ربات اینستاگرام چگونه کار می کند؟

 

ربات اینستاگرام چگونه با تبلیغ اکانت شما را محبوب میکند؟

احتمالا برای خیلی از شما عزیزان سوال شده که ربات اینستاگرام دقیقا چه کاری انجام میده که باعث افزایش محبوبیت و تبلیغ اکانت با بازدهی بالا میشه؟ و چرا انقدر تاکید میشه که بالاترین کیفیت تبلیغ در اینستاگرام ودر نتیجه جذب مخاطب و فالوور واقعی تنها با ربات قابل دریافت هست؟ چرا ربات باعث بیشتر دیده شدن پست ها یا محصولات ما در اینستاگرام میشه؟

اینستاربات یک اتوماسیون تبلیغاتی و مدیریتی اینستاگرام هست که میتونه با تمرکز بر موضوع کسب و کار شما اکانت اینستاگرام تون به سمت مخاطبین مورد نظرتون هدایت کنه. بصورت هوشمند با تمرکز بر هشتگ گذاری، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، فالوورها و فالووینگ ها در اینستاگرام قادر به تشخیص همخوانی کاربر با کسب و کار شما هست. اینستاربات دارای فیلترینگ هوشمند تشخیص کامنت های توهین آمیز و کاربران متخلف بوده و نیز مدیریت ارسال پست های شما بصورت ۲۴ ساعت در اختیار میگیره و در تایم دلخواه شما بدون دخالت  شما اقدام به ارسال پست هایتون میکنه.

ربات بر مبنای رفتار طبیعی یک شخص در فضای اینستاگرام و تعاملاتش با افراد مختلف در این فضا، طراحی شده است. یک شخص در اینستاگرام پست هایی که می پسندد را لایک میکند و برای پست هایی که برایش مهم هستند کامنت می گذارد و کسانی که همسو با علایق و عقاید او هستند را فالو می کند. اساس طراحی ربات ما هم همین رفتار طبیعی یک شخص است منتها با این تفاوت که یک فرد فقط میتواند وقت محدودی را به این امور اختصاص دهد اما ربات با یک حجم بسیار زیاد و در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته بدون قطعی این فعالیت ها را انجام میدهد. پس ربات از طرف شما به طور مداوم افرادی را فالو میکند برایشان کامنت میگذارد و پست هایشان را لایک میکند در نتیجه این رفتار کاربر هدف با میل و اختیار خود به شما فالوبک میدهد و جز فالوور های شما می شود، پست ها و محصولات شما را می بیند.

همچنین ربات به گونه ای طراحی شده که از قوانین اینستاگرام تبعیت کرده و بدون بلاک شدن اکانت شما به فعالیت مشغول باشد. ربات قادر خواهد بود همسو با هدف و علاقه شما فعالیت کند، حتما می پرسید چگونه ممکن است، ابتدا مواردی که ربات می تواند انجام دهد را با هم مرور می کنیم و سپس نحوه انجام هر کدام را توضیح خواهیم داد.

 

امکانات و قابلیت های ربات استثنایی ما
جذب فالورهای پیج های دلخواه شما
فالورهای یک منطقه جغرافیایی
تنظیم سرعت فعالیت ربات
رد شدن از اکانت های تجاری
ارسال پست بصورت گالری و اتوماتیک

تعیین جنسیت فالوورها
پخش ویدئو کلیپ در لایو
ارسال پیام به دایرکت
ارسال بی نهایت کامنت
جذب فالور متناسب با موضوع فعالیت شما
ارسال پست با زمانبندی
ارسال استوری اتوماتیک
گزارش لحظه به لحظه
توقف ربات بدون مصرف شارژ
حذف و بلاک کامنت های توهین آمیز

ربات قادر است تمام افرادی را که فالو کرده است، آنفالو کند. نحوه فعالیت ربات کاملا بسته به تنظیمات شما دارد میتوانید لایک کردن های ربات را غیرفعال کنید یا مثلا فالو کردن ها را غیرفعال کنید.

خلاصه ای بود از نحوه فعالیت ربات چنانچه سوالی برایتان پیش آمد از طریق تماس با ما و پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

حال تصمیم با شماست که هزینه های گزاف تبلیغات در اینستاگرام را امتحان کنید یا استفاده از تکنولوژی هوشمندی که قدرت تاثیر آن اثبات شده است.

 

پشتیبانی
open

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان فعالسازی ربات جدید وجود ندارد، پیشنهاد میکنیم در حال حاضر از روش جدید موسوم به “بسته های افزایش فوری” استفاده نمایید.
برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

 

مشاهده بسته ها