لینک پست به چه درد میخورد؟

لینک پست ها در موارد مختلف کاربرد های گوناگونی دارند. از جمله اینکه از طریق لینک میتوانید پست مربوطه را در سایر محیط ها و شبکه های اجتماعی دیگر نشر دهید یا اینکه با به دست آوردن لینک پستی در اینستاگرام می توانید تصویر مربوطه را با حفظ کیفیت اصلی دانلود کنید. اما در وب سایت اینستاربات شما می توانید با ثبت کردن آدرس پست مربوطه در مرحله سفارش ما را متوجه کنید که لایک معمولی یا کامنت یا بازدی ویدئو را برای کدام پست شما ارسال کنیم.

دو روش برای به دست آوردن لینک وجود دارد: از طریق وب سایت اینستاگرام یا از طریق برنامه اینستاگرام در تلفن همراهتان.

بسته به این که همین الان در هنگام ثبت سفارش از کامپیوتر یا تلفن همراه استفاده میکنید، یکی از روش ها را انتخاب کنید:

۱-از طریق وب سایت اینستاگرام

ابتدا در آدرس بار مرورگر آدرس وب سایت اینستاگرام را به صورت تصویر زیر وارد کرده و آی دی پیج خود را مانند تصویر در انتهای آن وارد کنید. برای مثال ما آی دی پیج خود را ( instarobat_ads ) وارد کرده ایم:

web-site-instagram

مشاهده خواهید کرد که پیج شما در وب سایت اینستاگرام نمایش داده می شود. حال روی پست مورد نظرتان که قصد ثبت سفارش برای آن را دارید کلیک راست کنید و سپس گزینه copy link location یا copy link address را انتخاب کنید:

copy-link-location

به قسمت ثبت سفارش در سایت اینستاربات مراجعه کرده و در جزئیات پرداخت در قسمت مربوط به آدرس پست کلیک راست کرده و گزینه paste را انتخاب کنید. خواهید دید آدرس پست مورد نظر برای اینستاربات ثبت گردیده است.

۲-از طریق برنامه اینستاگرام

در برنامه اینستاگرام در گوشی تلفن همراهتان پستی که قصد ثبت سفارش برای آن را دارید، باز کنید. سپس روی سه نقطه بالای پست مانند تصویر زیر کلیک کرده و copy share url را انتخاب کنید.

copy-share-url

سپس از طریق مرورگر گوشی تلفن همراهتان سایت اینستاربات را باز کرده و مراحل ثبت سفارش را به ترتیب طی کنید و در مرحله جزئیات پرداخت، قسمت آدرس پست را لمس کرده و انگشت خود را نگهدارید تا دکمه paste مانند تصویر نمایش داده شود. روی paste کلیک کنید تا آدرس پست مربوطه برای ما ثبت شود.

paste-in-instarobat