جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

ربات اینستاگرام چگونه با تبلیغ اکانت شما را محبوب میکند؟

احتمالا برای خیلی از شما عزیزان سوال شده که ربات اینستاگرام دقیقا چه کاری انجام میده که باعث افزایش محبوبیت و تبلیغ اکانت با بازدهی بالا میشه؟ و چرا انقدر تاکید میشه که بالاترین کیفیت تبلیغ در اینستاگرام و در نتیجه جذب مخاطب و فالوور واقعی تنها با ربات قابل دریافت هست؟ چرا ربات باعث بیشتر دیده شدن پست ها یا محصولات ما در اینستاگرام میشه؟

اینستاربات یک اتوماسیون تبلیغاتی و مدیریتی اینستاگرام هست که میتونه با تمرکز بر موضوع کسب و کار شما اکانت اینستاگرام تون به سمت مخاطبین مورد نظرتون هدایت کنه. ربات بصورت هوشمند با تمرکز بر هشتگ گذاری، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، فالوورها و فالووینگ ها در اینستاگرام قادر به تشخیص همخوانی کاربر با کسب و کار شما هست.

ربات بر مبنای رفتار طبیعی یک شخص در فضای اینستاگرام و تعاملاتش با افراد مختلف در این فضا، طراحی شده. یک شخص در اینستاگرام پست هایی که می پسنده رو لایک میکند و برای پست هایی که براش مهم هستند کامنت میذاره و کسانی که همسو با علایق و عقاید خودش هستند رو فالو می کنه. اساس طراحی ربات ما هم همین رفتار طبیعی یک شخص هست منتها با این تفاوت که یک فرد فقط میتونه وقت محدودی رو به این امور اختصاص بده اما ربات با یک حجم بسیار زیاد و در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته این فعالیت ها رو انجام میده. پس ربات از طرف شما به طور مداوم افرادی رو فالو میکنه، براشون کامنت میذاره و پست هاشون رو لایک میکنه در نتیجه این رفتار کاربر هدف با میل و اختیار خودش به شما فالوبک میده و جز فالوورهای شما میشه، پست ها و محصولات شما را می بینه و به یک کاربر فعال در پیج شما تبدیل میشه.

همچنین ربات طوری طراحی شده که از قوانین اینستاگرام تبعیت کنه و بدون بلاک شدن اکانت شما به فعالیت مشغول باشه. ربات قادر هست همسو با هدف و علاقه شما فعالیت کنه، حتما می پرسید چطوری ممکنه؟؟؟!! ابتدا مواردی که ربات می تونه انجام بده رو با هم مرور می کنیم و سپس نحوه انجام هر کدوم رو توضیح میدیم:

 

امکانات و قابلیت های ربات استثنایی ما:۱

جذب فالورهای پیج های دلخواه شما
فالورهای یک منطقه جغرافیایی
تنظیم سرعت فعالیت ربات
رد شدن از اکانت های تجاری

قابلیت تمرکز جداگانه روی اکانت های بسته یا باز

تعیین جنسیت فالوورها
پخش ویدئو کلیپ در لایو
ارسال پیام به دایرکت
ارسال بی نهایت کامنت
جذب فالور متناسب با موضوع فعالیت شما
ارسال پست با زمانبندی
ارسال استوری اتوماتیک
گزارش لحظه به لحظه

ربات قادر است تمام افرادی را که فالو کرده است، آنفالو کند. نحوه فعالیت ربات کاملا بسته به تنظیمات شما دارد میتوانید لایک کردن های ربات را غیرفعال کنید یا مثلا فالو کردن ها را غیرفعال کنید.

خلاصه ای بود از نحوه فعالیت ربات چنانچه سوالی برایتان پیش آمد از طریق تماس با ما و پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

حال تصمیم با شماست که هزینه های گزاف تبلیغات در اینستاگرام را امتحان کنید یا استفاده از تکنولوژی هوشمندی که قدرت تاثیر آن اثبات شده است.