اکانت را نمی دهد.

اینستاگرام پا را از این هم فراتر گذارده و قابلیت ورود دو مرحله ای را به امکانات خود افزوده است که شما با فعال کردن این گزینه ، قابلیت ورود برای هر فردی که حتی رمز عبور تان را هم داشته باشد را خواهید گرفت. اگر کسی رمز عبور شما را داشته باشد و بخواهد وارد اکانتتان شود یک اسمس همراه یک کد برای شما ارسال خواهد شد و تا آن کد وارد نشود هیچ فردی نمی تواند وارد اکانت شما شود.

لذا با خیال اسوده میتوانید از ربات استفاده فرمایید

آیا برای فعال بودن ربات باید کامپیوترم روشن باشد؟

خیر تنها تنظیمات مربوطه در پنل را طبق راهنمایی های گفته شده انجام دهید و ربات را فعال کنید سپس سیستم خود را خاموش کنید. ربات ۲۴ ساعته فعالیت خواهد کرد!

آیا به خاطر استفاده از ربات اینستاگرام اکانت من را بلاک خواهد کرد؟

خیر. ربات به گونه ای طراحی شده که از قوانین به روز اینستاگرام پیروی میکند. در هر مرحله راهنمایی های زیادی شده تا بهترین عملکرد ربات برای شما اتفاق بیوفتد.

چرا تنها روش واقعی جذب فالور استفاده از ربات است؟

چون در این روش دقیقا همان کاری را که شما در اینستاگرام خودتان انجام می دهید، ربات انجام میدهد. و کاربران با میل خود به شما فالوبک می دهند. این روش تنها روش جذب فالور واقعی و فعال می باشد چون تمامی فالور های دریافتی بصورت واقعی و خودشان با توجه به فالو ها و لایک ها و کامنت هایی که از طرف ربات برای آنها ارسال شده، به اکانت شما فالوبک می دهند. سایر روش ها همگی فالور های فیک و غیرفعال به شما اضافه خواهند کرد.

فالوینگ اکانت من زیاد شده ربات آن را کم میکند؟

بله میتوانید ربات را به گونه ای تنظیم کنید که فالوینگ های شما را کم کند.بله میتوانید ربات را به گونه ای تنظیم کنید که فالوینگ های شما را کم کند.

در طول مدتی که ربات فعال است میتوانم از اکانت اینستاگرام خودم استفاده کنم؟

بله هیچ مشکلی در استفاده از اکانت خود نخواهید داشت. فقط به صورت دستی درخواست فالو، لایک، آنفالو و کامنت گذاری به صورت غیر معمول انجام ندهید چون اینکار در روند فعالیت ربات اختلال ایجاد میکند.

چه تضمینی وجود دارد که روال کار همانطور باشد که ما میخواهیم و تنظیم کردیم؟

یک ویژگی فوق العاده اینستا ربات نمایش روال کار و آنالیز لحظه به لحظه تمامی فعالیت های در حال انجام از طریق نمایش انواع نمودار ها و گزارشات در پنل کاربری مخاطب می باشد. لذا کاربر می تواند مشاهده کند که در همین لحظه ربات مشغول چه کاری است و همان لحظه در اینستاگرام خود چک کند که آیا فعالیت مورد نظر انجام شد یا نه.

من برای اولین میخواهم ربات را فعال کنم آیا ممکن شما برای من تنظیم کنید؟

بله چنانچه با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید در سریعترین زمان ممکن ربات شما طبق نتیجه دلخواه شما تنظیم خواهد شد.